Futura it - iskustva

poruka: 1.179
|
čitano: 475.265
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Futura it - iskustva

Napravio sam dvije narudžbe tamo i dajem 5/5.

 

12.11.2014., srijeda, 20h - Naručena konfiguracija + periferija u vrijednosti ~12.800kn

13.11.2014., četvrtak, 18h - Paket poslan

14.11.2014., petak, 12h - Paket primljen

 

15.01.2015., četvrtak, 21h- Naručen headset u vrijednosti ~700kn,

16.01.2015., petak, 18h - Paket poslan

19.01.2015., ponedjeljak, 15h - Paket primljen

 

 

 
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Futura it - iskustva

htio bi kod njih kupiti jedan laptop koji su nedavno imali u ponudi, sad više ne. Bi li oni htjeli naručiti od dobavljaća taj laptop zbog mene? Ima li tko iskustva s tako nečim?

Vozdra!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2015 9:14 (ContoNick).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
ContoNick kaže...

 ?

13 godina
offline
Futura it - iskustva

Pa kontaktiraj ih, oni će ti najbolje znati i reći a ne mi. Pošalji im mail, brzo odgovaraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Dobri napreduju, losi propadaju.

 

 

wp Futura!

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
18 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

samo da javim..

 

poslao napajanje na reklamaciju,rekli bit ce gotovo za 2-3 tjedna,kad ono za 2 dana doslo s reklamacije napajanje..

 

svaka cast

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

Futura digla cijene SSD-ova (nekih). Prije su bili jedni od najjeftinijih i najpovoljnijih, sada su među najskupljima. 

 

Usporedbe radi, samsung SSD 850 EVO u centro.hr košta 640kn a u Futura it 910kn. A do prije par dana je koštao 700kn. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
offline
Futura it - iskustva

Ma di ti gledas to?

 

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/tvrdi-diskovi/ssd/0140566/

 

Taj samsung nikada u futuri nije bio jeftin i uvijek su s njime bili skuplji od ostalih

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 9:16 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
FakeDeath kaže...

Ma di ti gledas to?

 

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/tvrdi-diskovi/ssd/0140566/

 

Taj samsung nikada u futuri nije bio jeftin i uvijek su s njime bili skuplji od ostalih

 Ne vjerujem, evo do prije 5 minuta je na njihovoj stranici stajalo 910kn. 

 

nisam uzeo screen sa weba od future ali imam screen sa nabave 

 

 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
offline
Futura it - iskustva

da vidim i ja sada na nabavi stoji 910, ali znam kada slazem konfe da je stalno 1kn skuplji od intela 530, od kada su dosli tako je cijena 700kn

 

očito im se opet smrdao web, nije prvi put da nesto ode u nebesa ili bude jakoo povoljno :D

 

pa po nekoj logici, koji vrag bi dizali taj ssd za 300kn? :D pa moras biti lud...

 

kojih drugih ssda su digli cijenu? baš gledam i sve je isto kao prije :S

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 9:35 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

op op po novome sad u futuri ima 5 godina jamstvo 

11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva
naručio prekjučer u 18 i to pri kraju radnog vremena slušalice hyperxclod 2,SSD i RAMstiglo danas meni u dalmaciju u podne...moram napomenut da su također bili vrlo ljubazni i susretljivi(ka i obično),tako da samo riječi hvale za njih i svakako PREPORUKA...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav! 

 

Slao sam laptop kupljen u Futuri na servis njihovom ovlaštenom servisu (MR Servis) zbog neispravnog touchpada, star 2 mjeseca. Vratio mi se jučer s pokidanom plastikom. Krhotine su bile u kutiji u kojoj je laptop bio (nedovoljno dobro) zapakiran. Ima netko slična iskustva? Mogu li očekivati novi laptop, povrat novaca? Ne namjeravam pristajati na popravak ovoga...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Slao si ga direktno u MRServis ili u Futuru?

 

Ako si ga slao u trgovinu, onda odgovara Futura, MRservis i dostavna služba.

Ako si ga slao direktno onda odgovara MRServis i dostavna služba.

 

Vrlo vjerojatno su dečki iz dostavne službe opet bili nježni prema paketu, tako da vjerujem da ćeš od njihovog osiguranja dobiti obeštećenje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 11:32 (Texpi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Futura it - iskustva

Slao sam direktno MR servisu, jer mi je bilo hitno (!) da to bude što prije pa su mi u futuri rekli da mogu slati direktno njima da uštedim koji dan. Bio je okej navodno kad su ga popravili, a i krhotine sam dobio tako da se izlomio u transportu nazad. Nude mi da ga pošaljem ponovno na servis da utvrde što se dogodilo, mislim ono... 

 

Da kontaktiram Overseas? Ja nekako ne želim taj laptop više, imao je grešku koju sam htio rješiti ovako, a sad bi mi zamjenili samo plastiku i da ih ostavim, a tko zna što je još moglo otići ako se toliko jako bacao da je na jednom dijelu puklo. Od kog da tražim povrat novaca? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Probaj kontaktirati Overseas, makar bi oni trebali napraviti zapisnik ako je od njih otišao cijeli i stigao potrgan. Znači polomio se u transportu, overseas bi ti trebao nadoknaditi štetu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Futura it - iskustva

Evo još jednog zadovoljnog kupca.

Sve pohvale za futuru, od komunikacije i davanja potrebnih informacija do slaganja konfiguracije i konačnog preuzimanja.

Naručio u subotu, u ponedjeljak je bilo sve složeno ali sam preuzeo tek u srijedu jer nemam auto (kod limara je :D) 

U periodu od subote do ponedjeljka sam jednom nadopunio i jednom izmijenio stavku (cpu hladnjak aidos za themis) i momci su sve to odradili na razini čak i odgovarali van radnog vremena.

 

Ovo mi je bila prva kupnja kod njih ali kak stvari stoje sigurno ne i zadnja te ću ih sigurno preporučiti nekome kod kupnje računala ili dijelova. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 0:46 (LeskiRM).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Futura it - iskustva

Preporučio sam Futuru frendici. Naručila PC, drugi dan bio gotov. Uzela je pc za cca 8k. Došla doma, složila konfu, spojila, ne radi. Odmah nosi u Futuru, dečki brzinom munje ustanovljuju da je MBO bila DOA i mijenjaju je. Ona je prezadovoljna.

I od mene jedan veliki + za Futuru

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

evo i ja se pridružujem pohvalama... :)

kupio sam prije par dana matičnu, proc i grafičku i zamolio ih da mi to ugrade u komp te ih zamolio ako je moguće da to naprave isti dan do 15h. komp sam im donio u 11h, a ljubazni čovac me nazvao, prvi put, nakon pola sata kako bi mi javio da ne mogu iskorisiti staru pržilicu sa novom pločom, a drugi put u 12:30h kako bi mi javio da je komp gotov. onak, najbrža usluga ikad! :D

uz to moram dodati i da su spremni na razgovor, savjete i prijedloge što meni kao laiku jako puno znači i što u nekim drugim shopovima nije bio slučaj (nečem imonovat:).

sve u svemu first class service

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

I ja imam samo riječ hvale za ove dečke iz future. Imao sam jedno čudno iskustvo, ali sva sreća sve se završilo brzo jer su profesionalni. Kad sam dobio komponente, složim sve nakon par sati i idem startat sve prvi put kad ono ništa. Nema nikakvih znakova života, ne vrte se fanovi, apsolutno ništa. Odnesem sutra komp u lokalni servis, čovjek pregleda sve i kaže napajanje ne radi. Testiro ga je u 4 kompa i ne daje znakove života. Zatim zovem dečke iz future, kažu da pošaljem napajanje nazad preporučeno o svom trošku. Pošaljem, zovu me sutra dan i kažu da napajanje ipak radi i da najbolje pošaljem sve nazad kod njih. Veoma čudno, ali napravio sam tako i nakon 2 dana je komp bio nazad kod mene i radio je. Eto, malo stvari nisu jasne ali ipak odrađeno sve ekspresno. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Futura it - iskustva

Htio sam izvjestiti što se dogodilo s Futura-IT i Acer-om od par postova iznad...

 

U međuvremenu je laptop s pukotinom popravljen, ali je touchpad je ponovno počeo rikavati.

 

NAkon toga je Futura-IT vratila novce na moj račun usprkos tome što Acer Hrvatska ne priznaje povrat i hoće popravak. Navodno će trgovina s njima raspraviti o tome, dok su meni sve vratili prije vremena.

 

Pohvale Futuri :)

 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Da i ja pohvalim Futuru. Jučer u 16 sati naručio Coolink Corator DS i danas u 12 je stigao dobro zaštićen bez problema. Svaka čast i neka samo tako nastave.

Zmaj od Bosne
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Ev pohvala sto se tice servisa. Naime pokvarilo se racunalo ,zamrzavalo se i nije se htjelo upalit itd, previse je bilo komponenata u pitanju te sam odlucio se javiti futuri di sam i kupio racunalo. Nakon toga sam se dogovorio posto su daleko da dodu po cijelo racunalo te su provjerili i ustanovili da je graficka u pitanju, nakon toga su mi vratili racunalo s zamjenskom grafom i zamolili da pricekam samo dok im sa servisa ne jave no kako stvari stoje rekli su da cu dobit novu grafu(istu)..sve je to trajalo oko 3 do 4 tjedna no dobio sam novu grafu s novom garancijom od 3 godine ,te je sad sve ispravno, i svaka pohvala sto su isli po 3 puta do mene kako bi mi dovezli racunalo/grafu..
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Još jedna pohvala, eto, prije 3mj sam komp cijeli kod njih uzeo, dosli je u roku od dva dana od narudžbe, slaganje i slanje.

U nedelju sam prije ponoći naručio Samsung 850 EVO ssd, došao danas prije podneva, stvarno sam zadovoljan uslugom (a i SSD-om).

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Jednostavno moram pohvaliti sve u Futuri.it. Vrlo pristupačni i razumljivi. Kupio sam novi komp kod njih i imao problem sa grafičkom. Nisam iz prve skužio da je riječ o tvorničkoj pogrešci, poslao im nakon tjedan dana, pregledali i poslali novu bez ikakvih problema. Vrlo sam zadovoljan i definitivno sve što bude potrebno za komp ću kupovati kod njih.

 

Ako tražite brzu, kvalitetnu, jeftinu trgovinu sa vrlo ljubaznim zaposlenicima oni su odličan izbor i moja preporuka.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Futura it - iskustva

Nisam uopće znao za ovaj dio foruma, pa evo da sada pohvalim futuru.

 

Otac je kupio komp i stigao je preksutra od dana narudžbe. Frend je uzeo komp prošli tjedan i stigao mu je odmah sutra-dan.

Ja sam uzeo slušalice koje su također stigle sutra-dan.

Support im je fakat fantastičan, odgovori stižu u par minuta.

 

Svaka čast, definitivno imate stalnog kupca.

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Iskrena pohvala za ovu trgovinu.

Naručio konfu od 4k kuna (također bih zahvalio Texpiju i zoberu na pomoći sa sklapanjem) u pon 16h,stigla u uto 14h.Doslo u dva paketa,komponente uredno slozene u racunalu,sve odlicno radi,brzo odgovaraju na email.

Ugl. sve pohvale 10/10 kupio bih opet kad bih imao novca

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Evo vidim svugdje da su svi imali dobra iskustva sa Futurom. Ja san lani u 8 mjesecu kupio komp znaci sve pojedinacne dijelove su mi ubacili kako sam trazio sve su spojili, osim windowsa naravno (6500kn) . Windowse sam uzeo u linksa (windows 7, 64bit) i izasao me 1000kn. Znaci to se vec popelo na 7500kn. Prijatelj mi je instalirao windowse i vec od prvog dana gasilo se racunam prestat ce medutim nije, i tako sam ja sve do sada sa izvinite ''sjebanim'' kompjuterom bio. Neki dan sam ga poslao covjeku koju je isto expert i on je reinstalirao windowse sa tim istim cd-om te je i njemu izbacivalo blue screen. Kaze da je sve preispitao jedno po jedno ali jednostavno se i dalje gasi te i on nezna do cega je, kaze da je komp izuzetno jak te da zbog prevelika memorije dolazi to rusenja u sustavu, nesto nevalja. Ja sumnjam da je software, mislim da je hardware ipak. Cd nije sigurno. I kako bi sada to funkcioniralo da ja njima saljem iz Splita u Zagreb? Jel samo odredenu komponentu ili cijeli konfiguraciju? I koliko ce me kostat to, u sta da zapakiram? Nemam pojma bojim se da se na putu ne bi razbio komp il nesto tako.

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Bruno555 kaže...

Evo vidim svugdje da su svi imali dobra iskustva sa Futurom. Ja san lani u 8 mjesecu kupio komp znaci sve pojedinacne dijelove su mi ubacili kako sam trazio sve su spojili, osim windowsa naravno (6500kn) . Windowse sam uzeo u linksa (windows 7, 64bit) i izasao me 1000kn. Znaci to se vec popelo na 7500kn. Prijatelj mi je instalirao windowse i vec od prvog dana gasilo se racunam prestat ce medutim nije, i tako sam ja sve do sada sa izvinite ''sjebanim'' kompjuterom bio. Neki dan sam ga poslao covjeku koju je isto expert i on je reinstalirao windowse sa tim istim cd-om te je i njemu izbacivalo blue screen. Kaze da je sve preispitao jedno po jedno ali jednostavno se i dalje gasi te i on nezna do cega je, kaze da je komp izuzetno jak te da zbog prevelika memorije dolazi to rusenja u sustavu, nesto nevalja. Ja sumnjam da je software, mislim da je hardware ipak. Cd nije sigurno. I kako bi sada to funkcioniralo da ja njima saljem iz Splita u Zagreb? Jel samo odredenu komponentu ili cijeli konfiguraciju? I koliko ce me kostat to, u sta da zapakiram? Nemam pojma bojim se da se na putu ne bi razbio komp il nesto tako.

 Aj popuni "moj pc" pa da znamo o čemu se radi jer ovako naslipo nema ništa.

Nazovi Futuru pa ih pitaj kako da pošalješ (mislim preko koga).

Moraćeš cili komp poslat pošto neznaš do čega je.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice