Externe baterije - power bank izdvojena tema

poruka: 845
|
čitano: 320.302
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
online
Re: Externe baterije - power bank

Oba bi joj trebala podjednako služiti. ADATA-in je marginalno veći, daje marginalno slabiju maksimalnu struju i marginalno je manjeg kapaciteta. Malčice jeftiniji. Kojeg god da odabereš, nećeš pogriješiti. Da sam na tvom mjestu, vjerojatno bih odabrao ADATA-in zbog dizajna.

7 godina
offline
Externe baterije - power bank

Može preporuka za neki power bank za nokiu 6.1 do 300kn da ju može bar 2 puta napuniti

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Externe baterije - power bank

novom Bugu imaš test 60+ powerbankova. Pa... 

13 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

CRDC 20000 mah na akciji na aliju 13,50 usd, kupio jednog pa da vidimo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Externe baterije - power bank

Ima li neki dućan koji izvana šalje xiaomieve powerbankove kod nas? Gledam po aliju, gearbestu, honorbuyu i nitko ne šalje kod nas powerbankove. Zna li netko di se mogu nabavit, a da nije kod nas po astronomskim cijenama?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
Coder256 kaže...

Ima li neki dućan koji izvana šalje xiaomieve powerbankove kod nas? Gledam po aliju, gearbestu, honorbuyu i nitko ne šalje kod nas powerbankove. Zna li netko di se mogu nabavit, a da nije kod nas po astronomskim cijenama?

 Geekbuying šalje.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
13 godina
offline
Externe baterije - power bank

Meni piše da ne mogu poslati u Hrvatsku :/

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Externe baterije - power bank
LOL - Ne mogu ti poslati nešto što uopće nemaju na lageru (u Italiji). Naruči iz Kine.
13 godina
offline
Externe baterije - power bank

Pa zar to nije logično... Ista stvar mi piše i za kinu, ovo sa slike je bio samo primjer. Koji god da odaberem, svugdi mi piše isto za shipping.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Externe baterije - power bank

Bio sam na mobitelu pa mi je teže bilo to pogledati.

 

Ako ne šalju - ne šalju. Tražiš dalje. Ako nigdje drugdje, probaš preko eBaya, možda iz EU. Više ćeš platiti, ali eto. Ili naručiš neku drugu marku preko AliExpressa.

 

Trebaš biti svjestan da je problematično slati powerbankove putem zračne pošte, jer su prije nekoliko godina donijeli vrlo stroga pravila pa prodavači ili moraju posebno zapakirati i deklarirati robu s Li-ionskim baterijama ili idu metodom "ako prođe, prođe".

14 godina
moderator
offline
Externe baterije - power bank

Svašta...prije oko 3 tjedna mi došlo par komada od njih tako da sad nisam ni gledao.

 

Eto, isprika na krivoj informaciji.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Externe baterije - power bank

Ma nema problema jer znam da je neki zajeb sa avionima i slanjem. Al eto ponadao sam se da će neko slat jer bi baš volio isprobat xiaomiev powerbank. Ništa, čekamo pa ćemo vidjet šta dalje :)

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
Na aliexpressu su slali, samo kaj ih u zadnje vrijeme tam uopće nema
10 godina
offline
Externe baterije - power bank

Uz V30 sam dobio LG powerbank od 6400mAh, fast charge 3.0 i mogu reć da je odličan. 

 

Prvi dan sam napunio bateriju sa nekih 60%, drugi dan sa 15% i još je bila jedna lampica pa sam ga otpeljal ženi na job umjesto punjača i i nju je izvuklo sa nekih 20% do kraja smjene. Napuni se za cca 3 sata.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Free Power bank Manta

Dakle prije mjesec dana kupio u Vip ovom centru  Cellular Power bank 8000 mAh sa displejem ,imao je dosada možda 10 full punjenja i zadnja dva punjenja isključivo preko zidne utičnice primjetio sam da se napunio jako brzo ,brže no obično.

Ali tek sad dolazi šok Bank je napunjen 100%  i idem puniti  Xiaomi redmi note 4 koji ima 4100 mAh i puni ga nekih 35 % i Power bank pokazuje 0% i ne puni više mobitel.

Zaključak je da i nije bio napunjen 100% iako je pokazivao očigledan kvar i to u 3 takva punjenja.

Garancija je 2 god. po mojoj logici tu nema popravka dali mi u trgovini trebaju zamijeniti za drugi ili će biti problema.

Ima li netko iskustva sa ovakvim slučajem.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Free Power bank Manta
MUĆAK kaže...

Dakle prije mjesec dana kupio u Vip ovom centru  Cellular Power bank 8000 mAh sa displejem ,imao je dosada možda 10 full punjenja i zadnja dva punjenja isključivo preko zidne utičnice primjetio sam da se napunio jako brzo ,brže no obično.

Ali tek sad dolazi šok Bank je napunjen 100%  i idem puniti  Xiaomi redmi note 4 koji ima 4100 mAh i puni ga nekih 35 % i Power bank pokazuje 0% i ne puni više mobitel.

Zaključak je da i nije bio napunjen 100% iako je pokazivao očigledan kvar i to u 3 takva punjenja.

Garancija je 2 god. po mojoj logici tu nema popravka dali mi u trgovini trebaju zamijeniti za drugi ili će biti problema.

Ima li netko iskustva sa ovakvim slučajem.

 

 Bolje da pitas servis ako imas garanciju jer ovdje možemo nagađati.

 

Nadam se da ne će prebacivati krivnju na tebe i izbjegavati garanciju. To sto ti kazes da se ne moze popraviti ne znači da neće, već ti budu sigurno dali drugi jer je to jednostavnije i jeftinije nego petljati po njemu.

 

 

11 godina
offline
Externe baterije - power bank

https://www.mall.hr/prijenosni-punjaci/xiaomi-prijenosna-baterija-mi-powerbank-2-10-000-mah-quick-charge-2-0

 

Mall.hr ima neke popuste i cini mi se dobra cijena za xiaomijev powerbank.

Kovačić
Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Externe baterije - power bank

Iskustva sa Xiaomi Powerbank  ,preporuka dali su pouzdani trebao bih bar 10000 mAh za Redmi note 4.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
MUĆAK kaže...

Iskustva sa Xiaomi Powerbank  ,preporuka dali su pouzdani trebao bih bar 10000 mAh za Redmi note 4.

 

 Jedni od boljih su ti, svakako ti se isplati uzeti.

Kovačić
12 godina
offline
Externe baterije - power bank

Za $20-30 ima od Aukey-a kupiti sa 20k, iman je doma i koristim je stalno, ima quickcharge, mob mi se napuni za 30 min nekih. Huawei p10 DS. 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Luka123 kaže...

Za $20-30 ima od Aukey-a kupiti sa 20k, iman je doma i koristim je stalno, ima quickcharge, mob mi se napuni za 30 min nekih. Huawei p10 DS. 

 Jel ima kod nas za kupiti taj bank ili si ga kupio preko web shopa, i koji je to model naziv i mAh.

Evo kupio sam prije 2 mj. u Vipu  Cellularline Power Manta 8000 mAh 230 kn.

i od nedavno ne puni kako treba brzo ga puni a još brže napuni mobitel što je nerealno ,on pokazuje na displ. da je 100 % napunjen a on napuni mob.  cca. 40%.

Nisam ga još nosio u trgov. na reklamaciju i kako će mi to riješit.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
Zanemari display ako on puni kak treba. I moj xiaomi od 16k izgubi 3 crtice na praktički jedno punjenje, a onda s jednom napuni jos bar 2 puta
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Imam problem sa xiaomi power bank 10000.. Punio se od jucer popodne do danas ujutro i imao je jednu tockicu. Pola vremena sam punio sa punjacem od s8 i ond sam vidio da nema pomaka pa sam stavio na punjac od iphonea 6 i do jutra je ostalo na jednoj tockici. Znaci power bank cijeli vrijeme pokazuje punjenje (bijela tockica polagano blinka) ali power bank se ne puni. Probao sam puniti mobitel danas i napunilo ga je 25% i ispraznio se.  Imate kakav savjet ili je krepao? Star je cca dvije godine.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
kbenzema kaže...
Zanemari display ako on puni kak treba. I moj xiaomi od 16k izgubi 3 crtice na praktički jedno punjenje, a onda s jednom napuni jos bar 2 puta

 Powerbank je 8000 mAh  a Redmi note 4000 , bank sa 100%  jedva napuni 40 %  mobitela i to bank pošto ima display u % prazni se strahovito brzo do 0 ,a mobitel nije napunjen ,ovo sam isprobao bar 10 put.

Nisam ga još vratio u trgovinu dok se nisam 100 % uvjerio u neispravnost a dao bi se kladit da niti jedan nema stvarni kapacitet koji deklariraju.

 

7 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
omomomomoomm kaže...

Imam problem sa xiaomi power bank 10000.. Punio se od jucer popodne do danas ujutro i imao je jednu tockicu. Pola vremena sam punio sa punjacem od s8 i ond sam vidio da nema pomaka pa sam stavio na punjac od iphonea 6 i do jutra je ostalo na jednoj tockici. Znaci power bank cijeli vrijeme pokazuje punjenje (bijela tockica polagano blinka) ali power bank se ne puni. Probao sam puniti mobitel danas i napunilo ga je 25% i ispraznio se.  Imate kakav savjet ili je krepao? Star je cca dvije godine.

 Na dva punjača isti rezultat jasno da je greška u powerbanku ,jel istekla garancija.

11 godina
offline
Externe baterije - power bank

kupio sam ga na ali expresu prije vise od dvije godine, mislim da je gotov. Isprobavao sam malo danas i opet nema pomaka sa jedne tockice. Nista bacit cu ga i opet naruciti isti.  Probao sa razlicitim punjacima i kablovima i stalno pokazuje isti razinu napunjenosti.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Da li je tko kupio Xiaomi Powerbank Pro na mall.hr i da li može napisati da li je oznaka modela na powerbanku PLM01ZM ili PLM03ZM?

https://www.mall.hr/prijenosni-punjaci/xiaomi-prijenosna-baterija-powerbank-pro-10-000-mah-siv

Ta dva modela izgledaju čini mi se vrlo slično, s tim da prvi podržava quickcharge 2.0 a drugi quickcharge 3.0.

 

Da li mi netko može napisati sa koje stranice je trenutno moguće naručit PLM03ZM model?

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 20:29 (50w755c).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
Nisam siguran da taj na slici podržava quick charge. A i preskupo, prije mjesec dana bilo oko 140 kn.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank

Postoje samo dvije Pro verzije i obadvije podržavaju quickcharge. PLM01ZM - QuickCharge 2.0, PLM03ZM - QuickCharge 3.0

http://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-do-you-know-there-are-2-versions-xiaomi-mi-power-bank-pro-we-tell-you-differences

 

Jesi siguran da je baš taj Pro model bio na 140 kn?

 

Znam da je preskupo, ali ako netko ima netko neku ideju gdje se može kupiti PLM03ZM a da ga šalju u HR nek navede.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 20:44 (50w755c).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
Ipak nije taj bio. Par poruka gore na ovoj stranici je link, bio je onaj obični model.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice