Tele2 usb mobilni internet je čudan

poruka: 12
|
čitano: 5.856
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 usb mobilni internet je čudan

evo voako imam jako čudan problem.. imam tele2 usb stick za mobilni internet i on se čudno ponaša..ako ga stavim direktno u laptop nikad nema 3g signal, samo gprs osim kad je u centru grada onda dobijem dobar signal..znači moram ga prikopčat na kabal da bi uhvatio 3g a direktno neće..i još npr imam 3g, i ugasim komp, vratim se upalim i više nam 3g, a nisam pomako komp ni usb s mjesta..jel ima tko kakav savjet ili iskustva s tim?

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tele2 usb mobilni internet je čudan

sve što si naveo je karakteristično za mobilni internet..sve se to i meni događalo, ah što reći na to..smeće..

15 godina
protjeran
offline
RE: Tele2 usb mobilni internet je čudan

daj reci je li na ugovor ili ? nema veze sa signalom nego i ja bih uzeo nešto. ali ista ti je stvar kod nas je taj 3G jako slab. i ja sa black berry imam isti problem-kad ga podignem visoko ubrzo se pojavi 3 g. inače sve je jaaaako sporo pa sam isključio prikaz slika,video klipove itd. ali ja sam malo stariji pa sam imao priliku modemom se spajati na 9,6 kbps :) tako da je sve ovo strelovito. ipak zašto nazad kad se može ići naprijed ?

Z
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tele2 usb mobilni internet je čudan

@opcom - imao sam tele2 i na bonove i na ugovor, ista je stvar, kada ulovi singanl onda je dobro, ali kad ga ne ulovi onda je katastrofa. ali kada je najsporiji brži je od dial-up veze Osmijeh  inače, stick stoji na jednom mjestu, ali signal mi je stalno varirao, pa sam uzeo "produžni" kabl i lovio signal..uglavnom, puno gnjavaže, a kažu da je tele2 najbrži..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Tele2 usb mobilni internet je čudan

@robisierra92: točno tako, hahahaha, i ja uzeo produžni od 10 m, i šeto po kući, al sam iživciro starce s tim jer su stalno morali pazit da ne zapnu na njega..

 

@opcom: ja bi ti stvarno savjetovo da ne ideš na pretplatu na 2 god, ja sam se zaj...o, a ne možeš prekinut osim ako im ne isplatiš ostatak od te dvije godine..prvo probaj da vidiš da li imaš signala..ako nemaš onda ti ostaje gnjavaža i živciranje ko i nama..ne isplati se vjeruj, ja sam od živaca dva usb-a pokvario do sad (čitaj razbio)..al ovi iz tele2 su bili darežljivi pa mi ni jednom nisu naplatili hehe

 

vidim ja svi imamo iste simptome s ovim mobilnim internetom jooj =((

 

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tele2 usb mobilni internet je čudan

sva sreća da mi je trebao samo zbog posla, inače u kući imam adsl pa se ne moram gnjaviti s tim. slažem se, ne treba uzimati te duge pretplate, jer se u tih dvije godine može svašta dogditi, npr drugi operateri možda izbace nešto povoljnije i stabilnije..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Tele2 usb mobilni internet je čudan
robisierra92 kaže...

@opcom - imao sam tele2 i na bonove i na ugovor, ista je stvar, kada ulovi singanl onda je dobro, ali kad ga ne ulovi onda je katastrofa. ali kada je najsporiji brži je od dial-up veze Osmijeh  inače, stick stoji na jednom mjestu, ali signal mi je stalno varirao, pa sam uzeo "produžni" kabl i lovio signal..uglavnom, puno gnjavaže, a kažu da je tele2 najbrži..

"Potvrdio FER"

 

XD

 

baš si idem kupiti taj stick da imam za more, no može još jedno pitanje, čuo sad da su tele2 i t-com praktički pod jednim ugovorom i da polovično djele profit ili nzm ni ja šta.Samo kratak odgovor, imaju li veze jedni s drugima ?

Dont bug me!
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 usb mobilni internet je čudan

I ja ću si uzet vjerojatno za more. Važno da samo mogu otić na bug forum i facebook, eventualno neki news portal. Jel vam brzo ode bon od npr. 100 kn?

Slavonija u ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tele2 usb mobilni internet je čudan
pbandov kaže...

"Potvrdio FER"

 

XD

 

baš si idem kupiti taj stick da imam za more, no može još jedno pitanje, čuo sad da su tele2 i t-com praktički pod jednim ugovorom i da polovično djele profit ili nzm ni ja šta.Samo kratak odgovor, imaju li veze jedni s drugima ?

Koliko ja znam svak ima svoju Infrastrukturu, a sad dal posluju zajedno neznam.

Moja preporuka ti je T-mobileov mobilni internet, imao sam i tele2 i vip al samo t-mobile(imam pretplatu na iPhone3GS i300 tarifa) radi kak spada dok su mi ovi radili probleme.I za telca si prvo dobro provijerite dal ima signal tamo di idete.

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2010 13:24 (microman).
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 usb mobilni internet je čudan

Ima signala provjerio sam...

Slavonija u ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Tele2 usb mobilni internet je čudan
Potvrđujem. Imam već par mjeseci T-Mobile mobilni internet i nikad problema sa signalom nije bilo (dosta putujem, a HSPA sam redovito ćapao u Smb, Zg, Ka, Petrinji, Varaždinu, Požegi...). Uglavnom se brzina nikad ne spušta ispod 1Mb/s (uTorrent prosjek downloada oko 200 kB/s).
Jedino kaj je skup ko vrag za neku poštenu količinu prometa bez CarNet-a (10 GB - 310kn,). S CarNet-om je upola manje, pa imam pitanje. Jel se taj account može donijet od bilo koga ili ima neka caka? Pa ak neko zna...

14 godina
neaktivan
offline
Tele2 usb mobilni internet je čudan

ja imam od t-coma ali mi ode promet prebrzo......

Dont bug me!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice