Centro.hr iskustva

poruka: 207
|
čitano: 103.962
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
Nitro233 kaže...

pozdrav gledam po internetu i dosta su povoljniji od portia pitanje jel ovaj popust sto pise npr za ovu graficku vrijedi i za placanje pouzecem ili se tada treba placati puna cijena http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.d3584c57190f41a48c6d31c86ec94ad9.graficka-kartica-sapphire-radeon-r9-280x-vaporx-3gb-gddr5-11221-02-40g.aspx

i koliko bi otprilike doslo postarine

zahvaljujem

http://www.centro.hr/Stranica.aspx?page=NacinPlacanja

13 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
Nitro233 kaže...

pozdrav gledam po internetu i dosta su povoljniji od portia pitanje jel ovaj popust sto pise npr za ovu graficku vrijedi i za placanje pouzecem ili se tada treba placati puna cijena http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.d3584c57190f41a48c6d31c86ec94ad9.graficka-kartica-sapphire-radeon-r9-280x-vaporx-3gb-gddr5-11221-02-40g.aspx

i koliko bi otprilike doslo postarine

zahvaljujem

Cijena sa popustom se primjenjuje za plaćanje gotovinom, virmanom, općom uplatnicom, netbankigom i pouzećem.

Redovna cijena se primjenjuje za plaćanje karticama (Maestro, Mastercard, Diners, Visa) jednokratno i na rate, te za potrošačke kredite.

 

Centro.hr šalje robu na trošak kupca a cijena dostave iznosi 40,00 kn (PDV uključen) po paketu za područje cijele Republike Hrvatske.

 

I ako kod njih piše ''Provjerite raspoloživost'' 99% je sigurno da je nemaju.

9 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Za sada imam jako dobra iskustva sa ovom trgovinom. Naručim preko emaila i isti ili drugi dan podignem artikl u trgovini. Dobro je što nisam nikad ništa unaprijed trebao uplatiti. Jako povoljna trgovina, ali dosta proizvoda koje oglašavaju na webu je nedostupno. Kad dođem u trgovinu nerijetko je i cijena niža od cijene koja stoji na webu. Nisam imao nikakve reklamacije, pa neznam kakva su iskustva sa reklamacijama.

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

+ Brzo odgovaraju na mail.

+ Odgovaraju na sva glupa pitanja u vezi toga koje komponente trenutno imaju na skladištu.

+ Naručili mi SSD brzo,direktno od uvoznika.

+ SSD došao nakon 2 dana.

+ Cijene smješne za neke komponente.

+ Dostava 35kn preko Overseasa.

 

- Stranica im je zaostala. Tj 90% itema koji su u ponudi preko nabave.net,uopće ih nemaju,tj onima koji piše; nazvati za raspoloživost - ti itemi 95% nisu dostupni.

- Dobio sam kutiju od neke matične kao "orginal" pakiranje za SSD. Nadam se da u slučaju gluposti neću imati problema sa reklamacijama radi ambalaže.

 

Sve u svemu "ok",ali mislim da ću radije drugi put pokušat s futurom.

 
0 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
DuckyYou kaže...

 

- Dobio sam kutiju od neke matične kao "orginal" pakiranje za SSD. Nadam se da u slučaju gluposti neću imati problema sa reklamacijama radi ambalaže.

 

 

Nije ti kutija od matične "kao original" nego zaštita originalne ambalaže SSDa -.-, znaš ono, kutija da zaštiti kutiju?
U kutiji od matične ploče sam i ja dobio eksterni HDD - sve pohvale jer je ambalaža od HDD-a ostala netaknuta.

Također, odgovori na mailove vrlo brzi!

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 18:13 (bstaard).
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

da...baš to...svaka pametna trgovina šalje malo osjetljivije stvari malo bolje zašticeno

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Centro.hr iskustva

Koliko im košta dostava + artikal koji izaberem??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Centro.hr iskustva

Budite jako oprezni s ovim ducanom. Naime narucio sam Toshibin hard disk od 2TB kojem na stranici pise da je garancija 36 mjeseci. Lakovjerno sam se drzao te informacije i bez provjeravanja ponude za placanje proslijedio je sefu te sam tek nakon preuzimanja primijetio da su mi uvalili hard sa samo 24 mjeseca garancije (ocito od drugog dobavljaca).

 

Jasno mi je da je moja greska sto nisam provjerio ponudu prije placanja pa neka ovo stoji kao upozorenje drugima da budu oprezniji od mene.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 8:55 (z1k4).
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
z1k4 kaže...

Budite jako oprezni s ovim ducanom. Naime narucio sam Toshibin hard disk od 2TB kojem na stranici pise da je garancija 36 mjeseci. Lakovjerno sam se drzao te informacije i bez provjeravanja ponude za placanje proslijedio je sefu te sam tek nakon preuzimanja primijetio da su mi uvalili hard sa samo 24 mjeseca garancije (ocito od drugog dobavljaca).

 

Jasno mi je da je moja greska sto nisam provjerio ponudu prije placanja pa neka ovo stoji kao upozorenje drugima da budu oprezniji od mene.

Koliko si platio disk ako nije tajna

battlelog - Volume_CRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
i jesi ih kontaktirao oko toga?
15 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
bstaard kaže...
i jesi ih kontaktirao oko toga?

Evo sto su mi odgovorili:

 

Poštovani,

To je zato što uvoznici u Hrvatskoj imaju različito jamstvo za jedan te isti artikl.

Mi nažalost na to nemožemo utjecat jer ne odlučujemo mi o tome.

 Lijepi pozdrav..

 

U prijevodu, ocito ih boli briga sto se lazno oglasavaju jer krenu svaljivat stvar na uvoznike koji nemaju veze s time sto centro napise na stranici. Dakle provjeravajte dobro te ponude/racune koje vam posalju.

 

EDIT: Na drugom forumu cu kontaktirati s ducanom i ovdje napisati rezultate.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 12:51 (z1k4).
13 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
z1k4 kaže...

jer krenu svaljivat stvar na uvoznike koji nemaju veze s time sto centro napise na stranici

Ne čudim se uopće. {#}

Sretan i blagoslovljen Božić svima! :D
12 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

vidim da si i na PCEforumu napisao isto pa su ti tamo odgovorili da budu rešili problem

 
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva

Centro.hr ulaže maksimalne napore u održavanju informacija na stranicama web trgovine ažurnim i točnim. Centro.hr ne može jamčiti stopostotnu točnost svih prikazanih informacija o proizvodima i uslugama. U izuzetnim slučajevima su moguća odstupanja stvarnih podataka i podataka dostupnih na web stranicama. Centro.hr se obvezuje u svakom takvom slučaju revidirati narudžbu i kontaktirati kupca da se osobno dogovori o alternativama. Isto tako, fotografije proizvoda ne moraju uvijek odgovarati proizvodima koji su stvarno dobavljivi i treba ih shvatiti samo kao informativnu ilustraciju. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas.

 

Možda pomogne, mada sumnjam

15 godina
online
Re: Centro.hr iskustva
z1k4 kaže...

Budite jako oprezni s ovim ducanom. Naime narucio sam Toshibin hard disk od 2TB kojem na stranici pise da je garancija 36 mjeseci. Lakovjerno sam se drzao te informacije i bez provjeravanja ponude za placanje proslijedio je sefu te sam tek nakon preuzimanja primijetio da su mi uvalili hard sa samo 24 mjeseca garancije (ocito od drugog dobavljaca).

 

Jasno mi je da je moja greska sto nisam provjerio ponudu prije placanja pa neka ovo stoji kao upozorenje drugima da budu oprezniji od mene.

Jasno, tvoja je greška, ali isto tako imaš pravo na zamjenu ili povrat novca u roku od 14 dana ako nisi zadovoljan proizvodom.

15 godina
offline
Centro.hr iskustva

Eto da javim kako je situacija rijesena {#}

 

Na drugom forumu se javio gospodin Kusic iz centra koji je priznao da je doslo do pogreske u njihovom sustavu te je disku pripisana garancija 24 mjeseca umjesto 36 mjeseci. Gospodin je jucer maksimalno izasao u susret i na sam Bozic bio dostupan i ljubazan rijesiti problem te mi je poslao ispravljeni racun s 36 mjeseci garancije. Eto nek se zna da je trgovina spremna izaci ususret i rijesiti nastale probleme ako su u mogucnosti. Svaka cast!

Moj PC  
9 0 hvala 4
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

Ma trgovina je zakon, vec sam imao vise dobrih iskustva s njima. Brzo odgovaraju na mailove i uvijek su pristojni.

 

Narucio sam laptop od njih i kada je dosao, nije mu radio ekran. Javio sam se njima i poslao ga natrag po overseasu (oni sve dogovorili i platili), i za par dana (posto je bio vikend) dobio novi, nikakvih problema nisu stvarali.

WordPress ❤
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Centro.hr iskustva

Šteta samo što ti nisu odmah rješili problem nego si prvo morao javno istupiti pa su se onda ispravile greške. Ali bitno da si dobio ono što si tražio od njih.

 

Citat s foruma:

Kolegama forumasima koji su me prozvali za napadanje bez kontaktiranja porucujem da ne bih nista pisao na forum bez prethodne komunikacije s ducanom, sto sam ucinio ali mi odgovor na upit nije bio zadovoljavajuci (da ne ulazim u detalje).

 
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Centro.hr iskustva

Svaka čast za centro.hr

Ne vjerujem da bi ijedna druga trgovina rješavala ovakav problem i kopala po računima na sam božić.

 
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
bill_jobs kaže...

Ne vjerujem da bi ijedna druga trgovina rješavala ovakav problem i kopala po računima na sam božić.

Ima ljudi koji su pisali da mu je čovjek u nedjelju navečer slagao ponudu, tako da malo smanji doživljaj.

Sretan i blagoslovljen Božić svima! :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2014 18:29 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Centro.hr iskustva

Ajde vi futuristi se maknite iz teme i prestanite spamat, hvala.

 
3 2 hvala 1
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

a ja mislio ovo je sve neka šala, toliko vike zbog tu neke garancije, i onda takva brza reakcija, i na kraju sve ok a mogli ste to sami srediti preko emaila. A ne se bezveze prepirati i registrirati na forum.

 

Mene bi bilo sram da odma blatim trgovinu u kojoj sam kupio po cijelom internetu i onda nakon cc 1h ih opet hvalim.

 

Kao što sam napisao, to se prvo rijesava s trgovinom i to se pokusa par puta a ne tako sramotiti i sebe i trgovinu.

 

Uzivajte!

 

 

 

Prozirno... pogotovo ti billi jobs... ono lool

 

 

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005212124705
Moj PC  
1 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
FakeDeath kaže...

a ja mislio ovo je sve neka šala, toliko vike zbog tu neke garancije, i onda takva brza reakcija, i na kraju sve ok a mogli ste to sami srediti preko emaila. A ne se bezveze prepirati i registrirati na forum.

 

Mene bi bilo sram da odma blatim trgovinu u kojoj sam kupio po cijelom internetu i onda nakon cc 1h ih opet hvalim.

 

Kao što sam napisao, to se prvo rijesava s trgovinom i to se pokusa par puta a ne tako sramotiti i sebe i trgovinu.

 

Uzivajte!

 

 

 

Prozirno... pogotovo ti billi jobs... ono lool

 

 

 

Na drugi forum sam se registrirao prije mjesec dana, a disk i cijeli problem nastao prije 5 dana, tako da se tamo nisam smatrao duznim odgovarati na takvu prozivku jer se sve vidi na mom profilu (datum registracije: November).

 

A sto se tice prethodne komunikacije preko maila, pa ovdje sam cak napisao citat odgovora koji sam dobio od zaposlenika u kojem on nije pokazao neki interes za rjesavanje problema nakon cega sam objavio prvotne postove na forumima te mi se javio gospodin Kusic s kojim je problem ipak brzo rijesen.

 

A na ove komentare da ih blatim pa sat vremena opet hvalim ne znam sta bih ti rekao. Na onom forumu sam primjetio da cesto u raspravama o dojmovima IT trgovina sudjeluju i zaposlenici tvrtke o kojoj se govori i nadao sam se da ce se upravo ovako razviti situacija tj da se ukljucila osoba spremna priznati pogresku i problem ispraviti.

 

Tebi mozda nije impresivno sto je covjek odvojio vrijeme na Bozic da se bakce s tamo jednim hard diskom, ali meni jest i prvenstveno se zadnji pozitivni komentar odnosi na gospodina kao osobu, a samim time sto je ipak na visoj poziciji u tvrtki meni osobno vraca povjerenje u tvrtku jer znam ako bi eventualno u buducnosti bilo nekih problema javljam se direktno njemu a ne nize rangiranim zaposlenicima.

 

Toliko od mene ovdje, nije me niceg sram, htio sam garanciju - dobio sam je, centro je pokazao da su mu neki zaposlenici iznimno usluzni i da je spreman priznati pogresku.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 10:53 (z1k4).
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

Znam, sve ja to kuzim... i super od njih sto su takvi i neka ostanu takvi, jer dobrih trgovina je malo

 

Ali eto, samo kazem da si malo prebrzo reagirao i poceo ih blatiti bez razloga, i kao sto sada vidis nije bilo potrebe uopce, vec to rijesiti s njima jer ipak smo ljudi, svi grijesimo i sve se da ispraviti

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005212124705
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Centro.hr iskustva

Evo da kažem u ponedjeljak preko weba sam naručio matičnu ploču i sve je uredu prošlo stiglo u srijedu u 12h!Bez ikakvih problema!Odgovaraju brzo na mail poruke!Više nego zadovoljan sa Centrom!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Narucio sam jucer zvucnu,slusalice i memorijsku s adapterom.

Ne mogu docekat da dođe.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Moje iskustvo s Centrom hr.

- Naručio preko weba matičnu + procesor (Asus H81 i G1840 ako je bitno za priču.). Lijepo napišem da ću doći u petak i da ću im platiti na ruke. Naravno, dođem u petak, robe nema.

- Tako sam radio s futurom, kažem im; doći ću tad i tad po robu, plačam pri podizanju s kešom. Nikad u futuri problema i uvijek me čekala roba.

 

Ugl. kupio bih taj dan u centru robu, tj platio bi im, ali su još nakon toga digli cijenu za 150kn za obje komponente. Naravno da mi je dopi**ilo jer su zbilja bezveze digli cijenu, čim su nanjušili da ja hoću te komponente, pa sam ih odhebao i otišao u ADM po matičnu i proc.

 

Jedina dobra stvar je; u centru sam kupio monitor koji je jako rijedak na Hr tržištu, i dobra vijest je da su se naje**li da dođu do njega, svaka im čast na tome.

 

ALI ono .. nekako mi je čudno to .. nemam običaj prvo plačati na račun pa čekati 5 dana robu. Radije dođem u futuru gdje mi robu iste sekunde daju na ruke. U futuri sam kupio grafu i RAMe, naravno da su me čekali 4 dana spremljeni u ladici. Nikad problema, ali centro očito ima svoju politiku.

 

S monitorom su se izvukli.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
Premeseagry kaže...
Ugl. kupio bih taj dan u centru robu, tj platio bi im, ali su još nakon toga digli cijenu za 150kn za obje komponente. Naravno da mi je dopi**ilo jer su zbilja bezveze digli cijenu, čim su nanjušili da ja hoću te komponente, pa sam ih odhebao i otišao u ADM po matičnu i proc.

 Kako mislis digli cijene nakon toga? Mozes ovo malo detaljnije.

9 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Na dan narudžbe gledam cijene - Uredno piše procesor 270kn i ploča 300kn. Provjerio na njihovoj stranici i na nabavi net nekoliko puta. Zatim dođem u petak ujutro na nabavu net i na njihovu stranicu - cijene za procesor - 350kn i matična 350kn.

 

Ne sjećam se točno, ali 60ak kn više za obje komponente je bilo.

 

Naravno da sam otišao u ADM jer mi je to fakat ne-fer.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice