Najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT

poruka: 11
|
čitano: 10.886
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT
tko je zadnjih godina bio najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT industriji? Trazim
ime i prezime, tvrtku i funkciju

Hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT
zerocooly kaže...
tko je zadnjih godina bio najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT industriji? Trazim
ime i prezime, tvrtku i funkciju

Hvala
Možda Goran Radman?


ZAGREB 24. svibnja 2004. – Od 1. lipnja ove godine Goran Radman, sadašnji generalni direktor Microsoft Adriatics regije, preuzima dužnost jednog od pet regionalnih predsjednika Microsoft EMEA (Europa, Srednji Istok i Afrika), posebno zaduženog za područje Jugoistočne Europe.

Promocija Gorana Radmana na ovaj visoki položaj unutar korporacije Microsoft dolazi kao rezultat odličnih rezultata i vrlo uspješnog razvoja tržišta Adriatics regije posljednjih godina, potreba interne reorganizacije na tržištima Centralne i Istočne Europe te njegovih osobnih kompetencija koje odgovaraju zahtjevima razvoja nove globalne Microsoftove poslovne strategije.

Osnovna odgovornost Gorana Radmana na ovom novom poslu bit će razvoj strateških odnosa i suradnje s vladama i institucijama javnog i poslovnog sektora zemalja Jugoistočne Europe, promicanje poslovnih vrijednosti suvremene informatičke tehnologije u jačanju konkurentnosti njihovih gospodarstava, osiguranje dodatne Microsoftove podrške zemljama regije u procesu priključivanja Europskoj Uniji te uspješno korištenje investicijskih i strukturnih fondova za ostvarivanje integracijskih kriterija i razvojnih ciljeva EU, posebno na području informacijskog društva.
15 godina
neaktivan
offline
RE: najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT

Hvala na pomoći, ali treba mi netko u svjetskim okvirima....Gorana Radmana sam već pokušao

16 godina
offline
Najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT

mislim što nije ovo dovoljno: Europa, Srednji Istok i Afrika i piše dalje posebno zaduženog za područje Jugoistočne Europe. Mislim da su to ipak i svijetski okviri.

 

Ako ništo drugo preostaje ti da staviš mene, HCSC (kao volontera u IT....) Smijeh

 

 

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT

Ne mogu si ne postaviti pitanje, Za što ti treba takav podatak?  Za kviz znanja?

gdje da potpišem
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT

Da, na faksu imam kviz s kojim dobivam extra bodove na predmetu informatika.

16 godina
moderator
offline
RE: najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT

http://www.eweek-digital.com/eweek/20080407_stnd/?pg=55

 

Ivan Krstić na 92. mjestu u Top100 most influential people eWeeka?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT

Pa kolega zar se na ovaj način dolazi do 2% iz MIS-a?? :)))))))))))

16 godina
neaktivan
offline
RE: najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT
Aron kaže...

http://www.eweek-digital.com/eweek/20080407_stnd/?pg=55

 

Ivan Krstić na 92. mjestu u Top100 most influential people eWeeka?

  Danas je   u 'Kratkom spoju' bilo o Krstiću.
Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2008 20:28 (M4r10).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT

Bumpam temu staru 4 godine radi istog pitanja, i također se radi o kvizu na faksu. Krstić i Radman su već bili na kvizu(već ih je netko rekao), imate možda nekog drugog?

 

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolje pozicionirani Hrvat u svjetskoj IT
Evo da ne otvaram novu temu posto vec postoji takva (doduse jako stara) pa cu ju bumpati. Sve pise u prvom postu i trazim isto to uz sitnu preinaku da se ne radi o zadnjih nekoliko godina nego zadnjih petnaestak godina. Osobe koje nisu trazeni odgovor: Ivan Krstic Goran Radman Ivan Vidakovic Brian Krzanic Boris Nemsic Tomislav Uzelac Alen Gojceta
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 0:50 (KCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice