Rootpc.hr - iskustva

poruka: 33
|
čitano: 17.040
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

Novi shop u HR.  

 

http://rootpc.hr/

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
14 0 hvala 7
13 godina
online
Rootpc.hr - iskustva

Još konkurencije... Dobro je to

 

Moj PC  
7 0 hvala 5
16 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

Prva odlicna ponuda!

 

http://rootpc.hr/komponente/19286-intel-ssd-750-series-400gb-1-2-height-pcie-30-20nm-mlc-generic-single-pack.html

 

Btw: kome je skupo moze kliknuti na "Zelim nizu cijenu"  

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
5 0 hvala 5
12 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

Pratim ovo da vidim prva iskustva.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
4 0 hvala 4
13 godina
online
Rootpc.hr - iskustva

Ma navlakuša neka, sad sam se registrirao i taj artikal uopće ne možeš staviti u košaricu, uopće nema opcije.

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
vrinho kaže...

Ma navlakuša neka, sad sam se registrirao i taj artikal uopće ne možeš staviti u košaricu, uopće nema opcije.

 Ha čuj, ak je TEK SAD otvoren, pa valjda onda tek slažu internet stranicu. I još je k tome nedjelja. Budemo vidjeli za dan dva.

 

P.S. A i nije ništa čudno kad govorimo o artiklu kojem je očito krivo upisna cijena.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 17:40 (CyberDemonVZ).
14 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

Evo pise na ovoj stranici 

 

Baza rootpc.hr internet trgovine odnosno lista proizvoda koju vidite direktno je povezana s bazama dobavljača odnosno njihovim cjenicima.

 

Tako da moze biti krivih cijena.

Ali vidjeti cemo kako ce se odvijati situacija za rootpc posto imamo provjereni Centro.hr koji je dio Mikronisa i mislim da rade sa 1% marže...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 17:45 (Fake_Alert).
Moj PC  
4 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Rootpc.hr - iskustva

Moje iskustvo sa komunikacijom preko mail-a. Javio sam im se da mi sastave ponudu, cijene su bolje nego u FUTURI zasad jer sam ta dva shopa gledao. Inače komunikacija je na razini, odgovaraju i subotom, te sam na svaki upit u roku par sati dobio odgovor. Prvo su poslali informacije o proizvodima a ne kompletnu ponudu kao što mi je futura sastavila sa totalno izmijenjenim komponentama od onih koje sam trazio i lošije kvalitete. Ne shvaćam zašto to shopovi rade, ako tražim određene komponente, one lošije kvalitete mi nisu na umu očito. Sve u svemu komunikacijom sam iznenađen. Ako nešto ne volim to je kada pošaljem upit za određene komponente koje se mogu nabaviti, a oni mi mailom pošalju ponudu sa apsolutno drukčijim komponentama, i ne Gigabyte z97X gaming 3 nije ista matična ploča kao MSI Z97 gaming 5, kao što ni Kingston SSD nov nije isto ko i Samsung 850 evo iako sam svakom shopu jasno naveo da me samo navedene komponente zanimaju. Profesionalno mi se čine, ne mogu ništa govoriti o kupovini jer taj dio slijedi krajem ovog tjedna, ali svakako ću napisati iskustva ako se baš za njih odlučim.

There are no ordinary moments, there is always something happening. It's the yourney that makes us happy not the destination.
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

Koje komponente si tocno trazio od trgovina?

Sto ti je tocno root poslao ponudu a sto tocno futura?

 

Poznavajuci kako futura radi, nema sanse da su ti nesto pokusali uvaliti i ponuditi losije nego si trazio.

 

Daj slike tih ponuda da mi vidimo

Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

Su oni jedini naš shop koji nudi plaćanje preko paypala ili...

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

Nisu... magazinrs.hr

Moj PC  
3 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rootpc.hr - iskustva

Prva iskustva su odlična. Tražio sam novi proc i matičnu. Prvo su mi preporučili da ne uzmem matičnu o kojoj sam razmišljao zbog VRM-a. O tome nisam imao pojma, pa sam googlo, i stvarno su bili potpuno u pravu. Odmah su mi i dali listu matičnih koje bi bile bolje za taj proc (fx8320), s tim da par njih s te liste oni ni nemaju u ponudi. Znači nije im problem ni poslat te konkurenciji. Ponudili su mi i slabiji proc sa dodatnim coolerom (da cijena bude skoro ista), kako bi ga mogao overclockat. Ponudili su da će i sami podesit postavke ako treba.

Komunikacija je na visokom nivou, odgovaraju jako brzo, čak sam razgovarao s njima u petak u pol 11 navečer (što me oduševilo). Na kraju sam uzeo matičnu i proc kod njih, naručio preko weba, uplatio i drugi dan mi je bilo dostavljeno doma.

 
7 0 hvala 9
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
Imam jedno pitanje. Znaci oni sami "overclokiraju" AMDove procesore, te vrijedi garancija 2god ( fx8350 na 4.0GHz), no vrijedi li ako ja overclockam isto na 4.0 isti cpu. Eto. Kao trgovina ostavili su mi ljep dojam, uvjek pri vrhu na nabavi, ono sta pise na stranici to ispostuju (koliko cujem)..
Nadam se jos nizoj marzi trgovaca :)
Lp
Hardwell - Young Again
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
leon98 kaže...
Imam jedno pitanje. Znaci oni sami "overclokiraju" AMDove procesore, te vrijedi garancija 2god ( fx8350 na 4.0GHz), no vrijedi li ako ja overclockam isto na 4.0 isti cpu. Eto. Kao trgovina ostavili su mi ljep dojam, uvjek pri vrhu na nabavi, ono sta pise na stranici to ispostuju (koliko cujem)..
Nadam se jos nizoj marzi trgovaca :)
Lp

Čekaj ti bi FX 8350 koji radi na 4GHz i ima turbo speed na 4.2 GHz, OC na 4GHz??? Da trebala bi vrjediti garancija jer oni ne mogu dokazati da si ga OC.

No nije ni da procesori krepavaju samo tako samo ako misliš OC kupuj i bolji hladnjak!

...My life, My game, My rules...
14 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

imam kod za 2% popusta. ne želim više kupovati kod njih zbog lošeg iskustva ( s povratom robe ).

javit se na PP ako nekome treba kod

 
3 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
dado314 kaže...

imam kod za 2% popusta. ne želim više kupovati kod njih zbog lošeg iskustva ( s povratom robe ).

javit se na PP ako nekome treba kod

Možda ti se javim!

 

Planiram kupiti napajanje enermax 500 W, najnižu cijenu imaju. Isto tako uzeo bi DDR4 8 GB, kod njih iznosi 322 kn, a najjeftiniji kod konkurencije 340 kn.

11 godina
neaktivan
offline
Rootpc.hr - iskustva

Znaci sigurno je kupit cloud 2 slusalice kod njih te platit paypalom ?

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
vrinho kaže...

Još konkurencije... Dobro je to

 

Evo ja očekujem dostavu sutra. Naručio sam matičnu ploču sa b85 chispetom, za 389 kn, a u konkurencije najjeftinija 420 kn (već 30 kn uštede), naručio i5 4460 (to su slične cijene), napajanje 550 W na kojem sam uštedio oko 50 kn, kućište na kojem sam isto oko 50 kn uštedio, a jedino grafičku uzimam u telebit.hr. Tamo ispada najjeftinije. Govorim o gigabyte gtx 960 wf2 modelu, u telebitu 1711 kn, a u konkurencije čak 150 kn skuplja. Postavim slike.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 23:48 (Brian).
15 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

Steta sto se jos ne moze online platiti na rate, definitivno me zanima ovaj webshop!

TrustNo1
 
4 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
Brian kaže...
vrinho kaže...

Još konkurencije... Dobro je to

 

Evo ja očekujem dostavu sutra. Naručio sam matičnu ploču sa b85 chispetom, za 389 kn, a u konkurencije najjeftinija 420 kn 8već 30 kn uštede), naručio i5 4460 (to su slične cijene), napajanje 500 W na kojem sam uštedio oko 50 kn, kućište na kojem sam isto oko 50 kn uštedio, a jedino grafičku uzimam u telebit.hr. Tamo ispada najjeftinije. Govorim o gigabyte gtx 960 wf2 modelu, u telebitu 1711 kn, a u konkurencije čak 150 kn skuplja. Postavim slike.

 Sve stiglo, sve spojeno!

 Radio sam popodnevnu pa vam se prije nisam stigao javiti, sutra slike kućišta u temi za to, a sad na brzaka samo ss. Sve sam uzeo kao što sam napisao, samo sam nadodao DVDRW LG i 1 TB HDD (iz protisa).

 

 EDIT: sad vidim da je ss užasan, sutra stavim bolje...

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 22:58 (Brian).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
mdrfkr kaže...

Postam slike konfiguracije kad i naš kolega FakeRipper, pardon, Brian.

 EVO TEBI I forumašu Valentin17 slike komponenti što sam danas dobio iz rootpc. Ti si vjerujem dupli profil forumaša Valentin17 koji me u nekoliko tema nepotrebno napada.

 Na slikama se sve vidi, nisu najvalitetnije i zato sam htio sutra po danu sve poslikati.

 

@ Valentin17

 

Jako si bezobrazan, iskreno se nadam da će te slike i5 4460, napajanja Corsair 550W i MB0 B85 koje sam kupio zadovoljiti. Prozivaš me da sam nakon 5 godina na forumu neki lažni profil i da sam izmislio kupovinu,

pa eto na slikama se sve vidi.

 

Još jednom, jako si bezobrazan!  Išao sam u 11 h na večer slikati komponente samo da bi tebi dokazao... Nikad više!

 
6 0 hvala 4
16 godina
moderator
offline
Rootpc.hr - iskustva

Smeće obrisano, trolovi obrisani - a i tema je na rubu da bude uklonjena!

 

Ako se nastavi punjenjem smeća ide i tema - pa, pa!

 

...
Moj PC  
4 0 hvala 5
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva

Stiglo mi danas potpuno novo računalo koje sam jučer naručila. Grafička kartica mi ima coil whine, to prolazi pod reklamaciju?

13 godina
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
Inna kaže...

Grafička kartica mi ima coil whine, to prolazi pod reklamaciju?

Probaš pa vidiš, kod nekih prolazi, kod nekih ne, siguran sam da će trgovci biti oduševljeni kad te vide.

ps. ja znam gdje to prolazi sigurno. :D

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 15:26 (Valentin17).
11 godina
neaktivan
offline
Rootpc.hr - iskustva

Je sve ok sa ovim shopom , Planiram kupit napajanje kod njih platio bih paypalom . ????

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Rootpc.hr - iskustva

I mene zanima, kupio bi od njih hyperx ram.

01101100011101010110101101100001
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
Ja sam si upatio kod njih Evgu G2 750W preključer , rekli su da je kod mene u ponedjeljak, utorak. Budem javio kad stigne :)
Moj PC  
2 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Rootpc.hr - iskustva

Inace su jako brzi s odgovaranjem na mail. U mojem slucaju u manje od 40min sam dobio odgovor na upit. Planiram uzeti kod njih ram pa javim kak prođe. LP

01101100011101010110101101100001
Moj PC  
4 0 hvala 3
12 godina
offline
Rootpc.hr - iskustva

I, stigla kome naručena roba?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Rootpc.hr - iskustva
Meni su jutros u 10 javili da je pošiljka krenula prema meni, stoga je očekujem sutra.
Javim naravno kad stigne :)
Moj PC  
3 0 hvala 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice