Tele2 3G mreža

poruka: 10
|
čitano: 10.890
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Tele2 3G mreža

Pozdrav,
zanima me kako Tele2 stoji sa 3G mrežom i na kojoj frekvenciji pretežito radi 900 ili 2100 MHz. Kada zovem SZK nemoguce ih je dobiti jer sekretarica samo nudi opcije, ali ništa od službe.

Edit: tema je greškom otvorena ovdje, a ne u Tele2 sekciji

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.10.2014 18:30 (sippi45).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tele2 3G mreža

Pitaj ih na njihovoj FB stranici. Trebali bi ti odgovoriti.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 3G mreža
Marko :D kaže...

Pitaj ih na njihovoj FB stranici. Trebali bi ti odgovoriti.

Ma također bih cekao. Preko glave mi je to cekanje za jedno obicno pitanje. Najgori mobilni operater bez obzira što su jeftiniji.

13 godina
offline
Tele2 3G mreža

Na Facebook stranici odgovoriti će ti najkasnije sutra.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Tele2 3G mreža

jeli to tele 2 krepao samo meni/parcijalno ili svima? već se 2 dan nemogu uopće prikopčati na mrežu niti za poziv/sms! zovem szk jupi! samo što nisu rekli čekat ćeš beskonačno.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 16:13 (sokre).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 3G mreža
sokre kaže...

jeli to tele 2 krepao samo meni/parcijalno ili svima? već se 2 dan nemogu uopće prikopčati na mrežu niti za poziv/sms! zovem szk jupi! samo što nisu rekli čekat ćeš beskonačno.

Izgleda da ti je krepala SIM kartica jer meni sve normalno radi. Posjeti najbliži Tele2 i zatraži da ti daju novu.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 16:18 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Tele2 3G mreža
Marko :D kaže...
sokre kaže...

jeli to tele 2 krepao samo meni/parcijalno ili svima? već se 2 dan nemogu uopće prikopčati na mrežu niti za poziv/sms! zovem szk jupi! samo što nisu rekli čekat ćeš beskonačno.

Izgleda da ti je krepala SIM kartica jer meni sve normalno radi. Posjeti najbliži Tele2 i zatraži da ti daju novu.

hmm imam negdje dr. karticu pa ću isprobati (premda ako samo neki korisnici nemaju problema nema mi to prevelike svrhe).

automat u szk je odblebetao svoje da ima problema sa pristupanjem tele2 uslugama bla bla bla... strpite se... ili čekajte operatera do prekosutra.

da i ostatak frendova na tele 2 nema problema, ali  nebi im bilo prvi put da dio ljudi normalka a dio kifla.

 

EDIT: sad nebi našao karticu  da se ubijem.

btw stranica im mrtva veće 2 dan

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 16:48 (sokre).
15 godina
offline
Re: Tele2 3G mreža
Marko :D kaže...
sokre kaže...

jeli to tele 2 krepao samo meni/parcijalno ili svima? već se 2 dan nemogu uopće prikopčati na mrežu niti za poziv/sms! zovem szk jupi! samo što nisu rekli čekat ćeš beskonačno.

Izgleda da ti je krepala SIM kartica jer meni sve normalno radi. Posjeti najbliži Tele2 i zatraži da ti daju novu.

yup, neki problemi sa karticom. zamjenio je i sve 5.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
12 godina
neaktivan
offline
Tele2 3G mreža

Ljudi, jel vama krepa mreža tam kod tramvajske stanice "arena zagreb" tj. tam kod mosta na savi?
Meni svaki put tamo crkne mreža, a 50 metara dalje (bilo novi zagreb bilo na sred save) prebaci se na 3g..

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 13:24 (osta_os).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 3G mreža
osta_os kaže...

Ljudi, jel vama krepa mreža tam kod tramvajske stanice "arena zagreb" tj. tam kod mosta na savi?
Meni svaki put tamo crkne mreža, a 50 metara dalje (bilo novi zagreb bilo na sred save) prebaci se na 3g..

Na Savi oko studentskog doma je općenito loš signal za bilo koju mrežu-2G radi normalno, ali 3G ne možeš dobiti sve da si Isus. T-mobile ima na par mjesta 3G-a ali ostale mreže nikako.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice