Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 796.063
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Još jedna pohvala za ADM{#}{#}{#}

Naručio grafu(280) i napajanje(corsair RM650) u subotu.Dobio email od njih taj isti dan da imaju obadvoje i da li želim da mi šalju u ponedeljak.

Odgovorio potvrdno i danas(utorak) ih dobio na kućnu adresu-znači 1 dan putovale

TAKO SE TO RADI

A ne ona gamad iz eD tjedan dana ništa ne odgovarati,onda mi napisati"rezervirano,ali nije isporučivo".

Sve u svemu,čekao sam 11 dana da mi isporuče grafičku iz Zagreba(iako je na njihovom webu pisalo "isporučiva za 3-4 dana").

Čak sam ih i zvao da provjerim(rekli da ju imaju na lageru)

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

pa ajd da i ja napisem
narucio konfu u srijedu,cekao pola dana da mi odgovore, shvatio da je neradni dan (Dan neovisnosti). Iduci dan (četvrtak) jave mi oko 9:30 da imaju sve na skladistu i pitaju jel treba sloziti konfu. Kazem da treba :3 :P . Stigla jucer (petak) u 12:53. Raspakirao tek u 19:30 (bio u skoli -_-#). Koliko vidim s vrha i pozadine, napravili su dobar cable management ;)
Sve 5, bude sta trebalo kupovat, kod njih se kupuje
Jedini problem sto je meni pukla "nogica" (zaljepio ju super ljepilom). Ceka jos dok ne instaliram win.

(fx 6300

gigabyte ds3p

xfx r7 265

crucial 4 hb

toshiba 500gb

corsair cx 430w

zalman z3)

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2014 9:52 (LLAMABOY).
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Pa traži da ti pošalju drugu nogicu, imaju ih sigurno u rezervi, šteta lijepiti novi artikl :)

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

ha   ha   ha   bas sam se nasmijao ;)

Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Pozdrav ekipa, jedno pitanje, da li će mi u ADM-u sastavit besplatno ako ne kupim sve komponente kod njih? Jer napajanje, kućište, GPU i HDD već imam, a kod njih bi uzeo CPU, MBO, RAM, SSD i CPU cooler u vrijednosti od ~ 4200kn.

Također, mogu li oni to sklopit za kakvih sat-dva da ne idem ponovo u ZG s obzirom da nemam vlastiti prijevoz? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Unimatrix 007 kaže...

Pozdrav ekipa, jedno pitanje, da li će mi u ADM-u sastavit besplatno ako ne kupim sve komponente kod njih? Jer napajanje, kućište, GPU i HDD već imam, a kod njih bi uzeo CPU, MBO, RAM, SSD i CPU cooler u vrijednosti od ~ 4200kn.

Također, mogu li oni to sklopit za kakvih sat-dva da ne idem ponovo u ZG s obzirom da nemam vlastiti prijevoz? 

 

Na krivom mistu pitas, lipo nazovi njih pa pitaj.
nista mi se neda
16 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
nicky.sl kaže...
Unimatrix 007 kaže...

Pozdrav ekipa, jedno pitanje, da li će mi u ADM-u sastavit besplatno ako ne kupim sve komponente kod njih? Jer napajanje, kućište, GPU i HDD već imam, a kod njih bi uzeo CPU, MBO, RAM, SSD i CPU cooler u vrijednosti od ~ 4200kn.

Također, mogu li oni to sklopit za kakvih sat-dva da ne idem ponovo u ZG s obzirom da nemam vlastiti prijevoz? 

 

Na krivom mistu pitas, lipo nazovi njih pa pitaj.

Očekivao sam ovako nešto, pitao sam tu jer je prekasno da ih nazovem, očito ništa od pomoći...

14 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Unimatrix 007 kaže...

Pozdrav ekipa, jedno pitanje, da li će mi u ADM-u sastavit besplatno ako ne kupim sve komponente kod njih? Jer napajanje, kućište, GPU i HDD već imam, a kod njih bi uzeo CPU, MBO, RAM, SSD i CPU cooler u vrijednosti od ~ 4200kn.

Također, mogu li oni to sklopit za kakvih sat-dva da ne idem ponovo u ZG s obzirom da nemam vlastiti prijevoz? 

Neće.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
10 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM
Mom poznaniku su sastavili komp i poslali u Sibenik al sve je kupljeno kod njih tako da pojma neznam hoce li tako iz tuđih djelova.
nista mi se neda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Unimatrix 007 kaže...

Pozdrav ekipa, jedno pitanje, da li će mi u ADM-u sastavit besplatno ako ne kupim sve komponente kod njih? Jer napajanje, kućište, GPU i HDD već imam, a kod njih bi uzeo CPU, MBO, RAM, SSD i CPU cooler u vrijednosti od ~ 4200kn.

Također, mogu li oni to sklopit za kakvih sat-dva da ne idem ponovo u ZG s obzirom da nemam vlastiti prijevoz? 

Ne, ako nisi kupio kompletnu "kutiju" uključujući i običan optički pogon, sklapanje ćeš morati posebno platiti. Neka ti pošalju doma, iznad 2000kn se ne plaća poštarina.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Evo da ih i ja pohvalim....

 

 

Ja: Dobar dan, da li imate logitech h390 slušalice raspoložive da dođem po njih?

Prodavač: Mislim da imamo... samo čas... Imamo 3 komada, možete doći po njih. 

Ja: Ok hvala, stižem za par sati, valjda nećete prodati sve 3...

Prodavač: Sumnjam. Nema šanse.

- 20min nakon toga kažem frendu da idem u ADM po slušalice...

Frend: Lijepo lijepo, koji model?

Ja: ček da vidim točno...

Otvorim webshop od ADM-a i slušalica više nema bokte mazo. Zovem ADM i pitam....

Ja: Kako to da na webshopu više nema tih slušalica?

Samozvani prodavač: Prodali smo sad zadnjih 6 (lol) komada firmi Medikol (LOL) i više ih ne možemo nabavit. (ROFL)

 

 

Tako da mislim da je ADM reko svoje...

 

 

Frenda su zavlačili 3 i pol tjedna za neki laptop nakon šta im je već bio platio da bi mu u skoro 4. tjednu rekli da lap uopće ne mogu nabavit i vratili mu lovu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 23:34 (W1ck3d8u2z).
 
1 10 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Moje iskustvo vezano za trgovinu ADM.

 

Usluga je odlična, cijene su povoljne i široka ponuda.

Znači kupio sam matičnu, procesor i ram memoriju kod njih. 

Postupak je bio brz, dodatno me čovjek informirao jer sam imao u ponudi tri matične. Izabrao sam te tri komponente ( trenutno pod moj PC ) i platio gotovinom. Cijeli postupak je trajao možda 10 min uz informacije za matične koje su mi ponudili. 

 

Sve pohvale za ovu trgovinu i bez razmišljanja idući put kupujem opet kod njih.{#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Moja iskustva sa ADM-om:

 

Kupio sam (u različitim vremenskim razdobljima):

 

- Dell Laptop sa Core i7

- Dell U2412M IPS montior

- Asus Transformer T100, Windows 8.1 tablet

 

(možda još nešto, ali ne mogu se sad sjetiti)

 

Sa prva dva itema apsolutno nikakvih problema ili nesporazuma nisam imao, sve je iz prve rezervirano preko telefona i došao sam po to u Zagreb osobno.

 

Sa kupovinom Asus Transformera kojega sam danas uzeo sam imao nekih problema.

 

Prije 9 dana sam ih zvao (na stranici je pisalo da je item dostupan) i pitao da li imaju model Asusa T100 "DK024H" kod sebe i rekao mi je trgovac da će pogledati, nakon osjetnog čekanja (slušao sam kako priča s kolegom oko Asusa i alternativnih opcija) mi se trgovac javlja i kaže da je zadnji komad prodan/rezerviran, ali da imaju DK003H model i kao da nema razlike u odnosu na onog osim sitne u procesoru. Ja mu kažem nije mala razlika pogotovo što su to u pitanju procesori koji su ionako već na malim taktovima, "DK024H" ima Atom Z3775 kojem turbo ide na 2,16GHz i stock takt mu je za 130Mhz veći u odnosu na Z3740 kojemu je turbo takt 1,83GHz.

 

Uglavnom pitao me da ostavim broj i da će me nazvat kada bude imao informaciju hoće li ih još uopće naručivat i kada će doći kod njih, ostavio sam broj, kraj razgovora.

 

Čekao sam par dana, ništa mi nisu javili. Poslao sam im mail u vezi tog modela, nisu mi odgovorili.

 

Jučer ponovno zovem i pitam da li imaju taj model na lageru, trgovac ode pogledati i ubrzo mi kaže da ima još jedan komad, kojeg sam naravno rezervirao i danas otišao po njega jer sam ionako išao na faks danas.

 

Nije toliko strašno, ali ono nisu mi javili, niti su mi odgovorili na mail što je ipak minus, još veći je jer kad sam prvi put zvao je bio baš moj rođendan i veliku nestrpljivost i isčekivanje kao u malog djeteta kada dočekuje darove za svetog nikolu i božić, je zamjenilo veliko razočaranje.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 21:40 (Hyperion).
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

moja iskustva su pozitivna,jedino imam jedno negativno,ali to je mojom greškom,jer nisam išao na reklamaciju.

 

Dakle,prije,sada već 6 godina,kupim ja komp kod njih,i matična neispravna.I ja kreten,umjesto da reklamiram,ja kupim drugu jer mi se nije dalo zajebati s putovanjem u zg,stime da sam onda bio maloljetni klinac koji je imao para.Na matičnoj ne rade četverojezgreni procesori,dok dvojezgreni rade. :D Baš čudno.

 

mene sada jedino zanima jedna stvar.kupio komp početkom 8og mjeseca 2014,platio ga 4029kn. Sada složim isti komp,te mu je cijena 4202kn. Jel to ispada skuplje zbog blagdana,pa su zato malo dignute cijene?

 

Mislim,nešto je skuplje,nešto jeftinije...čudno mi

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Zakon tržišta rekli bi trgovci.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 7:54 (nicky.sl).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Acquisitum Magnum - ADM
nicky.sl kaže...

Zakon tržišta rekli bi trgovci.

 I gadan rast dolara.

16 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

+1 dobro iskustvo s ekipom iz ADM-a.

 

Četvrtak.

Narudžba za konfu na web shopu zgotovljena oko 10:30.

Čovjek iz prodaje zove oko 11:10 zbog kučišta koje je trenutno nedostupno u odabranoj boji (promjenio boju - da ne čekam, ne igra mi to ulogu :) ). 

20 minuta nakon toga ponuda je na mailu. Uplačeno netom oko 13.30 - poslana potvrda o uplati na mail.

Petak: stroj (u dijelovima, sam sam želio sastaviti) stigao. Manje komponente uredno zapakirane zajedno u veću kutiju.

Petak navečer: stroj uredno prede dok vrti Metro Last light.

 

Mogu samo reći da imaju novoga kupca koji će prvo njihov web shop pogledati. 

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ma oni su zakon ja sam dosad narucio gomilu stvari od njih i ako imaju na lageru to je kod mene u manje od 24 sata, a ja sam u Šibeniku.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Ja sam prvi puta kupovao sada kod njih. Nisam već dugo cijelu konfu mijenjao, već uglavnom samo pojedine dijelove pa sam uvijek nešto negdje pronašao. Kupio kod njih zbog ovoga threada (hvala ekipi) i preporuke kolega iz Zagreba koji nemaju problema s njima i uglavnom su regularni kupci tamo i u Futuri.

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Planiram neku vecu kupovinu i ADM me opet razočarao. Već 5 godina kupujem kod njih ali ponuda im je zadnje vrijeme očajna. Nemaju niti jedno pošteno kučište. Cooler master 0 bodova ništa. Prije ih je bilo preko 15 , htio sam kupiti HAF X i nema ga čak ga nikada nije ni bilo a jedno je od najpoznatijih kučišta. Matične ploče su me opet razočarale i vec sam pisao da ih gotovo pola nema. Asrock nude samo do extreme 6 koja je neka mid range ploča. Asus isto tako nemaju nista iz High end asortimana. SSD se svodi samo na samsung i nemaju sve modele. I među ram memorijom nema nekok izbora , forsira se kingston i kingmax ostalo ništa. S obzirom kakvu su ponudu imali prijašnjih godina ovo je katastrofa. Dobro su pokriveni jedino sto se tice procesora i grafičkih. Jedino što me drži uz ADM su godine i godine kupovanja kod njih i dobra usluga i support na koji nemam nikakvih zamjerki. Nadam se da ce ADM smislit nesto cak i ako stranicu  pretvore u pravi webshop kao uzishop i portio. Ovako im se nikako ne isplati. Ja sad hladno mogu uz tri klika naručit sve iz portia ili uzi shop-a koji imaju kompletnu ponudu

 
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Jel mogu kod njih kupiti nešto preko web shopa i umjesto da mi to oni dostave, podići osobno u njihovoj poslovnici? Više bi mi tako odgovaralo zbog posla, a i ne plaća mi se dostava, a bojim se da bi to što mislim kupiti se moglo brzo raspordat.

 

Edit: Nvm, mogo sam ranije ić probat kupit pa vidjet načine dostave. Uglavnom može se :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 22:15 (xG4M3).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
xG4M3 kaže...

Jel mogu kod njih kupiti nešto preko web shopa i umjesto da mi to oni dostave, podići osobno u njihovoj poslovnici?

Zašto ne bi mogao, ADM je dućan na brdu, "umro" sam dok sam došao do njega s tramvajske stanice, onda dođeš u dućan,

pa ti lik kaže da trenutno nemaju na lageru toga što bi ti kupio, a na webu uredno postoji u cijeniku.

Bolje je ovako kupiti preko weba, da ne bi išao bezveze tamo kao ja.

Life is about passions. Thank you for sharing mine.
12 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Kakva iskustva imate sa kupovanjem grafičkih u ADM-u ? Kako stoje s reklamacijom u slučaju da je gpu nedaj bože neispravan

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
AngryBird kaže...

Kakva iskustva imate sa kupovanjem grafičkih u ADM-u ? Kako stoje s reklamacijom u slučaju da je gpu nedaj bože neispravan

Malo mi je čudno da pitaš baš za grafičke kartice...šalju u ovlašteni brzo i efikasno, bez puno pitanja.

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Kao i sve dobre trgovine, odneses grafu, oni prosljede u servis, kada servis zavrsi svoje, trgovina u ovom slučaju ADM te zove i veli da je reklamacija riješena :)

 

Ako si u zagrebu sam nosiš kod njih grafu i sam preuzimaš. Ako šalješ poštom, šalješ o svojem trošku i primaš nazad isto tako o svojem trošku.

 

Bar je tako bilo u mojim slučajevima., i večina je bila riješena unutar 10 dana

 

DamageHigh kaže...

Malo mi je čudno da pitaš baš za grafičke kartice...šalju u ovlašteni brzo i efikasno, bez puno pitanja.

 zašto? kako vidim on je kupio komp bez grafičke pa sada očito kupuje naknadno grafu pa pita baš za nju :D

 

@AngryBird

 

koje ti uopce imas napajanje, ne vidim pod tvojim kompom? i koju grafu kupuješ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2015 19:49 (FakeDeath).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
FakeDeath kaže...

Kao i sve dobre trgovine, odneses grafu, oni prosljede u servis, kada servis zavrsi svoje, trgovina u ovom slučaju ADM te zove i veli da je reklamacija riješena :)

 

Ako si u zagrebu sam nosiš kod njih grafu i sam preuzimaš. Ako šalješ poštom, šalješ o svojem trošku i primaš nazad isto tako o svojem trošku.

 

Bar je tako bilo u mojim slučajevima., i večina je bila riješena unutar 10 dana

 

DamageHigh kaže...

Malo mi je čudno da pitaš baš za grafičke kartice...šalju u ovlašteni brzo i efikasno, bez puno pitanja.

 zašto? kako vidim on je kupio komp bez grafičke pa sada očito kupuje naknadno grafu pa pita baš za nju :D

 

@AngryBird

 

koje ti uopce imas napajanje, ne vidim pod tvojim kompom? i koju grafu kupuješ?

 aha, a u kojem roku bih trebao istestirati karticu da znam da je 100 % ispravna ?

 

Inače, planiram si piknut gigu gtx 970 G1, kučište je zalman R1 (mislim da će stat unutra), a PSU je XFX 550W 80+ Gold.

12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

pa nema tu roka, ako je neispravna i ovako i onako mora ici na servis da oni to potvrde...

 

par puta mi se dogodilo da je matična mrtva čim sam ju izvadio iz kutije, i morao sam odnjeti na servis i čekati par dana da se i oni uvjere te onda sam dobio novu.

 

Stane ta kartica u to kućište, nema brige a napajanje isto tako odlično.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2015 20:31 (FakeDeath).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Meni su cak znali poslati u svojem trosku, a to se desilo kad sam im po drugi puta slao cijelu konfu neispravnu.

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Danas popodne naručio preko weba napajanje, za cca 30min stigao mail da ga imaju na raspolaganju, otišao nakon posla do njih i pokupio. Ja zadovoljan :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Laptop kupljen na novu godinu.Sve ok.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice