Mreža pretplata

poruka: 7
|
čitano: 13.567
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Mreža pretplata

Bok ljudi,

 

Pretplatio bi se na Mrežu ali me malo brine ovo oko dostave-dal to poštar ostavlja u sandučići? Jer realno to neko uzme sam tak? Ili nosi na vrata, a što ako me nema doma?

A inače jel ima na kioscima za kupit?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mreža pretplata

Meni BUG dolazi u postanski sanducic. Do sada je sve ok. Dolazi zalakirano u foliji pa se i ne vidi sto je unutra.

 
0 0 hvala 0
13 godina
moderator
offline
Re: Mreža pretplata

Poštovani, molimo javite se na pretplata@bug.hr pa ćemo dogovoriti sve detalje u vezi pretplate.

Inače, časopis Mreža se može kupiti na kioscima.

 

lp

BUG d.o.o.

Odjel pretplate i distribucije

 

Vesna Ujaković, Odjel pretplate i distribucije
6 godina
offline
Mreža pretplata

Pozdrav

bj li mi mogao netko od ogdovornih osoba u Mreži odgovoriti kada misle konačno osvježiti aplikaciju za Ipad. Dakle nakon što je Apple update-ao IOS na 11, a tome ima već dugo, Mreža na Ipadu neradi. Imam pretplatu i već treći mjesec ne mogu do časopisa. Ovo je tako aljkavo i neprofesionalno da može proći izgleda samo u Hrvatskoj

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Mreža pretplata
DubravkoVadlja kaže...

Pozdrav

bj li mi mogao netko od ogdovornih osoba u Mreži odgovoriti kada misle konačno osvježiti aplikaciju za Ipad. Dakle nakon što je Apple update-ao IOS na 11, a tome ima već dugo, Mreža na Ipadu neradi. Imam pretplatu i već treći mjesec ne mogu do časopisa. Ovo je tako aljkavo i neprofesionalno da može proći izgleda samo u Hrvatskoj

 Svjesni smo problema sa iOS 11, radi se na novoj verziji aplikacije. Čim bude dovršena objavit ćemo to na webu, a i vidjet će se među notifikacijama na App Storeu.

 

Isprika zbog sporosti, ekipa u Fiveu zatrpana je s poslom i moramo čekati na red...

 

...
6 godina
offline
Re: Mreža pretplata

Očekujem i minimalo 6 mjeseci gratis pretplate jer sad zajedno s pretplatom na Ipadu moram kupovati i tiskano izdanje

6 godina
offline
Re: Mreža pretplata

   

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 19:37 (DubravkoVadlja).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice