Telekomunikacije d.d. - Varazdin

poruka: 4
|
čitano: 3.182
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Telekomunikacije d.d. - Varazdin

Postovanje,

 

hitno mi treba pomoc. Prijateljičina kćer se slučajno prijavlila na nekakav SMS servis - telekomunikacije d.d. - Varaždin. Osim sto svaki SMS je bizarno skup, na njenom mobitelu izlaze POP-UP prozori sa sadrzajima za odrasle, tarotom itd. I to se stalno pojavljuje na mobitelu.

 

Broj telefona koji stoji u SMS-ovima naravno ne radi - nitko se ne javlja. SMS-ovi naravno uredno dolaze, TELE2 ih naplaćuje. Kontaktirali smo i TELE2 - oni tvrde da nam ne mogu pomoci.

 

Kako otkazati ovu pretplatu? Jeli mozda netko imao slicnih iskustava? Treba li platiti na kraju taj trosak?

 

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telekomunikacije d.d. - Varazdin
mesomeone kaže...

Postovanje,

 

hitno mi treba pomoc. Prijateljičina kćer se slučajno prijavlila na nekakav SMS servis - telekomunikacije d.d. - Varaždin. Osim sto svaki SMS je bizarno skup, na njenom mobitelu izlaze POP-UP prozori sa sadrzajima za odrasle, tarotom itd. I to se stalno pojavljuje na mobitelu.

 

Broj telefona koji stoji u SMS-ovima naravno ne radi - nitko se ne javlja. SMS-ovi naravno uredno dolaze, TELE2 ih naplaćuje. Kontaktirali smo i TELE2 - oni tvrde da nam ne mogu pomoci.

 

Kako otkazati ovu pretplatu? Jeli mozda netko imao slicnih iskustava? Treba li platiti na kraju taj trosak?

 

Hvala unaprijed.

Pretpostavljam da je u pitanju smartphone?

Ovo mi više izgleda na to da je instalirana neka zloćudna aplikacija.. 

Napraviti glavni reset mobitela (sve, ali sve se briše) i vidjeti dal još dolaze poruke. 

8 godina
neaktivan
offline
Telekomunikacije d.d. - Varazdin

Na isti broj na koji se prijavila pošalje SMS sadržaja STOP za odjavu. Trošak treba platit, tele2 nema ništa s tim, ovo je ugovoreno s trećom stranom i tele2 nema pravo ukidati tu naplatu. To treba riješiti direktno sa firmom koja pruža takve SMS usluge.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Telekomunikacije d.d. - Varazdin

Postovanje,

 

koliko vidim radi se o nekakvim USV mobilni sadrzaji. Poslali smo STOP, naplaceno je 3 kn. Mozda je faljen broj. Zna li mozda netko broj za poslati, jer nama i dalje dolaze svakakve slike. Iz TELE 2 su mi upravo rekli da je prijavljena na sadrzaje od dva broja:

 

01 484 807 i 042 500891

 

Ovo je kao neki zacarni krug. Kolegica svaki dan placa 24 kn za svakakve gluposti.

 

Hvala svima na odgovorima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice