Photoshop - kreiranje pozadine/efekta

poruka: 4
|
čitano: 8.026
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Photoshop - kreiranje pozadine/efekta

Pozdrav raja

Na prilozenom linku vidite logo nekog takmicenja. Svidja mi se pozadina i ovaj efekat na slovima. Mene zanima kako se kreira ovakva vrsta pozadine pomoću kojih alata ili je ovo već gotov neki predlozak? Da li je ovo neki poseban tip fonta ili se i ovo dodatno uljepsava?

http://5kfoamfest.com/blog/wp-content/uploads/2013/05/cropped-5k-Foam-Fest-Logo.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Photoshop - kreiranje pozadine/efekta
Font je poseban, ali ostalo je dodano. Kreiranje nebi bilo tesko, vidim ima dosta brusha (kojih imas na bacanje na internetu, a mozes ih i sam napraviti). Uglavnom, treba se igrati. Ako nemas iskustva u photoshopu ili ilustratoru onda ce ti biti iznimno tesko, pogotovo ako ne razumijes rad u slojevima. Imas tutorijala kolko oces i ak si das truda (i ak imas talenta i smisla) onda ovak nekaj kreiras u sat vremena.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop - kreiranje pozadine/efekta

U Illustratoru imam iskustva, u njemu i radim logotipe i slicno. Medjutim sada sam dobio nesto da uradim, a da ima ovakvu pozadinu. kakav je ovo font, neki "Eroded - efekat" mozda? U Photoshopu iskreno ne radim, osim nekih osnovnih stvari. U svakom slucaju hvala ti.

16 godina
offline
Photoshop - kreiranje pozadine/efekta

Ja koristim Dafont stranicu i odatle skidam fontove. Vrlo moguce da je Eroded style ali mi vuce na izmodificirani Impact.

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 10:37 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice