Router i Tcom

poruka: 8
|
čitano: 2.484
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Router i Tcom

Ej, je imam problema s neto mzadnjih dana,pretpostavljam da je router.
Zvat cu sluzbu za korisnike sutra,ako oni zakljuce da je router,jel ja mogu trazit da mi donesu gigaset sx763?

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Router i Tcom

Ako si pod ugovorom,imaš besplatni ruter.Oni če uzeti neispravnog a ti češ dobiti novog {#} tako je bilo kod mene...

Zagorje u srcu
12 godina
offline
Re: Router i Tcom
insomniac kaže...

Ej, je imam problema s neto mzadnjih dana,pretpostavljam da je router.
Zvat cu sluzbu za korisnike sutra,ako oni zakljuce da je router,jel ja mogu trazit da mi donesu gigaset sx763?

Što se T-coma tiče donit če ti i 10 routera sve do ne otklone problem (,ako je problem do routera) ,a sada baš  gigaset sx763 ne znam ,možda ti daju i Thompsona {#}

13 godina
neaktivan
offline
Router i Tcom

Sad imam 780 Speed Toucha. uzas svjetski

 

pitanje je jel ja mogu rec,da donese toga,a ne lutriju igrat pa sta mi uvale

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 22:30 (insomniac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Router i Tcom

Pištem tu da ne otvaram novu temu bezveze... Imam ZTE 931VII, zanima me da li T-com ima neki router koji ima gigabitne LAN i WAN portove? I kako se toga dočepati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Router i Tcom
Imaju Speedporta, izgleda ko i ZTE. Ja sam trazio i dobio, ali valjda jer sam na optici pa mi je argument bio da ni na jednom uredjaju ne mogu iskoristiti 200 megabita download. Cak ima i wifi AC.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Router i Tcom
Da sa gigabitnim portovima je speedport w724 typ ci i inaj sa AC, ako tehnicar ima onda onog AC, ima ofc i AC WiFi.
Prijavi se kvar, nije ga tesko dobit, zamjeni ti tehnicar, ne pita se sad bas sta ce ti novi.
Al ako ima u autu.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: Router i Tcom
Mene su zajebavali tipa "da li ovaj radi ok?", velim radi ali ne na optici jer ne mogu iskoristiti punu brzinu koju placam. I tak se natezal kakvih 5 minuta, nazval opet, javil se drugi i fino objasnil, veli lik da nema problema i drugi dan tehnicar dofural speedporta. Treba naletiti na nekog ko zna :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice