TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

poruka: 8
|
čitano: 9.283
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

Imam TELE2 prepaid. Podatkovni promet je u osnovnoj tarifi vrlo skup. Stoga koristim podatkovne pakete, tipa 100MB za 10kn. Kada potrosim tih 100MB, TELE2 me automatski prebacuje nazad na osnovnu tarifu.

 

Problem je u tome sto TELE2 ne nudi mehanizam obavijesti prilikom isteka podatkovnog paketa. Meni se redovito desava da prekasno primijetim ovo, te da mi dodatkovni promet po osnovnoj, skupljoj tarifi potrosi cjelokupni iznos na prepaidu. Ne sumnjam da TELE2 racuna na ovu "ljudsku gresku" i na taj nacin stvara zaradu, te da stoga odbija uvesti obavijesti o isteku podatkovnog paketa.

 

Bilo bi lijepo da postoji zakon u sklopu zastite potrosaca, koji bi zadao da operater ne smije prebaciti na skuplju tarifu bez da ponudi korisniku neki mehanizam dobivanja obavijesti. Da li se ovako sto moze ocekivati u Lijepoj nasoj ili da pocnem pakirat kufere?

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

Tele2 šalje poruku kada potrošiš sve MBe u tarifi ili iz podatkovnog paketa. Ako SMS nisi dobio/la, zovi Sluzbu za korisnike neka provjere. Ako ti poruka nije poslana, šalju prigovor i dobiti ćeš svoj novac nazad.

 

 

- HTC 8S -
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

Zvao sam sluzbu za korisnike nedavno, i eksplicitno sam pitao da li mogu dobivati SMS obavijest kada potrosim podatkovni paket. Receno mi je, ne.

11 godina
neaktivan
offline
TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

ne razumijem.. Nazovi ponovno,žali se,pitaj za to ponovno i ako nisi dobio poruku,reći će ti da treba doći SMS.

imao sam smart 3gb i dobivao redovito obavijesti o potrošenom paketu, kao i za dodatne pakete 100mb itd

dužni su slati sms i ukoliko ti sms ne dođe, imaš pravo povrata iznosa koji je potrošen na spajanje na net

- HTC 8S -
 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

A da si instaliraš neku aplikaciju tipa 3G Watchdog, tek toliko da spasiš sebe i svoj račun dok ne istjeraš pravdu sa njima?

 

BTW - Simpa, Prejaka opcija - 50kn mjesečno, 1000 min razgovora (200 prema Vipu, 800 za ostale), flat SMS i 1GB neta. Kupiš svaka 3 mjeseca bon od 100 i ispadne da plaćaš ~72kn mjesečno. Ako si u mogućnosti, ostavi se pretplate i prijeđi na ovo...

My name is Legion... For we are many!
10 godina
neaktivan
offline
TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

tele 2 ima vrhunsku smart tarifu na bonove, 35 kn mjesečno za 3 gb prometa + 1000 min poziva prema svima

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

3GB? Vidim da piše 2 (1GB u tarifi + 1GB bonusa). Nema flat SMS (nekom možda bitno) a kao bivši Tele2 korisnik mogu reći da je pokrivenost 3G signalom odvratna.

 

[edit] - upravo me taj katastrofični 3G otjerao od njih. K800i i Xperia U od frenda. Ne možeš me za*ebavat sa EDGE/3G prebacivanjem u Rijeci... -.-

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 8:58 (Sum_of_all_fears).
11 godina
neaktivan
offline
TELE2 prebacuje na skuplju podatkovnu tarifu…

3gb je, zato jer do 31.12 traje promo smart, poslje je 1+1

 

krivo govorim, 1+1 do 30.11. što opet nije loše, 2 gige + 1000min razgovora

 

ovih 3gb vrijedi za nas koji smo aktivirali tarifu u promo razdoblju ovo ljeto, nama vrijedi ovih 3gb sve dok je koristimo, a možemo se vratiti na tih 3gb do 31.12. u slučaju da ne produžimo tarifu.

 

 

 

Ke?!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 9:54 (chewbacca).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice