iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 70.776
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
iPhone 5s

Pošto svaki drugi model ima svoju temu, otvaram ovu kako bi se raspravljalo o iPhone-u 5S.

 

Koristim ga otprilike mjesec dana i zadovoljan sam telefonom.

btw kako se kod vas ponasa Touch ID? jel radi besprijekorno ili zna bacat try again?

 

Lp!

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 20:53 (Stolnik).
Moj PC  
8 9 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Nije da nesto pametujem taj iphone nije bezveze zabranjen u americkom parlamentu , sto posto si vec oznacen sta se tice otiska prsta ... 

Suba
Moj PC  
2 22 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Što mi to ide na živce, vau, fakin zamisli, imaju tvoj otisak prsta, big deal, kao da ga već nemaju ako ste punoljetni (živite u Americi jel), a živo me zanima što bi mogli sa mojim otiskom prsta koji je vjerojatno neprecizan na tome...

 
7 2 hvala 0
10 godina
offline
iPhone 5s

Vi isto radite dramu oko svega...

 

Meni je Touch ID fora, ali zna ponekad baciti "try again"...

 
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Syke kaže...

Vi isto radite dramu oko svega...

 

Meni je Touch ID fora, ali zna ponekad baciti "try again"...

Meni isto fora stvarcica. Meni je prije znalo bacat try again, ali onda sam si s sapunom oprao ruke i namjestio Touch ID, onda sam s pamucnom majcom obrisao senzor pa drugi prst namjestio itd i sad mi vise nikad ne baca try again, ako imas vremena probaj se poigrat s time pa javi kak je proslo {#}

1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
iPhone 5s

Pljuneš 7000kn pa onda "try again" {#}

 

Bolje da su napisali  "try again with iPhone6" {#}

Moj PC  
4 22 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Da li može netko napisati nešto o Iphone a da ne postane predmet sprdnje? Čemu to? Iphone kao i svaki mob. ima i prednosti i mane neovisno o cijeni...

 
9 5 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
iPhone 5s

Stvarno veliku korist imaju od vašeg otiska prsta. {#}

A mislim da se može ukinuti ta opcija i postaviti da se otključava normalno.

 

Koristi li itko Iphone 5s? Jeste zadovoljni s njim?

 

 

 
1 2 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

Ne moze ne bit predmet sprdnje kad su u godinu dana research i developmenta napravili iphone 5 sa megakorisnim citacem otiska i prodaju za cjenu flagshipa te uvjeravaju ljude kako je u svakom aspektu megarevolucionaran. zato se sprda. mob realno za lower midrange skroz fajn, ali cjena i appleove malverzacije ga cine predmetom zajebancije :D

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
4 16 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5s
maks0806 kaže...

Ne moze ne bit predmet sprdnje kad su u godinu dana research i developmenta napravili iphone 5 sa megakorisnim citacem otiska i prodaju za cjenu flagshipa te uvjeravaju ljude kako je u svakom aspektu megarevolucionaran. zato se sprda. mob realno za lower midrange skroz fajn, ali cjena i appleove malverzacije ga cine predmetom zajebancije :D

Jesi koristio Iphone 5s ili si u 99% onih koji pljuju po mobitelu koji nisu koristili?

12 godina
offline
iPhone 5s
Ja koristim iPhone 5s i prezadovoljan sam telefon. Nitko mi ne moze reci da sam fanboy ili da serem po androidu itd. Prije njega sam imao HTC One X, a kasnije HTC One i oba su super, a One pogotovo ( po meni najbolji Android uredaj ). I prije kojih mjesec dana sam kupio iPhone 5s. Telefon je brz i fluidan, bez stekanja/trzanja. Touch ID je fora stvar, ne samo za otkljucavanje uredaja nego i za kupovinu/skidanje aplikacija s AppStore-a. I po meni najsigurnija stvar. Sifru ti nitko ne moze vidjeti kad sve ide preko otiska prsta. Touch ID moze spremiti 5 otiska sto je i vise nego dovoljno. iOS7 je kompletno redizajniran, ako ste koristili sve iPhone-e do sad ( kao ja ) onda je iOS 7 na pocetku malo cudan, ali brzo se priviknes. Dizajn je ista petica, osim Home buttona i sad ima dual flash sto fotografije cini nesto boljim, i onda hardwer: novi A7 + M7 CPU, 1GB ram...
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
5 3 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s
Pustite lesinare ljudi. Fandroidasi su navikli na octa core procesore, 16 giga rama i na to da glavne ficere svog flagshipa(i po gabaritim) moraju iskljucivat da mob kolko-tolko radi normalno. Edit: Samo cekam S5 da izadje sa thoucom pa kad ekipi nece radit kolko ce plakanja bit ;-)
Ako sam ti pomogao opali TD!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2013 11:02 (FuzzyBrain).
Moj PC  
8 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
FuzzyBrain kaže...
Pustite lesinare ljudi. Fandroidasi su navikli na octa core procesore, 16 giga rama i na to da glavne ficere svog flagshipa(i po gabaritim) moraju iskljucivat da mob kolko-tolko radi normalno. Edit: Samo cekam S5 da izadje sa thoucom pa kad ekipi nece radit kolko ce plakanja bit ;-)

 

Totalno se slazem, sad ovaj novi HTC ce imat citac otiska, a i samsung ce 100% skopirati kao i inace...
1969 Dodge Charger R/T
11 godina
offline
Re: iPhone 5s
branchonelli kaže...
maks0806 kaže...

Ne moze ne bit predmet sprdnje kad su u godinu dana research i developmenta napravili iphone 5 sa megakorisnim citacem otiska i prodaju za cjenu flagshipa te uvjeravaju ljude kako je u svakom aspektu megarevolucionaran. zato se sprda. mob realno za lower midrange skroz fajn, ali cjena i appleove malverzacije ga cine predmetom zajebancije :D

Jesi koristio Iphone 5s ili si u 99% onih koji pljuju po mobitelu koji nisu koristili?

Ekšli da. isti ip5. u koristenju 0 razlike a naplacuje se i reklamira ko revolucija. samo okorjeli appleboy moze denyat ovo :D

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
10 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5s
maks0806 kaže...

Ekšli da. isti ip5. u koristenju 0 razlike a naplacuje se i reklamira ko revolucija. samo okorjeli appleboy moze denyat ovo :D

Reklamira se kao i svaki drugi mobitel.{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2013 15:47 (branchonelli).
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Da imam novca odmah bi ga kupio.

 
4 2 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s
Što se tiče touchID stvarčice, prekinite se raspravljat oko toga, ionako je to samo optimalno, možeš a i nemoraš koristiti.

A što se tiče rasprave oko Androida i iOS-a, vlasnik sam Xperie Z, te nemoram mobitel restartati svakodnevno da bi radio kako treba, kao što neki ovdje govore, brz je i fluidan. Ali jednu stvar moram napomenut, nisam android fanboy. Što se tiče iOS-a i iP5s, vrhunski sustav i uređaj, iOS će uvijek brže i stabilnije raditi od androida, to je činjenica i s tim bi se većina androidaša trebala pomiriti. Otvorenost sustava ima svoju cijenu
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone 5s

Ja cu nabavit svoj IPhone 5S crni sad iza nove godine, to sto se tice TouchID-a briga me sto ce netko mozda dobit moj otisak prsta , ne baratam s milijunima pa totalno nebitno. Bio sam ga u subotu pogledat u VIP-u, odusevio me , dan i noc naprema mom IPhonu 4S.

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
MasterNerdx kaže...

Ja cu nabavit svoj IPhone 5S crni sad iza nove godine, to sto se tice TouchID-a briga me sto ce netko mozda dobit moj otisak prsta , ne baratam s milijunima pa totalno nebitno. Bio sam ga u subotu pogledat u VIP-u, odusevio me , dan i noc naprema mom IPhonu 4S.

Jep, ja ja sam imao 4S-a pa onda uzeo HTC One i oba su bila brutalna, al 5s je odlican, neusporedivo bolji od 4S-a, a i HTC One nije do njega makar je jako dobar telefon i build quality je odlican {#}

1969 Dodge Charger R/T
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Ste napravili jailbreak? mobitel leti ka raketa , savrseno radi samo da poprave par stvari i bit ce odlicno

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 5s

Imam 5S nekih mjesec dana, prije sam imo 4S. Razlika je ogromna, 5S doslovno leti i sve je puuno brže od 4S. Touch ID je dobar sam u pocetku mozda bude malo nezgodno dok se nenaviknete.

 

Kamera je brutalna, slika nikad nije mutna i kad slikam neku knjiga za faks slova se kristalno jasno vide. Fora je i ona usporena kamera (120fps).

 

Cijena je jedino upitna jel se isplati, meni je stari preko firme dobio pa ono...

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2013 12:56 (cuspajz).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
cuspajz kaže...

Imam 5S nekih mjesec dana, prije sam imo 4S. Razlika je ogromna, 5S doslovno leti i sve je puuno brže od 4S. Touch ID je dobar sam u pocetku mozda bude malo nezgodno dok se nenaviknete.

 

Kamera je brutalna, slika nikad nije mutna i kad slika neku knjiga za faks slova se kristalno jasno vide. Fora je i ona usporena kamera (120fps).

 

Cijena je jedino upitna jel se isplati, meni je stari preko firme dobio pa ono...

 

Cijena se isplati naravno , samo mozda za nase standarde neznam ali opet preko preplate nije skup gledajuci note 3 ili z1 koji su skuplji .

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
12 godina
offline
iPhone 5s

Jel to greska na kameri kod 5S-a ili to tak treba biti? Usporedivao sam s iPhone 5

5s 5s
5s 5s
5s 5s
5 5
5 5
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Stolnik kaže...

Jel to greska na kameri kod 5S-a ili to tak treba biti? Usporedivao sam s iPhone 5

Meni izgleda kao lens flare. Probaj uslikat još s nekim 5s ako imaš kako. Mislim da je to "normalno". Bolje da ga nema, al sumnjam da se priznaje kao kvar.

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
intelduo1 kaže...
Stolnik kaže...

Jel to greska na kameri kod 5S-a ili to tak treba biti? Usporedivao sam s iPhone 5

Meni izgleda kao lens flare. Probaj uslikat još s nekim 5s ako imaš kako. Mislim da je to "normalno". Bolje da ga nema, al sumnjam da se priznaje kao kvar.

Nitko nema iPhone 5S od poznanika :/ Ako ima tu netko nek proba na ventilatoru od PC-a, bio bi zahvalan

1969 Dodge Charger R/T
12 godina
offline
iPhone 5s
Da tu pitam, frend koji ima iPhone 5 jos mu vrijedi garancija ali ju je izgubio i jel on moze sad dati iPhone na garanciju? Rekao je da je cuo da ti netreba papir nego da mogu provjeriti preko IMEI broja garanciju i uvazit ju, pa jel to istina ili ne?
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Stolnik kaže...
Da tu pitam, frend koji ima iPhone 5 jos mu vrijedi garancija ali ju je izgubio i jel on moze sad dati iPhone na garanciju? Rekao je da je cuo da ti netreba papir nego da mogu provjeriti preko IMEI broja garanciju i uvazit ju, pa jel to istina ili ne?

Neka provjeri (odnese pa proba), a ti pak slikaj koliko mozes i najgore slike pokazi u servisu, mislim da bi trebali uzet u obzir, svakako se isplati potrudit

 

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Kupio sam mobitel prezadovoljan sam otisak prsta radi odlicno , napravio sam jailbreak i stvarno sve radi bez problema , nema laga mobitel doslovno leti.

 

Koje aplikacije najcesce i tweakove koristite?

 

Nadam se da vam se svida slika

Moj screen iphone5s Moj screen iphone5s
 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

imam iphone4 i imam problem s punjenjem tel.punjac ga puni samo kada je skroz prazan i to do 5% a posle ne puni.sta se desava,moze li mi ko pomoci?

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

@Stolnik

 

Isto je i kod mene.

 

Izgleda da je jedan dio bljeskalice viška? {#}

 

Mobitel je dobar izuzev problema sa BSODom što dolazi prilikom korištenja aplikacija koje su napisane za 32bit..

 

I naravno očajne kamere(Kamera od rivala S4 je puno bolja i sa izraženijim detaljima te naravno bijelom bojom.)

 

 

Tu se dosta vidi Tu se dosta vidi
voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 20:02 (RaZ0R9111).
Moj PC  
1 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice