Poziv sa broja +8004447960

poruka: 15
|
čitano: 16.565
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Poziv sa broja +8004447960

Imao sam poziv sa navedenog broja i vidim da se radi o broju iz Argentine. Pitam se kakav je ovo broj? Nisam se javljao jer mi je sumljiv broj. Nemogu pronaći ili otkriti kome pripada broj ali meni izgleda kao Toll-Free broj

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Poziv sa broja +8004447960
Bellatrix kaže...

Imao sam poziv sa navedenog broja i vidim da se radi o broju iz Argentine. Pitam se kakav je ovo broj? Nisam se javljao jer mi je sumljiv broj. Nemogu pronaći ili otkriti kome pripada broj ali meni izgleda kao Toll-Free broj

Da nije neki bogati rodjak umro pa si dobio nasljedstvo, nikad ne znas :D

 

 

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
11 godina
neaktivan
offline
Poziv sa broja +8004447960
Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Poziv sa broja +8004447960
Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Poziv sa broja +8004447960

Ovo  sam  sve  i  ja  vidio.  Ali  nije  mi  jasno  ako  se  javim  na  taj  broj  tko  u  tom  slučaju  plaća?  Znam  da  su  operateri  upozoravali  da  se  ne  javljamo  na  sumnjive  brojeve  jer  bi

nekima  nabilo  velike  račune  kad  bi  se  javili.

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
0 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Poziv sa broja +8004447960
Bellatrix kaže...

Ovo  sam  sve  i  ja  vidio.  Ali  nije  mi  jasno  ako  se  javim  na  taj  broj  tko  u  tom  slučaju  plaća?  Znam  da  su  operateri  upozoravali  da  se  ne  javljamo  na  sumnjive  brojeve  jer  bi

nekima  nabilo  velike  račune  kad  bi  se  javili.

-google + zdrav razum ili nazovi .... (operatera) i pitaj.

vidi dio, '' the call will be free to you IF the owner of that international freephone number has made the necessary arrangements to accept calls from your country.'' dakle, ako nije sklopljen ugovor, tad bi ti se naplatilo, nevažan je sam broj 800... ugovor!

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poziv sa broja +8004447960
ihush kaže...
Bellatrix kaže...

Ovo  sam  sve  i  ja  vidio.  Ali  nije  mi  jasno  ako  se  javim  na  taj  broj  tko  u  tom  slučaju  plaća?  Znam  da  su  operateri  upozoravali  da  se  ne  javljamo  na  sumnjive  brojeve  jer  bi

nekima  nabilo  velike  račune  kad  bi  se  javili.

-google + zdrav razum ili nazovi .... (operatera) i pitaj.

vidi dio, '' the call will be free to you IF the owner of that international freephone number has made the necessary arrangements to accept calls from your country.'' dakle, ako nije sklopljen ugovor, tad bi ti se naplatilo, nevažan je sam broj 800... ugovor!

citanje s razumjevanjem ti je na razini...

Steam: just_mau5
15 godina
neaktivan
offline
Re: Poziv sa broja +8004447960
ihush kaže...
Bellatrix kaže...

Ovo  sam  sve  i  ja  vidio.  Ali  nije  mi  jasno  ako  se  javim  na  taj  broj  tko  u  tom  slučaju  plaća?  Znam  da  su  operateri  upozoravali  da  se  ne  javljamo  na  sumnjive  brojeve  jer  bi

nekima  nabilo  velike  račune  kad  bi  se  javili.

-google + zdrav razum ili nazovi .... (operatera) i pitaj.

vidi dio, '' the call will be free to you IF the owner of that international freephone number has made the necessary arrangements to accept calls from your country.'' dakle, ako nije sklopljen ugovor, tad bi ti se naplatilo, nevažan je sam broj 800... ugovor!

To što si citirao se odnosi na zvanje tih besplatnih brojeva izvana a ne primanje poziva sa njih. Barem koliko ja vidim. Nazvao bih ja operatera odmah ali pošto znam koliko su sposobni nebih da se uzalud blamiram. Jer većina njih je tamo došla preko veze i nemaju pojma o tim stvarima. Rade šablonski. Inače radi se o Eronetu. Nego eto mislio sam da je se netko od forumaša susretao sa time ili možda više zna pa da pitam.

http://deridownload.comze.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poziv sa broja +8004447960
Bellatrix kaže...

Nazvao bih ja operatera odmah ali pošto znam koliko su sposobni nebih da se uzalud blamiram.

E onda žali bože slučaj. Tko će ti drugi dati informacije iz prve ruke ako ne isti taj operater koji ti će ti uredno izdati masnu računčinu ako napraviš neku glupost. Razjašnjavanje ovakvih situacija je praktički njihova dužnost, ako za to nisu sposobni što onda radiš kod njih? Traži drugog operatera.

 

To ti je kao da kažeš da se ne usuđuješ bankaru povjeriti neku transakciju (na stranu sada to što su banke dosta nepopularne u zadnje vrijeme).

{#}

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Poziv sa broja +8004447960
rustweaver kaže...
Bellatrix kaže...

Nazvao bih ja operatera odmah ali pošto znam koliko su sposobni nebih da se uzalud blamiram.

E onda žali bože slučaj. Tko će ti drugi dati informacije iz prve ruke ako ne isti taj operater koji ti će ti uredno izdati masnu računčinu ako napraviš neku glupost. Razjašnjavanje ovakvih situacija je praktički njihova dužnost, ako za to nisu sposobni što onda radiš kod njih? Traži drugog operatera.

 

To ti je kao da kažeš da se ne usuđuješ bankaru povjeriti neku transakciju (na stranu sada to što su banke dosta nepopularne u zadnje vrijeme).

{#}

Ono što radim ja kod njih radi i ostalih 500 000 korisnika. Jednostavno je tako. Ali srećom nisam napravio nikakvu glupost a niti ih pretjerano trebam. Na njihovoj sam mreži zato što su usprkos svemu jeftiniji od konkurencije. Iako su u odnosu na HR operatere luksuz.

http://deridownload.comze.com/
14 godina
offline
Poziv sa broja +8004447960

Prije pola sata zvonio mi je kućni telefon  broj 017776509 javio sam se i ono tu tu tu. ( javio sam se nakon 6 sekundi zvonjave ) 

 

I sad sam isao na telefonski imenik i nema naravno ne posotoji broj u bazi. 

Nakon googlanja sam vidio da i jos se nekima to pojavi taj broj, cak u njemackoj. 

 

Mislim ocito je da je to neki troll phone ali evo ako netko zna nesto vise o tome 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Poziv sa broja +8004447960

^^

 

To je netko tko ima Amis ako se ne varam. Oni pocinju sa 77xx xxx.

 

Meni pocinje sa 77 broj telefona. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Poziv sa broja +8004447960

01 ti je zvonio? pa to je strasno..skinut ce ti odma 5000 kuna.

 

...ako ga nema u bazi to ne znaci da nepostoji nego da je vlasnik tog broj tražio da se informacije o broju ne prikazuju u imeniku.

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
13 godina
offline
Re: Poziv sa broja +8004447960
drahic kaže...

^^

 

To je netko tko ima Amis ako se ne varam. Oni pocinju sa 77xx xxx.

 

Meni pocinje sa 77 broj telefona. 

Nije istina. Broj ovisi o mjestu.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 23:02 (Marko :D).
10 godina
neaktivan
offline
Poziv sa broja +8004447960

Maloprije me zvao neki nepoznat broj 077 7181-502 pa me interesira odakle je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice