Vipnet gasi Amis?

poruka: 87
|
čitano: 26.280
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vipnet gasi Amis

Ja sam primjetio da kada su ti zastoji onda link prema van zapinje. U isto vrijeme speedtest prema T-comu leti. Vjerojatno CIX radi kako spada, a link preva vani puca ili nesto cackaju.

Probajte kada vam ne radi net otic na ovu adresu i testirati. http://speedtest.ht.hr/

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 14:44 (Badpix3l).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Vipnet gasi Amis
Jodlanje po forumima neferma teleoperatere a niti druge kompanije.

Ali lova im je prioritet broj 1. Zato lupajte po tome kaj ih boli.

Na hakomovoj stranici proucite postupak, te nakon propisnih mjerenja propisnim alatima zatrazite umanjenje racuna za sve dane kad usluga nije radila... Svaki put im to napravim i uvjek umanje racun...
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis
bunkermax kaže...
Jodlanje po forumima neferma teleoperatere a niti druge kompanije.

Ali lova im je prioritet broj 1. Zato lupajte po tome kaj ih boli.

Na hakomovoj stranici proucite postupak, te nakon propisnih mjerenja propisnim alatima zatrazite umanjenje racuna za sve dane kad usluga nije radila... Svaki put im to napravim i uvjek umanje racun...

Pa rekli su iz Amisa da im se javimo na mail reklamacije@amis.hr za umanjenje računa. Evo (za)sada internet radi bez problema. 

16 godina
neaktivan
offline
Vipnet gasi Amis

Opet šteka. Ja mislim da Amis trpi žešće DDoS napade, samo ne znam zašto to ne žele objaviti.

PC/PS3/Android gamer
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis

Da, opet počeli problemi. Ujutro ih nema, popodne znaju biti, a navečer se najviše osjete. 

13 godina
neaktivan
offline
Vipnet gasi Amis

Eto, čisto da se i ja javim. Središće, Amis optika, do prije dva dana nikakvih problema zadnjih godinu dana od uvođenja, mislim da nije nijednom valjda pukla veza ni ništa. Od prekjučer navečer net malo radi normalno, malo kao da crkne sve i ne moš nijedan sajt otvorit.

 

Gievf back good internetz! :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet gasi Amis

Tri dana DDoS napada? Molim te. Ovo je Vipovo maslo, vec ljudi na PCEkspertu pišu da su isključili Cogent link prema svijetu koji je daleko manje opterećen od Vipnetovog Level3. Vjerojatno nemaju dovoljno bandwitha za Vipnetove i Bnet korisnike sad pa su Amisovci izvukli jako debeli kraj.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
15 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis
Citam log od rutera...sve 5 kod mene u Maksimiru...eventualno ping ode na sekundu gore nekad...cak do 600ms al se spusti unutar par sekundi na 10-15

Vdsl2
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
8 godina
odjavljen
offline
Vipnet gasi Amis

Imam probleme sa pingom, wtf

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis

Nisi jedini. Meni je jučer ping divljao (bio 1000 ms), a packet loss bio oko 70%. Danas oko 10h sve je palo, ništa nije radilo.

15 godina
offline
Vipnet gasi Amis

Ne znam koliko kunanet ima veze s ovime (tj. hvali se uvijek tek nakon što se desi nešto), ali tko je znatiželjan: https://twitter.com/kunanetw0rk

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis

Taj KunaNetw0rk laže. Tak je rekao da je DDoS-ao HT kad su im onaj dan bile pale sve usluge, pa na kraju nije bio DDoS nego nešto drugo.

10 godina
neaktivan
offline
Vipnet gasi Amis

KunaNetw0rk sere, ne znam samo od kud bi imo pare za to, a sta se tice samog interneta malo se popravio vise nema onog padanja da nema uopce veze al ping je jos visok oko 20-30ms dok je prije uvijek bio 1ms, brzine su ponekad manje za oko 10-15Mbps al ajde to je jos ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis

Meni ima pucanja veze i to svako malo (cca. svakih sat vremena). Packet loss je od 0 do 70%...

15 godina
offline
Vipnet gasi Amis?

Ja još uvijek imam probleme, posebice navečer... Ostali?

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vipnet gasi Amis?

Evo maloprije bili problemi i kod mene.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis?
Isto i kod mene. Poslao nekoliko prijava mailom, zvao ih i obećano mi je da će me kontaktirati u što kraćem roku, ništa se popravilo nije, a nisu me ni oni zvali. Kad sam zvao sve što sam dobio je da "rade na mojem problemu i da bi uskoro trebalo biti riješeno"... I tako već drugi tjedan.

Tu je trenutno stanje...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vipnet gasi Amis?

Ja zadnja 2 dana nisam imao problema, sta se mene tice usluga je opet normalna.

Speedtest

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet gasi Amis?

Istina, radilo se o DDoS napadima, rjeseno je tako da ne bi trebalo biti problema. Znam iz pouzdanih izvora. 

13 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis?

Kakvi u im to serveri bez DDoS zaštite? Zašto nam nisu jednostavno rekli da su imali DDoS napade? LOL.

15 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis?
Netko je ocito ljut sto ih je Vip kupio
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
13 godina
offline
Vipnet gasi Amis?

Problemi riješeni! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2017 15:57 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vipnet gasi Amis?

Da, baš danas primjećujem da kad pogledam youtube statistiku za štrebere propusnost je samo 2-3 mbps, dok speedtest izmjeri normalnih 10mbps.

Na HT-u sam

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet gasi Amis?

Meni sve radi normalno, nikakvih problema.... I download, upload....k'o švicarski sat.

13 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis?

Danas i kod mene sve u redu. Samo neka samo tako ostane... 

8 godina
offline
Re: Vipnet gasi Amis?
Kod mene opet nije. Počeo pucati DSL i nakon nekog vremena se sinkroniziralo na 4.7Mbps DL. Maksimala je bila 17, a brzina koju sam imao 16. Sve ostalo na statistici linije isto. Mijenjao kablove, bili tehničari, mjerili na izvodu i kod rutera, kažu da je sve u redu i da je ruter kriv. Poslali oni novi ruter, kad i s njim ista stvar. Puca veza i na kraju se ponovno sinkronizirala na 4.7Mbps. Zovem ih, kažu da će proslijedit na višu instancu i tako već tjedan dana čekam. Zvao sam ih, ali ništa se ne događa tako da ću najvjerojatnije tražit raskid i preselit se negdje drugdje.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Vipnet gasi Amis?

primjetio sam danas da mi je internet uzasno spor(mozda je bio i prije a ne od danas, ali nisam bio doma) i iso sam bas maloprije izmjerit brzinu preko speedtesta i vidim download 0.76 a upload 0.70, ping je 30 ms. inace mi je download brzina oko 6.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice