Optinet pucanja veze i naknadna uspostava

poruka: 1
|
čitano: 7.812
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Optinet pucanja veze i naknadna uspostava

Ovako, na Optinet-u sam već neke tri godine i uglavnom nije bilo nekih problema. Imam paket O3, telefon, internet i paket tv-a. Sve šljaka solidno, osim...

Osim kad pukne veza, a to se u zadnje vrijeme, mjesec-dva, događa redovito nekoliko puta na dan. Nakon opetovanih zvanja službe korisnika i naravno, nerješenog problema, onako usput sam uočio zanimljivi i "smiješnu" stvar:

nakon pucanja veze i odspajanja s dsl (linije), ponovo sinkroniziranje i uspostave, kako dsl-a, tako i samog povezivanja na net, prođe i dobrih 40-45 minuta, "agenti" Optinet-a nisu mogli ništa skužiti. E sad, nakon čekanja automatske sinkronizacije, počeo sam zvati službu korisnika i uočio ovo: čim nazovem 0800 0088, službu korisnika, i prije nego automatski snimljen govor bude gotov i uspijem stisnuti broj za "agenta", dsl linija se odmah digne...

Mislio sam da je slučajnost, ali sada evo nekih 20-tak puta se isto dogodi, dsl pukne, ja nazovem službu za korisnike i gotovo momentalno se dsl "vrati".

 

Heh, sad ako netko ima Optinet i isto ga muči, evo jedan "feature"...

E, da, router je onaj tplinkov, osnovni koji su imali u prodaji prije tri godine.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice