GPS navigacija - Android

poruka: 77
|
čitano: 105.195
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Posjedujem SE X10 i zanima me koja je najbolja besplatna navigacija za njega pa ako ima tko da pomogne. Gledao sam po google-u al nije još baš rasprostranjen mobitel pa ima vrlo malo informacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GPS navigacija - Android
 
0 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Molim vas da napišete iskustva sa navedenim aplikacijama na linkovima.

Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

Ja koristim njegov ugrađen Wisepilot i mogu reći da sam jako zadovoljan,ali...em je trail verzija,koristi internet(sto mi nikako ne odgovara), nema hrvatski izbornik,ni hrvatsku glasovnu navigaciju...ove 2 sam probao nesta al nisam uspio...da bar ima garmin za android,to bi bilo super...ili nesta bar slicno sto se ne placa,tj. ne koristi internet...

15 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Hvala na komentaru.

Ja sam isprobao Sygic na Tattoo-u i moram priznati da nisam zadovoljan. Radi on, ali mapa (HRV) nije baš vjerna, a moja trenutna lokacija (strelica) je uredno centimetar pored ceste. Centimetar na ekranu naravno, a to užasno iritira.

Nisam neki ekspert kaj se tiče navigacija, ali instalacija po uputama je prošla bez problema (zadnja verzija korištena).

 

Prije Tattoo-a sam imao MDA Vario IV, što je u biti HTC Touch Diamond, sa Win 6.1 i Mireo-vom navigacijom. To je radilo besprijekorno i sad sam, kak se veli, razmažen. :)

 

Jel ima netko sa Tattoo-om da ima bolja iskustva? S nekim drugim programom?

Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GPS navigacija - Android

ja imam igo motonav na x10 i radi savrseno. mape se spremaju na sd karticu i ima hrvatsku glasovnu navigaciju.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

Jel ona bez ograničenja,tj. nije trail verzija? Jel koristi internet,tj. jel ti račun šta veći ili je potpuno besplatna navigacija?

15 godina
offline
GPS navigacija - Android

Ja sam isprobao zadnji sygic (sa navteq i teleatlas mapama) i copilot. Definitivno copilot bolji, brže nađe satelite, intuitivniji. Igo mi ne paše zbog rezolucije, kao i motonav

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

Rezolucije? Motonavi je preko cijelog zaslona,bar meni na x10 i super mi služi...ima detaljne karte i glasovnu navigaciju...precizan u 1-2 metra...sve ovisi koji model imas...

15 godina
offline
RE: GPS navigacija - Android

OK, radi uz Jetmouse-ovu modificiranu verziju  Smijeh. Na x10 će raditi original jer ima istu rezoluciju kao i Motorola Droid za koji je aplikacija i rađena...

 

Sa mojom 480x800 rezolucijom morao bih koristiti navedenu modificiranu verziju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2010 0:29 (redrum781).
16 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android
Vrale89 kaže...

Ja koristim njegov ugrađen Wisepilot i mogu reći da sam jako zadovoljan,ali...em je trail verzija,koristi internet(sto mi nikako ne odgovara), nema hrvatski izbornik,ni hrvatsku glasovnu navigaciju...ove 2 sam probao nesta al nisam uspio...da bar ima garmin za android,to bi bilo super...ili nesta bar slicno sto se ne placa,tj. ne koristi internet...

  Wisepilot ima i hr jezik i navigaciju, trebaš samo ići na postavke->jezik (vjerojatno settings->language, ne da mi se sada prebacivati na eng). Možeš skinuti i karte na mob(ja sam skinu kartu za hrvatsku ~81MB), ali još uvijek zahtjeva konekciju na Internet.

Stavio sam i Motonav, koji je "besplatan", i radi dosta dobro (pune je 480x854 rezolucije - taman za X10), ali mu je sučelje ružnjikavo i nekako mi je spor rad u njemu. Vidio sam da se i po forumima ljudi žale, ali nekima radi OK (govorim sada o X10, a žalili su se i vlasnici Nexus One).

Navodno Mireo sprema navigaciju za Android, iPhone OS i Symbian... to bi moglo biti dobro ako je naprave ozbiljno a prema nekim najavama(ima na Youtube neka reportaža iz Španjolske i dio iz eHrvatske) izgleda da se dosta trude.

 

15 godina
offline
RE: GPS navigacija - Android
E, Mireo bi bio super. To bi i platio
14 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

Ma de,Wisepilot imam u mobiteli i kao i svi trail verzija je a licenca za godinu dana je 70 eura...tako da taj dio posla otpada...za sad koristim Motonav i super je...a dalje ćemo vidjeti...

15 godina
offline
GPS navigacija - Android

Pa mogao bi isprobati taj motonav. Negdje sam na webu ulovio da se mobitel mora rootat ako ga hoćeš odinstalirat. Jel netko probao napraviti uninstall?

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Pozdrav svima!

 

Planiram instalirati Igo MotoNav na SE X10 pa me zanima da li je moguća deinstalacija istog te kako se ona provodi!

 

Hvala!

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GPS navigacija - Android

naravno da je moguća deinstalacija, a provodi se isto ko i sa svim drugim aplikacijama.

13 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

A gdje se može skinuti? molim te link.

Miki
16 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

Legalno nigdje a ilegalno je zabranjeno ovdje.

:)
14 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

ako netko zna gdje da nabavim držač za binatone x430 navigaciju..... hvala !!!

SmijehSmijehSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 12:12 (qosmio).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Zna li itko koju bolju navigaciju za android 1.6. Ako uopće postoji koja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

motonav

:)
13 godina
neaktivan
offline
tomtom go 300 problem

Molio bi za savjet oko instalacije softvera za TOMTOM GO 300 navigaciju. Stavio sam u nju, nedavno prije, karte istocne evrope i nisam bio zadovoljan. Stoga sam goolao za novijim kartama i naravno ima. Nasao sam sta me zanima ali je problem u tome sto sam na  tomtom-u formatirao mem. karticu pa stoga mislim da sam napravio gresku koju neznam ispraviti a backup nisam napavio. Ajde znalci pomagajte da se nepatim i ovako mi je mozak izgorijoPlač

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

mogu li ja da stavim motonavi u tomtom go300. Volo bih da stavite  naravno ako znate gdje da skininem i kako da instaliram. Txxx

13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

skinuo sam TomTom Maps of Central and Eastern Europe v.8.10.1887 Retail T0nK4 [h33t][Spamicide] i sad neznam gdje da prebacim u kojifolder ili sta? Prebacio sam u root ali opet kada upalim uredjaj ispise da nema karte. PllllllZZZ help

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GPS navigacija - Android

Zna li netko jel izašao mireo za android (bilo koju verziju) i/ili kad će izaći?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

 

 

Pozdrav svima!

 

Htio bih na Xperiu X10 intalirati navigaciju no ne znam odakle mogu preuzeti aplikaciju. U uređaju je već intalirana (tvornički) "T-Wisepilot" no ona karte skida preko interneta što mi nikako ne odgovara.

Molim vas, da ako netko ima kakvu ideju ili zna odakle preuzeti aplikaciju za navigacijski sustav koji karte ne učitava s interneta, da malo pomogne.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Sygic Aura,definitivno najbolja navigacija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GPS navigacija - Android
DwightSchrute kaže...

Sygic Aura,definitivno najbolja navigacija.

potpisujem

get doooooown !!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

Ne znam odakle si ali aura ima skoro nikakve karte za BiH i Srbiju dok navigon ima odlicno sve pokriveno. Ja koristim navigon.

:)
13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

ajmo sad malo pomoći molim!znači skinuo sam auru al kaj sad dalje kak da to pokrenem da radi na telefonu?

 

imam se x10 mini pro

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 12:39 (grga100).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice