Poklon za rodendan

poruka: 3
|
čitano: 1.580
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Poklon za rodendan
Pozdrav, skinuo sam neki dan Photoshop CS6 i totalni sam noob sto se tice toga, malo sam se igrao ali to sve izgleda teze u praksi nego kada gledam video na youtubeu, htio bih mu napraviti par slika koje bi bile kao u jednoj, sada ako ima tko kakav savjet ili mozda video na youtubeu koji da pogledam da vidim kako se to radi ili neki pocetak uglavnom, radio sam u sony vegasu dosad par videa ali mislim da bi to bolje izgledalo u photoshopu, svi prijedlozi i kritike su dobro dosle... Pomozite mi :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Poklon za rodendan

Pretpostavljam da misliš na kolaž, nešto poput

? Uglavnom, na tom kanalu ima dosta jednostavno prikazano kako se što može napraviti u PS-u.

Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Poklon za rodendan
WannaBeGiks kaže...
Pozdrav, skinuo sam neki dan Photoshop CS6 i totalni sam noob sto se tice toga, malo sam se igrao ali to sve izgleda teze u praksi nego kada gledam video na youtubeu, htio bih mu napraviti par slika koje bi bile kao u jednoj, sada ako ima tko kakav savjet ili mozda video na youtubeu koji da pogledam da vidim kako se to radi ili neki pocetak uglavnom, radio sam u sony vegasu dosad par videa ali mislim da bi to bolje izgledalo u photoshopu, svi prijedlozi i kritike su dobro dosle... Pomozite mi :D

 

Zašto ne probaš u paintu. Copy/paste, režeš, ljepiš...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice