Externe baterije - power bank izdvojena tema

poruka: 845
|
čitano: 319.978
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Nigdje nisam pronasao nista uz ovu temu pa me zanima sto ljudi misle o tome i kakva imaju iskustva.

Naime, radi se o externim baterijama za mobitele za koje sam saznao neki dan gdje imaju u ponudi uz kupnju kineskih mobitela, u slucaju je haipai p6s.

 

http://www.geekbuying.com/item/Haipai-P6s-5-0Inch-6-99mm-Ultrathin-IPS-HD-Screen-Quad-Core-1-3GHz-Smartphone-1GB-8GB-13-0MP-Back-Camera-Android-4-2--NFC-Gyroscope-Compass-with-3G-GPS----Black-322978.html

 

Dodatna je ponuda  boucker t2 10000 mAh za 30$...

 

http://www.geekbuying.com/item/Buocker-T2-10000mAh-Mobile-Power-Bank-with-LED-Indicator-And-Double-USB-Output-Ports-Black-320291.html

 

Ako je vec tako, na ebayu ima externih baterija kao ova, univerzalna s konektorima raznim za 30€ 20000mAh...

 

http://www.ebay.de/itm/Mtec-externe-Batterie-Power-Bank-fur-Samsung-Galaxy-S3-S2-S4-20000mAh-Weis-/400523537182?pt=DE_Handy_PDA_Akkus&hash=item5d41102b1e

 

 

 

Zanima me da li se vec netko susreo s tim stvarima, isplati li se to kupovati, kako to radi i slicno pa vas molim za pomoc oko toga :)

HVALA! 

 

 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Externe baterije - power bank
Ja imam jednu dodatnu eksternu bateriju koju nosim sa sobom u slučaju da mi se mobitel isprazni.Marke Trust kupio u Konzumu za 50.kn(bio neki popust od 50 posto prije 3-4 mj.) Kapacitet je 2000mAh daje 5 V 1A. Veličina joj je kocka 6x6 cm i 1.cm debljine.Puni se na punjačtj ili bilo kojem usb izlazu a izlaz je usb 2.0 tako da moram nositi i kabel od punjača ako hoću puniti mobitel.Pošto mi punjač telefona daje 1A kao i ova dodatna baterija punjenje njome je jednako brzo i efikasno.Sa svojih 2000 mAh jednom napunim bateriju mobitela koja ima 1800 mAh.Možda nije puno ali je i mala masa i dimenzije za nositi takvu dodatnu bateriju.Ona od 10000 bi bila velika za nositi okolo(osim ako si nekoliko dana bez struje) a nebi ju niti potrošio do navečer.Također neke na izlazu daju i 2A što znači da će puniti duplo brže ali to mora podržavati i baterija mobitela a jakost punjenja može se provjeriti na orginalnom punjaču.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank

Gledao sam sad ovu od 20 000mAh, velicina je iPhonea 4S... Sto i nije preveliko... za tih 220kn nitko nece propast, a smatram da je taj uredjaj nesto novo i nesto jako dobro sto bi uskoro u svijetu moglo biti mocna stvar... Nekome se isprazni mobitel, hvala bogu pa imas dalekovod sobom :)
U redu, hvala na vasem misljenju. Mozda se jos netko susreo sa tim? 

Kovačić
11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Ovdje samo jedan brzi odgovor tolko da bude aktivna tema da vise ljudi procita :)
Kovačić
12 godina
offline
Externe baterije - power bank
nije loše riješenje kad ti je dodatna baterija u masci mobitela pa nemaš nikakvog prtljanja sa kablovima.Jedino što nema tih maski za svaki telefon.ja znam za Galaxy S3 te iphone.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank
Pozdrav planiram uzeti prijenosnu bateriju ili ti power bank do 500 - 600kn Trebala bi imati dva usb izlaza i relativno velikog kapaciteta sto vise to bolje bitno da mogu napuniti iphone 4-5 puta sa jednim punjenjem ima itko ikakakav savijet ili preporuku?
Let it be
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank

Vrlo visokim iznosom novaca raspolazes, ali ja osobno bih isao na nesto sto je provjereno tipa Xiaomi Power Bank, 10400 mAh, a svega kosta 150 kn, a punit ce ti ajfon minimalno 4 puta.. Kabal koji se račva u dva uazna na ebayu nabavis za svega par dolara, i ustedis si hrpu novaca..

 

Ja cekam da meni moj stigne, kolega ima i kaze da je prezadovoljan, omjer ulozeno/dobiveno je 5+..

Znanstvenici kazu: "Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank

Zahvaljujem

Let it be
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 18:16 (duzda).
12 godina
odjavljen
offline
Externe baterije - power bank
30$ za takve kapacitete? Ja osobno na to nebih išao jer mi se čini kao neko smeće.
 
2 5 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

jel tko zna gdje ima kod nas za kupiti takvih baterija sa 10 000mA

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Naravno da ima,ali smeća.
Ja imam Xiaomi Power Bank od 10400 mAh i prezadovoljan sam,ali ih moraš iz kine nabaviti.
CIjena ti je oko 25 dolara
robimarko@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

ja sam našo sad od lenovo, neku bateriju na netu i imaju je, ali je 5000 mA a ja bi trebal više, i cijena je 199kn

ma da neznam možda je ta pošto je to ipak od lenovo, kvalitetnija nek neka kineska koja ima puno više po 20 000 il 30 000mA,

 

a sad je još jedna stvar u pitanju malo bi je strka za to, a iz kine ne vjerujem da će mi doć do 19.9

 

evo link ako koga zanima:

http://www.lenovostore.hr/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=1095&name=lenovo-powerbank-pb410-5000mah-univerzalni-aku-punjac-srebrni-p-n-888016288-33090461&Itemid=158

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 18:00 (infinity300).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Externe baterije - power bank

Na CESu su predstavljeni novi power bankovi. Od onih premium do obicnih od japanske tvrtke Cheero.

 

 

 

Prilikom kupnje power banka treba pripaziti koje su baterije unutra. Trebale bi biti japanske kvalitetne, a ne kineske. Ubiti to je set punjivih baterija koje imaju rok trajanja.

 

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Externe baterije - power bank

Možda i ovako nesto pričekati? https://oneplus.net/oneplus-power-bank

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Externe baterije - power bank

Vuče dizajnom na kopiju Lepow-a ali vidim OnePlus je duplo jeftiniji. Kome se ne žuri, neka pričeka Oneplusa.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Externe baterije - power bank

Pojeftinio je 10 kn, a ne 200 kolko oni pisu, ali da, isplati se uzet ako ti treba.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Pozdrav, kupio moj stari neki Powerbank u frizerskom salonu... 

U biti svratio neki lik i predstavio to čudo u 30 sekundi

Uglavnom, neki no name je 8800mAh. Lik kaže da je dovoljno jak da napuni mobitel 3-4 puta, ovisno valjda od kapaciteta baterije.

Ali, ja sam samsunga s2 (2000mAh baterija) napunio prvi put na 80%, drugi put na čak 90% I PB se ispraznio???

Čitao sam nešto da može ovisiti od stanja baterije, pa me zanimia ima li tko kakva iskustva sa punjenjem dosta rabljenih mobitela? 

Naime ovaj samsung sam dobio, a neću zvati prodavača dok ne isprobam punjač (trenutno se puni) na drugom, novijem mobitelu.

Da, promotivna cijena mu je bila 100 kn :D

BL
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Za te no name power bankove, dosta si ga i napunio :)

 

Po meni previsoka cijena za neki no-name.

Daj neke slike...

 

btw. originalni Xiaomi 10000mAh koji je provjereno dobar i kvalitetan dobiješ za 90kn.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Daj mi reci gdje kupiti taj xiaomi?

moze neki link molio bi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Externe baterije - power bank

Na banggood su provjereni orginali, i najpovoljniji, osobna sam narucio od tam doslo je za 2 tjedna.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
offline
Externe baterije - power bank

Ovaj novi Xiaomijev model od 10000mAh je odlican, prakticki isti kapacitet kao i ovaj stari model, a manji je u volumenu cca 30%. A ako nekome treba veci kapacitet postoji i 16000mAh verzija koja ima dva izlaza.

 

Najjeftiniji i provjereni originali su na banggood i allbuy webshopovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Jel dobar ovaj?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Xiaomi power bank kupuj sa Banggood-a, ne s ebaya. Na ebayu ima hrpa kopija!

Dao sam ti link...

 

I uzmi 10000mAh. Manji, lakši, jeftniji, a zapravo isti kapacitet.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2015 11:45 (XXX-Man).
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Al nemam account kod njih nit nista takvoga. Na mobu sam moram kasnije uzet laptop pa to malo prouciti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank

Ne treba ti account da narucis s Banggooda

Truth in engineering.
14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Ne treba ti account. Ali ionako je registracija par klikova.

 

Ako si na mobu imaš njihovu aplikaciju za android i iOS, sapo upiši banggood u store...

 

Plaća se paypalom tako da nemaš brige.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2015 12:45 (XXX-Man).
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

evo kupio na toj stranici za kolko dana vam je doslo? iz zagreba sam

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Za oko 2 tjedna meni došlo zadnji put.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice