Samsung 970 P "neispravno postolje" !?

poruka: 9
|
čitano: 2.720
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Samsung 970 P "neispravno postolje" !?

Pretpostavljam da nisam jedini kojem navedeni model stvara probleme s postoljem. Naime, postolje nakon nekog perioda više jednostavno nije u stanju držati težinu ekrana pa on pada sve do površine stola. Po raznoraznim forumima na netu masa ljudi ima isti problem. Problem je jedino moguće riješiti izmjenom kompletnog postolja. Ima li tko sličan problem i je li mu nedostatak otklonjen i gdje. ?

 

Čak bih se usudio reći da nema niti jednog tog modela kojemu je postolje ispravno. Čitao sam na par stranih foruma da su pojedincima izmjenili čitavo postolje, ili su dobili novi monitor "drugog tipa" Šutim što mi se čini malo suludo !!??

 

Pošto imam još dvije godine garancije na monitor bio sam u servisu gdje mi je rečeno da oni nemaju nikakvih sličnih postolja te da se obratim firmi (ne želim im spominjati ime jer nisu oni krivi) gdje sam ga kupio te da mi daju zamjenski monitor !?

 

Meni je to suludo, jer ne želim zamjenski, ovaj mi je super (kupio ga po preporuci iz BUG-a) :tuče po guzici recenzenta priloga o monitorima:

 

Hvala na pomoći !

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung 970 P "neispravno postolje" !?

Imam ja takav monitor, ali sam problem sa postoljem riješio na sljedeći način:

Okrenuo sam postolje monitora tako da je jedan vrh postolja okrenut prema meni kao romb, i tako je ekran od monitora naslonjen na taj vrh, oko 2 cm iznad stola, što je meni dovoljna visina za ispravan rad.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Samsung 970 P "neispravno postolje" !?

Dobro, tebi je to dovoljno, (zgodno si se dosjetio) no meni nije.

 

Postoji li uopće i jedan 970 P na svijetu koji nije prodan s tom čistom tvorničkom greškom. Mislim da bi se mi trebali organizirati i poslat peticiju na SAMSUNG IT (Hrvatska) > www.SAMSUNG-HR.com

 

da nam zamijene monitore ili da uredništvo BUG-a napiše jedan članak o tom problemu (ipak nas je većina kupila taj monitor na BUG-ovu preporuku) Cool


Najbolja hrana je Afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
neaktivan
offline
Samsung 970 P "neispravno postolje" !?

Ako imaš garanciju za monitor, zamoli ih da ti zamijene za noviji P  model sa S-PVA matricom koji nema te probleme sa postoljem.

Inače monitor je izvrstan, sjećam se kad sam prije 6 mjeseci uzeo još jedan 22" samsung samo sa TN matricom  i slika je bila katastrofa. Imo sam ga 5 dana i prodo, a vratio 970p nazad na stol.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Samsung 970 P "neispravno postolje" !?
drago7 kaže...

Ako imaš garanciju za monitor, zamoli ih da ti zamijene za noviji P  model sa S-PVA matricom koji nema te probleme sa postoljem.

Inače monitor je izvrstan, sjećam se kad sam prije 6 mjeseci uzeo još jedan 22" samsung samo sa TN matricom  i slika je bila katastrofa. Imo sam ga 5 dana i prodo, a vratio 970p nazad na stol.

imam garanciju i upravo sam poslao na službenu samsungovu stranicu dopis s opisom kvara i peripetijama koje doživljavam s našim trgovcima i servisima.

nadam se da će se javiti barem poslije Uskrsa !


Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
offline
RE: Samsung 970 P "neispravno postolje" !?
Bugofil kaže...

Meni je to suludo, jer ne želim zamjenski, ovaj mi je super (kupio ga po preporuci iz BUG-a) :tuče po guzici recenzenta priloga o monitorima:

 

Ostavi moju guzicu na miru Viče ionako joj nije lako u zivotu Smijeh

Za slucaj da ti na uvaze reklamaciju - sto moraju ako ti je jos pod garancijom i na samom monitoru nema mehanickih ostecenja (vrlo bitno) - evo ideja: iz stiropora s kojim je dosao monitor izrezi dva trokutasta komada i namjesti ih (ljepilom ili selotejpom) u kuteve kraj zglobova cime ces sprijeciti gibanje mehanizma... jedan ce biti pravokutni i on ce ici dolje da drzi visinu donjeg kraka, a drugim ces regulirati konacnu visinu kako ti pase...

you don't have to be crazy to work here, but it helps
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2008 21:33 (sash).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung 970 P "neispravno postolje" !?
Bugofil kaže...
imam garanciju i upravo sam poslao na službenu samsungovu stranicu dopis s opisom kvara i peripetijama koje doživljavam s našim trgovcima i servisima. nadam se da će se javiti barem poslije Uskrsa !

 Imao sam isti problem sa 970P monitorom te sam ga poslao na servis u MSAN (gdje sam ga i kupio). Nakon nekoliko dana su mi ga vratili sa novim postoljem.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.3.2008 7:34 (MiToZ).
15 godina
offline
Samsung 970 P "neispravno postolje" !?

I meni isti problem.

 

100% je prisutan kod svih vlasnika.

 

Imam ga 2 godine i par mjeseci, nemam pojma koliko mu je garancija. Problem s postoljem riješio sam na način da sam ispod stavio vertikalno praznu kutiju od CD-a. Imam tako 15ak cm lufta od poda do ekrana. Dovoljno.

 

Nisam razmišljao o eventualnoj prodaji istog ili zamjeni za 22" wide. Koštao je preko 4500 kuna, mislim da se ne isplati prodavat, a slika je savršena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Samsung 970 P "neispravno postolje" !?

Dobio sam novo postolje (poslao preko prodavaonice u kojoj sam ga kupio u M-San), no ne ulijeva mi povjerenje, jer već pomalo propada  Plač a i lijepo mi je rečeno da više reklamacije ne uvažavaju.

 

♣Toliko o M SAN grupi i Samsungu  (pisah i Samsungu, no njih se to ne tiče ( neka se obratim dobavljaču)) Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice