Xerox monitori

poruka: 8
|
čitano: 4.157
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Xerox monitori

kakva su vaša iskustva sa njima?ima ih tko?vidim da ih baš nema u hr. da li im je cijena opravdana?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xerox monitori

Monitori su općenito OK, no većini njih prvi problem predstavlja mirror-efekt na panelu i okviru monitora.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Xerox monitori
samo je to negativno ili?
16 godina
offline
RE: Xerox monitori
seth kaže...
samo je to negativno ili?
 Vrijedi ona stara da se o ukusima ne raspravlja. Neko hvali Xerox na široka usta, drugi koji ga nema, pljuje po njemu ko da je zadnje smeće sišlo s proizvodne trake.
Iz prve ruke od mog frenda koji se bavio fotografijom, monitor je OK! Ali nakon što je s njega prešao na Eizo, razlika je nebo i zemlja.

Meni je monitor OK, zamjerka je "staklo-efekt" na pojedinim modelima i nema baš modela kao što ima LG, Samsung....

PS: o kojem modelu točno ciljaš?

16 godina
offline
RE: Xerox monitori
16 godina
neaktivan
offline
Xerox monitori

Svaki koji sam imao prilike ili vidjeti ili raditi na njemu je bio srednja žalost i ne bi ga nekom preporučio

Ima i boljih monitora za te pare na našem tržištu

 

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2008 19:16 (Wolverine_pce).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xerox monitori

Čitaj što Wolverine piše, čovjek je u pravu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xerox monitori

osobno koristim XA7-17i i moram priznat da sam izuzetno zadovoljan. Za ono za sta ga ja koristim je izvrstan, a koristim ga za sve osim za profi grafiku, jer se time niti ne bavim. Jedina zamjerka mu je nemogucnost podesavanja po visini, al to sam si sam kriv. Inace kad sam ga kupovao cjena je bila oko 300 eura i taman tad je bio i test takvih LCDa u Bugu. Cini mi se da je ovaj pobrao Best Buy nagradu (neku je). Tako da ak ti monitor treba za igranje, filmove, programiranje, dokumente i sve ostalo za sta monitor nekom normalnom korisniku treba.

Nemres fulat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice