Minergate software za rudarenje

poruka: 10
|
čitano: 11.046
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Minergate software za rudarenje

pozz znaci imam ok gaming komp al posto vise nemam vremena za igrice htio bih malo probati rudarenje e sad nasao sam ovaj program pa me zanima da li je to legit itd ugl ako neko ima iskustva ili saznanja volio bih da podjeli. znaci nemam problem ako mi uzimaju vecu proviziju ili nesto vec samo da nijeneki fake.

https://minergate.com

hvala unapeijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minergate software za rudarenje
Na stranu isplativost rudarnja sa kompom vulgaris, zasto bi placao proviziju nekome? Radi "one click" aplikacije? Radije prosurfaj sat vremena i instaliraj cliente i soft koji trebas.
12 godina
offline
Re: Minergate software za rudarenje
mcf kaže...
Na stranu isplativost rudarnja sa kompom vulgaris, zasto bi placao proviziju nekome? Radi "one click" aplikacije? Radije prosurfaj sat vremena i instaliraj cliente i soft koji trebas.

 probao sam ali nisam uspio naći tutorial koji radi čak sam i sam radio bat filove al niš neće tj nisam uspio nigdje naći kvalitetne informacije osim ovoga, stoga me samo zanima jel legit ili ne..:(

16 godina
protjeran
offline
Re: Minergate software za rudarenje
tomislavivic kaže...

 probao sam ali nisam uspio naći tutorial koji radi čak sam i sam radio bat filove al niš neće tj nisam uspio nigdje naći kvalitetne informacije osim ovoga, stoga me samo zanima jel legit ili ne..:(

 Za Minergate ne znam, ali eobot je sasvim sigurno legalan i renomiran u svijetu kripto-rudarenja

 

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 16:12 (Vortac).
8 godina
protjeran
offline
Re: Minergate software za rudarenje

Kad su ljudi prije vise od 2 godine prestali s rudarenjem bitcoina zbog neisplativosti i ostali su samo veliki igraci koji imaju na tisuce proc/grafa za rudarenje zasto sada pocet rudarit? Uopce nema smisla..

16 godina
protjeran
offline
Re: Minergate software za rudarenje
Kresimir4 kaže...

Kad su ljudi prije vise od 2 godine prestali s rudarenjem bitcoina zbog neisplativosti i ostali su samo veliki igraci koji imaju na tisuce proc/grafa za rudarenje zasto sada pocet rudarit? Uopce nema smisla..

 U međuvremenu se pojavilo doslovce na stotine tzv. altcoina tj. alternativa Bitcoinu. Većina ih koristi algoritme koji su "ASIC-resistant" tj. može ih se manje ili više profitabilno rudariti isključivo sa CPU i/ili GPU (u usporedbi s Bitcoinom za koji je, kao što si i sam naslutio, danas profitabilno isključivo ASIC rudarenje).

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 16:53 (Vortac).
14 godina
offline
Re: Minergate software za rudarenje

Ja bih rekao da se isplati ne isplati niti ASIC. Treba ti bar 6 mjeseci samo da otplatiš investiciju u HW, a taj HW je vjerojatno nakon 6 mjeseci zastario i neisplativ + struja, rizik promijene parametara, trošak investicije... BC bi morao biti bar $2000 da bi to bilo isplativo.

P.S. osim ako povoljno ubodeš HW iz druge ruke, sad vidim Antminera S9 po 600-700€, to bi još MOŽDA moglo biti profitabilno. Nisam siguran.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 17:55 (jozef).
16 godina
protjeran
offline
Re: Minergate software za rudarenje
jozef kaže...

Ja bih rekao da se isplati ne isplati niti ASIC. Treba ti bar 6 mjeseci samo da otplatiš investiciju u HW, a taj HW je vjerojatno nakon 6 mjeseci zastario i neisplativ + struja, rizik promijene parametara, trošak investicije... BC bi morao biti bar $2000 da bi to bilo isplativo.

P.S. osim ako povoljno ubodeš HW iz druge ruke, sad vidim Antminera S9 po 600-700€, to bi još MOŽDA moglo biti profitabilno. Nisam siguran.

 U pravu si, Bitcoin ASIC rudarenje je isplativo jedino na razini velike mining farme i to pod uslovom da imaš na raspolaganju vrlo jeftinu električnu energiju. Rudarenje Bitcoina u "kućnoj radinosti" je već odavno neisplativo i nepraktično. Ali, kao što rekoh, danas postoje i mnoge druge kriptovalute koje se mogu rudariti na razno-raznom hardveru (čak i zastarjelom). Gridcoin se recimo može rudariti čak i na Android uređajima (kroz BOINC).

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
8 godina
protjeran
offline
Re: Minergate software za rudarenje
Vortac kaže...
Kresimir4 kaže...

Kad su ljudi prije vise od 2 godine prestali s rudarenjem bitcoina zbog neisplativosti i ostali su samo veliki igraci koji imaju na tisuce proc/grafa za rudarenje zasto sada pocet rudarit? Uopce nema smisla..

 U međuvremenu se pojavilo doslovce na stotine tzv. altcoina tj. alternativa Bitcoinu. Većina ih koristi algoritme koji su "ASIC-resistant" tj. može ih se manje ili više profitabilno rudariti isključivo sa CPU i/ili GPU (u usporedbi s Bitcoinom za koji je, kao što si i sam naslutio, danas profitabilno isključivo ASIC rudarenje).

 Jedino na novim alternativama mozes pokusati zaraditi medutim, zasto pokusat kad je cijena jako mala.

16 godina
protjeran
offline
Re: Minergate software za rudarenje
Kresimir4 kaže...

 Jedino na novim alternativama mozes pokusati zaraditi medutim, zasto pokusat kad je cijena jako mala.

 Tako sam i ja razmišljao o Bitcoinu 2010. i nisam se baš usrećio :)

Činjenica jest da je tržište kriptovaluta i dalje vrlo turbulentno, te se i dalje često dešava da vrijednost istih ponekad skoči i do deset-dvadeset puta u relativno kratkom razdoblju. U takvim situacijama je moguće ostvariti solidnu zaradu, čak i ako se baviš samo rudarenjem (dakle jednostavno prodaš izrudarenu sumu, bez spekulantskih ulaganja).

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice