Zatražite sliku - ovdje

poruka: 347
|
čitano: 186.367
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje
pozdrav svima.

htio sam poslati pp, ali koliko sam vidio u outboxu nije ništa otišlo, tako da izgleda nisam nikom uspio postaviti pitanje na pp, pa moram tu.


Radi se o tom da mi facebook traži potvrdu identiteta, a užasavam se se slanja tih podataka njima, ne želim uopće tamo imati ništa "osobno", imao sam cijelo vrijeme fejk imena i sad su me pikirali valjda jer sam često mijenjao imena, i ne daju mi koristiti profil dok ne "potvrdim" identitet nekim skeniranim dokumentom.


a kako ne želim poslati svoje, izbor mi je ili zaboraviti na profil (što ipak ne bih) ili se nekako snaći. a to znači poslati im nešto fejk.
ja sam u net cafeu uredio u microsoft paintu sken osobne, ime i prezime (stavio ime i prezime prilikom prve registracije) i još mi je jedino preostalo da na tu "osobnu" stavim neku tuđu facu.

nije mi cilj nikog sjebavati, pa eto ja ne predlažem nikakvu fotku tuđe face, mada čak fejs ionako tvrdi da će odmah obrisati sken kad dobiju, samo žele pogledati dokument i uvjeriti se u ime i ostale podatke. dakle ime i prezime, lokacija i datum rođenja moraju biti "perfektno fotošopirani" , ujednačeni da se ne skuži da nije dio osobne karte..možda se to može i bolje neg sam ja napravio, ali to sam bar uspio i nije loše makar je u paintu, ali to su slova....a lice nisam bio ni blizu. photoshop ni nemam, niti sam uopće radio s tim ikad.

dakle lice može biti i neko lice iz turske, rusije, svejedno .samo ne baš kinez ili tipična američka faca jer bi to bilo polusumnjivo. :)

ja sam googlao neš i našao sam jednu fotku iz rusije, ali ne mora uopće biti ta, može biti bilo koja, ja ne pravim nekome spačku...
moj profil nije lažan u smislu da se lažno predstavljam kao netko drugi, nego je lažan u smislu da nije realan/istiniti i ja bih da tako ostane...




da li bi bio voljan netko uraditi, ako se vec dobro služi tim programom ili da mi bar preporuči nekog tu kog bih mogao pitati?
A ja bih poslao, šta ja znam jel dovoljno 50-ak kuna za cugu, ako je komplicirano ovo.


nije baš ful etički, al kako nije usmjereno ni protiv koga, nije baš ni previše zločesto...
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje
Cek, kaj si ti zlocinac ili pedofil kaj ti tak treba facebook a da neces da niko zna da si to ti?
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
da, baš to.

Inače jako je teško otkriti nekog po ip adresi, naći vlasnika svakog accounta pa skrivanje iza fejk imena pomaže
13 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Vrsta slike: logo

Dimenzije: 1000x1000 (najmanje 800x800)

Boje: zuta, plava, crvena, ostalo po izboru

Motiv: pommes frites (przeni krumpirici)

Dodatno: volio bih da je logo okrugao, da su u sredini par krumpirica (pomes fritesa), i da je unutra krug, a da je izvan tog kruga jos jedan krug na kojem bi gore pisalo KING OF, a dolje FRIED POTATOES. Ako imate neku drugu zamisao moze i tako, nije ovo jedina opcija, ali bilo bi lijepo da bude nesto takvo. U biti, nesto povezano sa pomes fritesom, ali da pise KING OF FRIED POTATOES, ovo je moja zamisao, ne mora biti takvo, slobodno napravite ako imate jos kakvu ideju. Pozadina moze biti bijela ili crna.

 

Ako se ovo nekome da napraviti, stvarno mu se zahvaljujem vec unaprijed.

otprlike zamisao,fali krumpir unutra otprlike zamisao,fali krumpir unutra
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 18:40 (burek22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

To mi sa čipsom i zvuči kao komercijalna primjena,

pa nisam siguran kako će reagirati ljudi koji žive od

industrijskog designa? Pojasni? Za naručitelja, ili

sebi za ljetnu tetovažu?

;)

Ne ozbiljno, te stvari ako su komercijalne, dakle naplative,

nije u redu tražiti od treće strane za "hvala". Probajte

keramičaru ili frizeru reći hvala, s tim da je ovo još gore,

ako autor bude "preprodavao" rješenje trećoj strani.

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

oj momci, trebao bih relativno jednostavan zadatak netkome kome se da, to se obavi za minutu, a ovdje je link sa uputama

hvala \o/

hvala forumašu LordShgi na pomoći =)

24.6.2011 || One Who Rides Lightning Bolts
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 17:41 (munjovoz).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
overhaul kaže...

To mi sa čipsom i zvuči kao komercijalna primjena,

pa nisam siguran kako će reagirati ljudi koji žive od

industrijskog designa? Pojasni? Za naručitelja, ili

sebi za ljetnu tetovažu?

;)

Ne ozbiljno, te stvari ako su komercijalne, dakle naplative,

nije u redu tražiti od treće strane za "hvala". Probajte

keramičaru ili frizeru reći hvala, s tim da je ovo još gore,

ako autor bude "preprodavao" rješenje trećoj strani.

Ma kakvi, prijateljeva ideja, kakva komercijalna primjena, samo za zafrkanciju, KING OF FRIED POTATOES ne zvuci bas kao ime za nekakvu ozbiljnu tvrtku ili nesto lol, cista zabava, nama za gust {#} Da trazim profesionalni logo onda bih trazio profesionalca. I kazem, ako netko bas hoce neka napravi, ako ne ne i ok, da je u komercijalne svrhe onda bih se obratio profesionalcima, ovo mi je potpuno neocekivan komentar, iznenaden sam sa pomisli da je ovo nesto takvo lol, pala nam je ideja i to je to, nikakva prodaja krumpira ili takvo nesto, za to postoji mcdonalds. I kazem, ako netko hoce neka napravi, ako je komplicirano nemojte, mozda je nekome gust raditi logo pa eto primjer za nekakav.

16 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

 

{#}  sve pet, samo reko da napomenem:)

 

postaj ugrubo crtež ideje olovkom (ako nemaš skener i mobitel će poslužit, čisto jer slika govori vise od tisuće riječi:)

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 18:21 (overhaul).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

evo,ako netko ima vremena i volje,volio bih da mi na priloženoj slici ove vile što ih drži u ruci zamjeni ogromnom tehničom olovkom i da umjesto potkošulje ima majicu kratkih rukava,totalno crnu(do remena totalno,da se ne vidi tijelo) i da lijeva ruka pokazuje samo "Thumb up" a ne ove rockerske znakove neke.Hvala puno unaprijed.

 

EDIT : i maknut ovaj jedan zub što ima,po mogućnosti stavit cijeli niz bijelih zubi :D

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 18:46 (KKristijan).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Uf, to se uopce ne isplati photoshopirati, lakse se nova nacrta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
LordShgi kaže...

Uf, to se uopce ne isplati photoshopirati, lakse se nova nacrta.

Ako se nekome da ,to bi mi jos i vise pasalo,dakle bitna je ova frizura luda,mali rogovi i ovo gore navedeno,mozda malo svijetlija koža i bez one gluposti s bodljama na lijevoj ruci (al zahtjeva..{#})

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
12 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

Bolje od ovoga nisam mogao...

 

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/modified.png

 
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
OriginalEXE kaže...

Bolje od ovoga nisam mogao...

 

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/modified.png

Ma dobar je,nego jel mozes samo majicu u crno obojiti? 

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
12 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
KKristijan kaže...
OriginalEXE kaže...

Bolje od ovoga nisam mogao...

 

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/modified.png

Ma dobar je,nego jel mozes samo majicu u crno obojiti? 

Evo. Malo sam i produžuio majicu i dodao rukave kao što si napisao. Nije neko umjetničko djelo al jbg-a :P

13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
OriginalEXE kaže...
KKristijan kaže...
OriginalEXE kaže...

Bolje od ovoga nisam mogao...

 

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/modified.png

Ma dobar je,nego jel mozes samo majicu u crno obojiti? 

Evo. Malo sam i produžuio majicu i dodao rukave kao što si napisao. Nije neko umjetničko djelo al jbg-a :P

Ma sjajno je :D

puno hvala {#}

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
13 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

ako može netko preraditi ovu(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185526_10150345960980609_578075608_10135809_230825_n.jpg) sliku :P da ispadne da je cigara upaljena.. onako crveno da bude na vrhu i da cigara MALO pocrni na vrhu :P

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
Top Bugovac kaže...

ako može netko preraditi ovu(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185526_10150345960980609_578075608_10135809_230825_n.jpg) sliku :P da ispadne da je cigara upaljena.. onako crveno da bude na vrhu i da cigara MALO pocrni na vrhu :P

 http://www.slike.com/slike/XIfbt.jpg

13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
hahhahahahha, svaka čast ! :)
Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
16 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

Samo napomena, ne rugam se curi, nego sam ju namjerno napravio neprepoznatljivom da ju sirotu nebi ucjenjivao... nikad se nezna ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
overhaul kaže...

Samo napomena, ne rugam se curi, nego sam ju namjerno napravio neprepoznatljivom da ju sirotu nebi ucjenjivao... nikad se nezna ;)

Nebih ja.. Moj prijatelj bi :P

To je njegova sestra, koja stalno izdaje tako da se mora osvetit :D 

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
12 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Da li neko zna kako se krecu cene skeniranja crno belih fotografija i uopste skeniranje fotografija ,po gradu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
Bixy kaže...

Da li neko zna kako se krecu cene skeniranja crno belih fotografija i uopste skeniranje fotografija ,po gradu?

 Kojem gradu? Evo Badrov kaže 4 kn za fotografiju do a4, sken negativa, diapozitiva 2 kn

http://www.badrov.hr/cjenik.html

13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
overhaul posto vidim da se dobro sluzis photoshopm
dali bi meni mogao u ovo http://imageshack.us/photo/my-images/84/unled22g.jpg/ ubacit neku dobru zensku
a tebi ostavljam izbor nad zenom :D
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
16 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
win4crazzy kaže...
overhaul posto vidim da se dobro sluzis photoshopm
dali bi meni mogao u ovo http://imageshack.us/photo/my-images/84/unled22g.jpg/ ubacit neku dobru zensku
a tebi ostavljam izbor nad zenom :D

  Hm...

cijelu žensku?, fotografiju?, ilustraciju?, stiliziranu?, 3d?, u kupaćem kostimu?, bundi?, samo glavu?,

ljutu?, veselu? da leži? da stoji? da pliva? sunča se? osvjetljenu od sunca? Studijski? spot?

enface?,  iz profila? žablje/ptičje perspektive? plavušu?, crvenokosu?, plavooku? smeđeoku?

crno bijelu?, sa outlineima?, mokru? na vjetru? sirenu? vilu? karikaturu? ratnicu? voditeljicu dnevnika?

13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
overhaul kaže...
win4crazzy kaže...
overhaul posto vidim da se dobro sluzis photoshopm
dali bi meni mogao u ovo http://imageshack.us/photo/my-images/84/unled22g.jpg/ ubacit neku dobru zensku
a tebi ostavljam izbor nad zenom :D

  Hm...

cijelu žensku?, fotografiju? u kupaćem kostimu?, veselu? da leži? da stoji? sunča se?

 iz profila?  plavušu?, smeđeoku? mokru? na vjetru? ratnicu?

hhahahahah

neku zavodljivu :D

ostavljam je tebi na izbor

 

eo skratio sam ti izbor :D

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

Ovak, tražim sliku iz filma "Paul" gdje je lik iz filma nacrtao Paula sa natpisom "Fuck you".

Ovo sam si zamislil kao fora sliku za print na majici.

ovako, ali ova slika mi izgleda kao da joj nedostaje nešto ovako, ali ova slika mi izgleda kao da joj nedostaje nešto
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
fear619 kaže...

Ovak, tražim sliku iz filma "Paul" gdje je lik iz filma nacrtao Paula sa natpisom "Fuck you".

Ovo sam si zamislil kao fora sliku za print na majici.

http://farm6.static.flickr.com/5107/5582950049_64360d59aa_o.jpg

15 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

 

Vrsta slike: Logo

Dimenzije: vama na izbor.

Boje: vama na izbor.

Motiv: motiv logo-a nek bude call of duty 2.

Dodatno: slova, pozadina vama na izbor, na logu treba pisat obavezno "SkittleS" jer tako se zove klan za kojeg mi treba logo, znaci tema logo-a je cod2, a ime smo uzeli po bombonima skittles, pa mozete kombinirat nes ili kako god hocete.. Ako imate neku ideju napravite potpuni logo po svojoj zelji samo nek pise SkittleS i jos ako ocete neki test po vasoj zelji.

Hvala! 

 

http://thebeattime.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
MarioVk kaže...

 

Vrsta slike: Logo

Dimenzije: vama na izbor.

Boje: vama na izbor.

Motiv: motiv logo-a nek bude call of duty 2.

Dodatno: slova, pozadina vama na izbor, na logu treba pisat obavezno "SkittleS" jer tako se zove klan za kojeg mi treba logo, znaci tema logo-a je cod2, a ime smo uzeli po bombonima skittles, pa mozete kombinirat nes ili kako god hocete.. Ako imate neku ideju napravite potpuni logo po svojoj zelji samo nek pise SkittleS i jos ako ocete neki test po vasoj zelji.

Hvala! 

 

Jel ovo preneozbiljno?

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/skittleslogo.png

 

Nije baš da je tema Cod2 ali tako mi je ispalo :P

 

 

Facebook going down ^.^ jadne loodache
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 13:03 (OriginalEXE).
12 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

moze mozda ova slika, ali da je 1028 sa 1024?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice