Otkljucavanje Huawei ha35-11 hibridno rutera

poruka: 2
|
čitano: 6.448
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Otkljucavanje Huawei ha35-11 hibridno rutera

Pozz ljudi, naime imam pitanje jedno. Dobio sam od tscuma prije par tjedana huawei ha35-11 hibridni neki ruter koji radi pomocu kartice i pomocu tel. linije.

Za nas ljude iz pripizdine jer sam udaljen od centrale cca 3.8km..

 

No da ne duljim, posto mi ugovor taman istice sad pocetkom 12.mj uzeo sam si Vipov Homebox sa nekim srot alcatel ruterom hh41v s kojim imam problema od prvog dana, najvise sa pucanjem wifia, jer mi se mobitel odspoji pa moram ugasit ga i upalit.

 

E sad imam taj od tscuma ruter koji je hibrid i koji isto moze radit na sim. Naime kolko sam upucen da je zakljucan i da ne mogu metnut vipovu karticu u njega.. S tim da sam skuzio u jednom trenutku da kad mi nije bila spojena dsl linija na njega nije mi htio internet radit (o hibridu tom pricam).

 

Jel se moze kak otkljucat mozda i na koji nacin da mogu metnut vipovu karticu u njega i probat dali ce mi radit. Ne znam mozda budu brzine bolje nego na ovom vipovom i signal? Posto mi je sad trentno dl od 20-25 i upl oko 10.. Uglavnom vrijedi pokusati, ko nije probao nece ni znat :D

 

Hvala i LP. Kova.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Otkljucavanje Huawei ha35-11 hibridno rutera

pokušaj sa dc-unlocker i tamo pokušaj naći svoj uređaj i koliko košta otključavanje.LP

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice