Fritz modem

poruka: 11
|
čitano: 22.868
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Fritz modem

Pozdrav.

Nakon sto sam iz Optime presao u H1 zbog nesuglasica sa operaterima Optime, dobio sam od H1 router/modem koji se zove "Fritz!BOX 7330". Kada sam otvorio paket koji mi je h1 poslao i naisao na kutiju tog modema crka sam od smijeha jer kutija izgleda kao neka low-budget drustvena igra iz Denisa. Malo sam prosurfao na netu i vidim da je router dobio dosta dobre ocjene na nekim poznatim stranicama i da mu se cijene na ebayu i amazon krecu oko $200-$220 dok su cijene mog proslog routera (tp link td-w8901g) oko $70. Moj frend je od h1 dobio nekakav zte router s kojim je full zadovoljan i ja sam ih pitao o cemu se radi tj. zasto sam ja dobio ovaj no oni mi kazu da je ovaj noviji i bolji. E sad, ja se bas i nerazumijem u routere opcenito pa mozete li mi malo vise reci o mom trenutnom routeru (Fritz!BOX 7330) i jel to uopce valja? Jos me zanima jeli on bolji (a cijena i ocjene kazu da je) od proslog routera (TP LINK TD-W8901G)? Unaprijed hvala.

14 Fritz
0 Tp link
0 ZTE ( neznam puno ime)
EUNE: RayzCRO
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fritz modem

Poštovani,trenutno radim kao kooperant za H1 telekom.Dva su razloga zašto ste dobili taj modem,prvi je zato što ZTE modema više nema toliko na zalihama a drugi je da vam se posrečilo jer ste dobili FRITZ koji je trenutno jedan od najboljih routera u EU.Mislim da će sad svi novi korisnici dobivati FRITZA i nadam se biti jako zadovoljni.Po modelu predpostavljam da ste na ADSL-u a oni koji uzmu VDSL znaći isto FRITZ ali sa toliko mogučnosti da bi knjigu mogao napisati.Odite na stranicu fritz.box,password je avm i tu vam je korisnička podrška.Ili nazovite na besplatni broj i birajte tehničku službu i sve će vam ljepo objasniti.Ako imate nekoga koji je zainteresiran da ima telefon i neograničeni internet za 99kn obratite se meni i biti će usluga u kratkom roku uspostavljena.

10 godina
offline
Re: Fritz modem
naskos37ACPZ20 da nisi malo falio ? ....odi na H1 stranicu pa pogledaj cijene (119 kn) ...i to vjerovatno bez pdv-a...pa mi tvoj "odgovor" liči na sramotnu reklamu...
15 godina
offline
Fritz modem

Pozz imam doticni modem i do sada sam jako zadovoljan,no naišao sam na problem,na ruter se spajam gigabitnom vezom a u ruter sam spojio 500 gb hard disk za NAS.

Sve radi no problem su mi brzine kojima preko računala prebacuje na taj hard ( Max 5 mb ). Racunao sam na max brzinu usb 2.0 pa sam malo razocaran. Jel postoji riješenje da se to ubrza??

 

 

Hvala i LP

 

 

Nasao sam nesto na stranici proizvođača

 

1 Transfer rate lower due to functional principle

The highest possible transfer rate when accessing a USB storage device is influenced by the

  • software and communications protocols (SMB, FTP, USB Remote Connection) being used.
  • construction and the file system of the USB storage device (NTFS, FAT/FAT32, EXT2).

    Note:NTFS is a file system from Microsoft that was specially developed for use with Windows operating systems. The implementation of NTFS-support with the Linux-based FRITZ!Box firmware is technically sophisticated. Therefore, due to functional principle, the access speed for USB storage devices formatted in NTFS is lower than the access speed for USB storage devices formatted in FAT/FAT32 or EXT2.

  • transfer method (wireless LAN/LAN) being used.
  • FRITZ!Box functions currently in use and the firmware version.

Taking these factors and the FRITZ!Box model being used into consideration, transfer rates between 1 MB/s (8 Mbit/s) and 13 MB/s (104 Mbit/s) are possible.

If possible, we shall continue to implement optimizations that increase the transfer rate in future FRITZ!OS versions. Due to architectural limitations, even in the future it will not be possible to achieve the same transfer rates with an embedded system such as the FRITZ!Box as those possible with with PC-based Windows installations.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 10:05 (Huurux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Fritz modem

ja sam prezadovoljan t-kom Thompson 782i koji izgleda ko pravi komad HWa a ne ko taj crveni svemirski brodić ko da je doletio iz klingonske flote {#}

 
0 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Fritz modem

Molim Vas detalje ponude za telefon i neograničeni internet za 99 kn na mihrsak@gmail.com

telefon 049348169

Hvala

11 godina
protjeran
offline
Re: Fritz modem
naskos37ACPZ20 kaže...

Poštovani,trenutno radim kao kooperant za H1 telekom.Dva su razloga zašto ste dobili taj modem,prvi je zato što ZTE modema više nema toliko na zalihama a drugi je da vam se posrečilo jer ste dobili FRITZ koji je trenutno jedan od najboljih routera u EU.Mislim da će sad svi novi korisnici dobivati FRITZA i nadam se biti jako zadovoljni.Po modelu predpostavljam da ste na ADSL-u a oni koji uzmu VDSL znaći isto FRITZ ali sa toliko mogučnosti da bi knjigu mogao napisati.Odite na stranicu fritz.box,password je avm i tu vam je korisnička podrška.Ili nazovite na besplatni broj i birajte tehničku službu i sve će vam ljepo objasniti.Ako imate nekoga koji je zainteresiran da ima telefon i neograničeni internet za 99kn obratite se meni i biti će usluga u kratkom roku uspostavljena.

 pitanje za insidera : hoće li biti kakve akcije za Božić i Novu godinu ,dakle, popust prilikom priključenja novog korisnika ili za postojećeg korisnika sa produženjem ugovorne obaveze ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fritz modem

Poštovanje,

  Kakva je danas situacija sa cijenom telefona i maksimalnog interneta kod H1? Koji router danas daju? Hvala i pozdrav. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Fritz modem

Samo internet - 149,00 bez UO.

 

INT + TEL, od 150 pa na dalje, ovisno o brzini. Šalju se i dalje Fritz modemi, kao i ZTE 201L i Innbox V45, ovisno o pristupnoj tehnologiji (BS. NBS, ULL).

16 godina
offline
Fritz modem

imam priliku dobiti jedan FRITZ koji sa H-1

imam ZTE sranje i ubija me domet wi-fi-ja koji je koma

jel moguće zamjeniti ZTE sa FRITZ-om u vlastitoj radinosti ili treba zvati njih (ako će uopće htjeti to napraviti)

inače, gospoda iz h-1 žele 300,00 kn za zamjenu

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fritz modem

To i mene zanima ?

Dobio sam fritz7330 koji je bio korišten na h1,dal se on može koristititi i na optimi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice