Najbolji internet paket za studenta

poruka: 5
|
čitano: 2.740
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji internet paket za studenta

Pozdrav !

Podstanar sam , a budući da vlasnik stana dugo neće dolaziti u RH ne mogu sklopiti ugovor normalnog interneta jer zahtjeva njegov potpis.

Nadalje, krajem mjeseca mi ističe ugovor s T-Comom (25gb - oko 200kn mjesečno što je prilično apsurdno ) i definitivno neću ostat s njima osim ako mi ne daju barem 50gb više u što sumnjam.

 

Vidio sam da Tele2 reklamira 50gb za 170kn i razmišljam o tome , ali ako postoji bolja opcija lako se predomislim . 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolji internet paket za studenta

Koliko znam, pokućni je najbolja takva varijanta. Vip ima neku Carnet kombinaciju, kao i Tele, ali one nisu cjenovno/ponudom u rangu te ponude od 50GB. Inače, najbolja ti je varijanta vidjeti s nekim od susjeda da mu daš 50kn mjesečno i nakačiš se na njegov wifi. Ako je slab signal, za sitnu lovu uzmeš vanjski adapter s antenom. Ima i varijanta da se nakačiš svojim routerom na njegov wifi i dijeliš ga sebi po stanu, također nije skupo. Btw, optima ti trenutno ima akciju bez ugovorne obveze, a ne treba ti vlasnik stana za to već možeš, koliko znam, na svoje ime uvesti. Ovo zadnje nisam siguran, ali čini mi se da je tako pa provjeri.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji internet paket za studenta

Ako instalacije postoje (ako je taj stan ikad imao internet ili telefon, onda su sigurno tamo jer nitko ih ne čupa van nakon raskida), ne treba ti nikakav potpis vlasnika stana. Ako se odseliš, priključak možeš staviti na novu adresu ili raskinuti ugovor ako se na novoj adresi ta usluga ne može isporučiti.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Najbolji internet paket za studenta

prije cca godinu, donesen zakon/pravilnik, može podstanar uzeti liniju, ali.. sve to je onako. Treba pitati-tražiti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji internet paket za studenta
Arto kaže...

Btw, optima ti trenutno ima akciju bez ugovorne obveze...

Pogledao sam ovo sad malo i čini se super, omjer brzine i cijene solidan - jedino mi telefon ne treba ,  ali to se možda može sredit.

 

Sum_of_all_fears kaže...

Ako instalacije postoje (ako je taj stan ikad imao internet ili telefon, onda su sigurno tamo jer nitko ih ne čupa van nakon raskida), ne treba ti nikakav potpis vlasnika stana. Ako se odseliš, priključak možeš staviti na novu adresu ili raskinuti ugovor ako se na novoj adresi ta usluga ne može isporučiti.

 Instalacije postoje, u to sam siguran . Znači tehničari ne moraju ništa fizički obavljat u stanu ? U tom slučaju bih ladno to uveo , pod uvjetom da naravno vlasnik ne mora ništa potpisivat.

 

Edit : Zaboravio sam napomenut da nisam po ugovorom , a to bi možda moglo utjecat na potpisivanje bilo čega.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2016 22:35 (Stajler).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice