Samsung 205BW

poruka: 9
|
čitano: 2.296
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung 205BW

Monitor je kupljen prije 3 mjeseca. Sve je super ali prije koji dan pojavio mi se jedan mrtvi pixel. Sad me zanima da li da odmah reklamiram ili da pricekam jos koji ako ce se pojavit ali naravno unutar garancijskog roka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Samsung 205BW
BlackDwarf kaže...

Monitor je kupljen prije 3 mjeseca. Sve je super ali prije koji dan pojavio mi se jedan mrtvi pixel. Sad me zanima da li da odmah reklamiram ili da pricekam jos koji ako ce se pojavit ali naravno unutar garancijskog roka?

Nece ti to htjeti uzet - treba vise od jednog mrtvog piksela da bi ga mogao reklamirat. Ne znam sad koliki je tocni broj...
16 godina
neaktivan
offline
Samsung 205BW

 

frend je imao crtu nekakvu po ekranu i nisu mu htjeli uzeti jer su rekli da ne primaju ispod dvije crte...

 

P****dio je zvao u zagreb i nakon pola sata svade sa ovima iz ve mila dobio novi monitor...

 

ja bi ga svakako probao reklamirati. Jedan pixel nije puno ali ako sam nesto platio ocekujem da i to normalno radi

 

E4600@3,3GHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2008 13:38 (Bruno).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Samsung 205BW
Bruno kaže...

 

frend je imao crtu nekakvu po ekranu i nisu mu htjeli uzeti jer su rekli da ne primaju ispod dvije crte... 

Ne znam o kakvim "crtama" govoris.

Bruno kaže...

ja bi ga svakako probao reklamirati. Jedan pixel nije puno ali ako sam nesto platio ocekujem da i to normalno radi

Monitor ti radi normalno. Tolerira se odredjen broj mrtvih piksela. Nesto stariji tekst, ali ipak informativan: http://www.tomshardware.com/reviews/penalty,604-6.html.

Od mrtvih piksela mozes se izvuci samo tako da kupis monitor koji ne dozvoljava ni jedan mrtvi piksel (obicno samo neki skuplji modeli nekih proizvodjacima) ili da u roku od 7 dana od kupovine vratis (ili koliko vec koja firma kod nas kaze da mozes vratiti robu ako nisi zadovoljan).

 

16 godina
neaktivan
offline
Samsung 205BW

ma pojavila mu se tanka vodoravna crta na monitoru preko svega...

 


E4600@3,3GHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Samsung 205BW
Bruno kaže...

ma pojavila mu se tanka vodoravna crta na monitoru preko svega...

Kakva je priroda te crte? Jeli ta crta na razini piksela, odnosno je li jedan red piksela trajno promijenio boju ili sto? Fizicko ostecenje? Ili?

16 godina
neaktivan
offline
Samsung 205BW

stvarno ne znam sada, trebao bi ga pitati... uglavnom nisu mu htjeli zamjeniti

Javim ti ako te bas tako jako zanima :)


E4600@3,3GHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Samsung 205BW
Bruno kaže...

stvarno ne znam sada, trebao bi ga pitati... uglavnom nisu mu htjeli zamjeniti

Javim ti ako te bas tako jako zanima :)


Zanima me, al pitanje hocu li znati na sto tocno mislis bez da sam vidim isti takav problem pa ono... Ne moras se muciti. Osmijeh
16 godina
offline
RE: Samsung 205BW

Za to ne znam ali mojem je isto takvom monitoru bijeli kvadratic u lijevom gornjem kutu!

Mozda je to i tebi.

Znam da ima veze s atijem.

Ja imam 8.3 drivere i opet mi je to gore.

 


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, Kingmax 4x1Gb DDR2 800, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice