Program za uređivanje slika.

poruka: 33
|
čitano: 77.646
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

Trebao bih neki program kojim mogu napraviti sljedece:

Znaci imam tri slike slikane iz jedne pozicije, i sad bih zelio da mogu spojiti te slike kao jednu, ali ne smiju biti kao jedna ploha vec moraju biti spojene u krug . Slike moraju biti tako da se ja mogu "kretati po njima" misem.

 

tj. kad bih dosao na sliku moram biti u mogucnosti pritisnuti i povuci misem te da se slika pomakne-odnosno pomakne se na dio nove slike.

 

Ako nisam dobro objasnio recite.

Molio bih nekoga ako zna da kaze.....barem recite da li mislite da je to moguce.

««««☻
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

Paint =D

Photoshop, naravno. Od onih free GIMP ili Paint.Net.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za uređivanje slika.
MaxyBoy kaže...

Trebao bih neki program kojim mogu napraviti sljedece:

Znaci imam tri slike slikane iz jedne pozicije, i sad bih zelio da mogu spojiti te slike kao jednu, ali ne smiju biti kao jedna ploha vec moraju biti spojene u krug . Slike moraju biti tako da se ja mogu "kretati po njima" misem.

 

tj. kad bih dosao na sliku moram biti u mogucnosti pritisnuti i povuci misem te da se slika pomakne-odnosno pomakne se na dio nove slike.

 

Ako nisam dobro objasnio recite.

Molio bih nekoga ako zna da kaze.....barem recite da li mislite da je to moguce.

 Photoshop CS4. Baš sam u četvrtak bio na prezentaciji CS4 paketa i bio je prikaz izrade panoramske slike - mislim da je to ono što ti trebaš.
Kamo loš Linuxaš ide nakon smrti? /dev/null
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

da li postoji kakav tutorial za to napraviti u gimpu.

neam photoshop

««««☻
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Program za uređivanje slika.
MaxyBoy kaže...

da li postoji kakav tutorial za to napraviti u gimpu.

neam photoshop

 Pa skini. Jedna riječ. Torrent.
A ako je panoramska slika ono što želiš probaj upisati na youtube "how to make panorama/panoramic photo in Photoshop/GIMP" (bez navodnika)
92% tinejđera sluša turbo folk, pop ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock & metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Program za uređivanje slika.

prepuručam besplatni Microsoft ICE. svakako isprobaj

Tkojesmojetipkovniceukraorazmaknicu(Space),nekamijehitnovrati.
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

Mislim da nisam dobro objasnio.

 

Trebao bih nesto kao u

videu od 12 - 35 sekunde

««««☻
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2009 22:49 (MaxyBoy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Program za uređivanje slika.
MaxyBoy kaže...

Mislim da nisam dobro objasnio.

 

Trebao bih nesto kao u

videu od 12 - 35 sekunde

 eh, rado bih to vidio, ali imam sporu vezu pa ne mogu.

ako možeš nekak bolje objasni, možd skužim Neodlučan
Tkojesmojetipkovniceukraorazmaknicu(Space),nekamijehitnovrati.
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

zaci za onog ko gleda sliku bi trebalo biti kao da je tamo-stoji na jednom mjestu, no umjesto da okrece glavu,  trebao bi pritisnuti na sliku i povuci.

 

napravio sam to u nekom programu prije par godina, ali nikako nije bilo moguce spremiti kao slikuPlač, pa sad kad je izaslo puno novih programa i nadogradnji na postojece me zanimalo da li je to moguce napraviti i spremiti u format slike.

««««☻
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

ako trebas nesto da ti odradi nesto tipa - panoramu(nisam procitao sve postove)... skini autostich...zakon stvarcica

"Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno" Ulrike Meinhof
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

BOK! Zanima me postoji li neki program za uređivanje slika tj. da promijenim pozadinu,stavim drugu frizuru i sl.. plss help.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Program za uređivanje slika.
deaaa kaže...

BOK! Zanima me postoji li neki program za uređivanje slika tj. da promijenim pozadinu,stavim drugu frizuru i sl.. plss help.

Photoshop - majka svih uređivača slika Namigiva

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Program za uređivanje slika.
jasc Paint shop pro9
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za uređivanje slika.
deaaa kaže...

BOK! Zanima me postoji li neki program za uređivanje slika tj. da promijenim pozadinu,stavim drugu frizuru i sl.. plss help.

Gle što svemogući google kaže: Hairstyle

Google is your friend
14 godina
neaktivan
offline
Uređenje slike - pomoć

Volio bih saznati kako se pravilno zove program za uređivanje slika i dali je besplatan za skinut, ako želim npr. fotografiju prepravit u crnobijelo, a da se po njoj može stavit dijelovi i ukrasi u raznim bojama. H V A L A

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Uređenje slike - pomoć
Ivan Zic kaže...

Volio bih saznati kako se pravilno zove program za uređivanje slika i dali je besplatan za skinut, ako želim npr. fotografiju prepravit u crnobijelo, a da se po njoj može stavit dijelovi i ukrasi u raznim bojama. H V A L A

Adobe Photoshop CS4

cjena: 700$

ili besplatno uz torrent ili RS

 

Sk8er Boi
15 godina
offline
RE: Uređenje slike - pomoć
Ivan Zic kaže...

Volio bih saznati kako se pravilno zove program za uređivanje slika i dali je besplatan za skinut, ako želim npr. fotografiju prepravit u crnobijelo, a da se po njoj može stavit dijelovi i ukrasi u raznim bojama. H V A L A

Adobe Photoshop je najbolji, ima najviše mogućnosti, ali i dosta košta. treba samo profesionalcima, za jednostavno uređivanje slika dovoljne su i besplatne alternative

 

najbolja alternativa je Paint.NET, a tu je i The Gimp, i oba programa su besplatna

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
13 godina
neaktivan
offline
HeLLou..

Trebala bi neki program A DA NIJE PHOTOSHOPgdje se mogu uredit slike, ali tako da

ja mogu npr. izrezat sliku tako da je pozadina crna, a da se vidi od mene samo jedan dio mog tjela npr. glava.

MoLLim vas helpajtee HITNOO MI JEE ..hvaLLa unaprijed Osmijeh 

Kikica
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Uređenje slike - pomoć
Ivan Zic kaže...

Volio bih saznati kako se pravilno zove program za uređivanje slika i dali je besplatan za skinut, ako želim npr. fotografiju prepravit u crnobijelo, a da se po njoj može stavit dijelovi i ukrasi u raznim bojama. H V A L A

Adobe Photoshop CS4

cjena: 700$

ili besplatno uz torrent ili RS

 

A kako da ja preko tog TORRENTA ILI RS-A skinem xD

Kikica
13 godina
neaktivan
offline
RE: Program za uređivanje slika.
deaaa kaže...

BOK! Zanima me postoji li neki program za uređivanje slika tj. da promijenim pozadinu,stavim drugu frizuru i sl.. plss help.

 

 

PA IMAS SUPER PROGRAM ZOVE TI SE piZap.. odlican je fkt.

mozes stavit frizure

bTw; nemoras ga ni skidat ni nista sam radis.xD

Kikica
13 godina
neaktivan
offline
RE: Uređenje slike - pomoć
Uređenje slike - pomoć
Volio bih saznati kako se pravilno zove program za uređivanje slika i dali je besplatan za skinut, ako želim npr. fotografiju prepravit u crnobijelo, a da se po njoj može stavit dijelovi i ukrasi u raznim bojama. H V A L A
Photobucket the best
Kikica
14 godina
neaktivan
offline
RE: Uređenje slike - pomoć

jel zna ko koji dobar program za pisanje teksta na sliku al ono da bude high quality..a da nije photoshop il photoscape..:D Hvala!

m.slayer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Uređenje slike - pomoć
GIMP?
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
10 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

Može mi netko pomoć oko uređivanja slikee? 

Mador_9
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Program za uređivanje slika.

koristim program Fotošop kako bi spojio par slika u jednu panoramu, al program mi iskrivi slike odnosno nisu pravokutne kakve bi trebale bit - zašto je tako??

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Program za uređivanje slika.
imam jedno pitanje, dali neko zna kakav zgodan programčić da sa njime napravim kao pano za slike, dakle da stavim 5-6 omiljeni slika razbacane kao na panou i da to mogu staviti na radnu površinu ili tako isprintati? Pozz!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Program za uređivanje slika.
ibme74 kaže...
imam jedno pitanje, dali neko zna kakav zgodan programčić da sa njime napravim kao pano za slike, dakle da stavim 5-6 omiljeni slika razbacane kao na panou i da to mogu staviti na radnu površinu ili tako isprintati? Pozz!

anybody??

16 godina
neaktivan
offline
Re: Program za uređivanje slika.
ibme74 kaže...
ibme74 kaže...
imam jedno pitanje, dali neko zna kakav zgodan programčić da sa njime napravim kao pano za slike, dakle da stavim 5-6 omiljeni slika razbacane kao na panou i da to mogu staviti na radnu površinu ili tako isprintati? Pozz!

anybody??

To možeš napravit u bilo kojem malo sposobnijem editoru slika (Photoshop, GIMP, Paint.NET...), a da li ima neki specijaliziran program za nešto takvo - nemam pojma.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Program za uređivanje slika.

Google. Ukucaj "images collage maker". Programa baš za ono što želiš koliko hoćeš.

vincent
11 godina
offline
Re: Program za uređivanje slika.
zubagonivincenta kaže...

Google. Ukucaj "images collage maker". Programa baš za ono što želiš koliko hoćeš.

E to prijatelju, svaka čast, hvala puno {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice