iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 70.901
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
iPhone 5s

OT: po meni N5 je jedini android, za kojeg mogu reć, "to je to" svi ostali su iza njega.

Dajem prednost iOSu pošto je skoro pa bug free, al nadam se da bu i android to postao uskoro.

Što se tiče brzine 5S vs N5, razlike nema, osim kaj potonji ima zamjetno veći ekran{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 9:29 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Nexus je odlican uredaj o tome nema rasprave. Iphonu je jedina mana mali ekran tj trebali su napravit ip5 sa 4 incha ekranom i jos jedan sa malo vecim cca 4.5-4.8. Zato ako ce ip6 bit malo veci bit ne definitivno br1 na trzistu iako je po mnogima i ip5s najbolji smartfon.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Slažem se da je iPhone 5s vrhunski proizvod, biti će i iPhone 6, ali neće biti broj jedan, zato jer svako uzima kako njemu paše.. 

Da iPhone 5s ima veći ekran, više mogućnosti, da nema iTunes i još neke sitnice koje mi se ne sviđaju, uzeo bi ga u obzir, ovako ko voli neka izvoli..

Definitivno iOS ima nešto posebno, neku jednostavnost, način korištenja... itd

Meni bi trenutno najbolje pasao N5 ili pak Oppo Find 7a, imaju sve što mi paše 

*Sony Xperia Z1 Compact*
 
1 2 hvala 0
13 godina
online
iPhone 5s

Jel ima tko ideju za kakvu tanku maskicu a da stiti rubove, to jest da ima zastitu i gore i dolje jer sam vidio da mnoge nemaju pa se tu uredaj lako izgrebe. Trenutno imam neku obicnu gumenu s ebaja ali ja dosta debela i crna, a iPhone mi je bijeli pa to bas i ne izgleda lijepo. Ja razmisljam o Spigen Ultra Hybrid, koja nije bas pretanka, ali ipak nudi dobru zastitu i lijepo izgleda (i nije preskupa, 7,99 funti na amazonu). Ima tko jos kakav prijedlog?

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Ja do jucer nisam koristio nikakvu i frendu je ispao moj ip sa metar i pol visine na plocice. Vidi se cisto mala ogrebotina a danas ujutro sam staviio odmah zastitu na njega. Imam neku za 50kn iz tcoma i ne vredi nista. U ponedeljak cu si kupit neku dobru iako mrzim te zastite dobro dode
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Pozz ekipa.

 

Imam problem s iPhone 5S, prije cca 10 min sam pokrenuo Cydiu i bile su 2 aplikacije za update ( BetterPowerDown i Nightmode ) pa sam ih update-ao i kad sam stisnuo Restart springboard ekran je bio crni i onaj maleni kruzic na srdini ekrana se vrtio cca 3min, onda sam stisnuo Power i home button i drzao cca 10 sec da se iPhone restarta, ali onda je samo stao neko vrijeme na Apple logu i nije se maknuo od tud, onda sam opet napravio restart i opet je stao na Apple logu koju minutu i onda mi se pojavio blue screen na kojih 2 sec, sam se restartao i opet zapeo na Apple logu {#}

 

logicno iPhone je jailbreak-an i na njemu je iOS 7.0.4, nisam prokusavao restore jer bi onda izgubio jailbreak, pa jel zna tko kakvo rjesenje prije nego probam restore?

Puno hvala {#} 

 

EDIT: to mi se nikad prije nije dogodilo, a vidim da su ljudi imali prije probleme s blue screen-om i da je navodno Apple to popravio....

 

EDIT2: dosao sam do Home screen-a tako da sam ga boot-ao u save mode, a sad ide uninstall tweakova

EDIT3: uninstallirao sam sugavi Nightmode i sve radi {#}

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2014 11:52 (Stolnik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Stolnik kaže...

Pozz ekipa.

 

Imam problem s iPhone 5S, prije cca 10 min sam pokrenuo Cydiu i bile su 2 aplikacije za update ( BetterPowerDown i Nightmode ) pa sam ih update-ao i kad sam stisnuo Restart springboard ekran je bio crni i onaj maleni kruzic na srdini ekrana se vrtio cca 3min, onda sam stisnuo Power i home button i drzao cca 10 sec da se iPhone restarta, ali onda je samo stao neko vrijeme na Apple logu i nije se maknuo od tud, onda sam opet napravio restart i opet je stao na Apple logu koju minutu i onda mi se pojavio blue screen na kojih 2 sec, sam se restartao i opet zapeo na Apple logu {#}

 

logicno iPhone je jailbreak-an i na njemu je iOS 7.0.4, nisam prokusavao restore jer bi onda izgubio jailbreak, pa jel zna tko kakvo rjesenje prije nego probam restore?

Puno hvala {#} 

 

EDIT: to mi se nikad prije nije dogodilo, a vidim da su ljudi imali prije probleme s blue screen-om i da je navodno Apple to popravio....

 

EDIT2: dosao sam do Home screen-a tako da sam ga boot-ao u save mode, a sad ide uninstall tweakova

EDIT3: uninstallirao sam sugavi Nightmode i sve radi {#}

Inace, power + volume up boota u no-extensions mod (ne safe mod!) iz kojeg sve bez frke maknes

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
11 godina
offline
iPhone 5s
Zasto uppce raditi jailbreak? Sta se dobije sa tim? Koja vam je najbolja navigacija za ajfon?
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...
Zasto uppce raditi jailbreak? Sta se dobije sa tim? Koja vam je najbolja navigacija za ajfon?

 

Dobijes neke dodadtne funkcije i vise mogucnosti customiziranja. Inace dali jos netko ima dojam da je na 5s slabiji signal 3G-a? Meni se cini da mi na nekim mjestima na kojima Nexus 5 hvata 3G, 5s se prebacuje izmedu E i 3G.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Mojpismonosa kaže...
Stolnik kaže...

Pozz ekipa.

 

Imam problem s iPhone 5S, prije cca 10 min sam pokrenuo Cydiu i bile su 2 aplikacije za update ( BetterPowerDown i Nightmode ) pa sam ih update-ao i kad sam stisnuo Restart springboard ekran je bio crni i onaj maleni kruzic na srdini ekrana se vrtio cca 3min, onda sam stisnuo Power i home button i drzao cca 10 sec da se iPhone restarta, ali onda je samo stao neko vrijeme na Apple logu i nije se maknuo od tud, onda sam opet napravio restart i opet je stao na Apple logu koju minutu i onda mi se pojavio blue screen na kojih 2 sec, sam se restartao i opet zapeo na Apple logu {#}

 

logicno iPhone je jailbreak-an i na njemu je iOS 7.0.4, nisam prokusavao restore jer bi onda izgubio jailbreak, pa jel zna tko kakvo rjesenje prije nego probam restore?

Puno hvala {#} 

 

EDIT: to mi se nikad prije nije dogodilo, a vidim da su ljudi imali prije probleme s blue screen-om i da je navodno Apple to popravio....

 

EDIT2: dosao sam do Home screen-a tako da sam ga boot-ao u save mode, a sad ide uninstall tweakova

EDIT3: uninstallirao sam sugavi Nightmode i sve radi {#}

Inace, power + volume up boota u no-extensions mod (ne safe mod!) iz kojeg sve bez frke maknes

Aha, boot-ao sam ga u taj no-extensions mod, al sam napisao safe :P

Hvala kolega {#}

1969 Dodge Charger R/T
11 godina
offline
Re: iPhone 5s
Neznam meni tu di zivim lovi 4g dok mi sluzbeni htc one lovi 3g a prijasnji htc 8 x mi he lovio h+.
13 godina
online
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...
Neznam meni tu di zivim lovi 4g dok mi sluzbeni htc one lovi 3g a prijasnji htc 8 x mi he lovio h+.

 

Ma lovi i meni sve, ali mi se cini da mi je ipak malo cesce neodlucan hoce li biti na E ili 3G. 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
10 godina
protjeran
offline
iPhone 5s

Jeli itko od vas uspio prebiciti slike s efektom na pc????

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Du_Jo_Cro kaže...

Jeli itko od vas uspio prebiciti slike s efektom na pc????

 

da, ali mailanjem. ne transferanjem preko kabla.

10 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5s
mamutarka kaže...
Du_Jo_Cro kaže...

Jeli itko od vas uspio prebiciti slike s efektom na pc????

 

da, ali mailanjem. ne transferanjem preko kabla.

S kojim programom si slao jer ovaj moj mail na iphonu nece da mi spoji hotmail, to nešto apple je*e zid. I jel gube slike na kvaliteti tako ????

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Du_Jo_Cro kaže...
mamutarka kaže...
Du_Jo_Cro kaže...

Jeli itko od vas uspio prebiciti slike s efektom na pc????

 

da, ali mailanjem. ne transferanjem preko kabla.

S kojim programom si slao jer ovaj moj mail na iphonu nece da mi spoji hotmail, to nešto apple je*e zid. I jel gube slike na kvaliteti tako ????

slao sam default mail aplikacijom, mozes si i na fejs poslat nemoras preko maila. ne gube na kvaliteti, pita te dal hoces full kvalitetu, srednju, malu, pa biraš

11 godina
offline
iPhone 5s
Koja je najbolja besplatba navigacija za skunut sa storea ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Ja koristim Google Maps. Ne zauzima puno mjesta, prakticna je, ima hrvatsku glasovnu navigaciju i sa zadnjim updateom dobila je opciju za spremiti si mape za izvanmreznu navigaciju. Isprobao ju neki dan, karte su dosta detaljne i navigacija radi odlicno.
11 godina
offline
iPhone 5s
Imam ju i ja i iskreno nije mi nesto. Na wp8 sam imao here drive i bila je puno bolja i jednostavnija. Ova me vec sva puta krivo odvela.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Meni je odlicna. U svakom slucaju bolja od onih Mapa koje dolaze predinstalirane na mobitelu. Gmaps su detaljnije. Mene je dovela na pravo smjer, a zivim na selu. Mozda da probas Mireo Don't Panic? Za oko 50 kn dobijes full navigaciju sa hrvatskim mapama.
11 godina
offline
iPhone 5s
Neznam vidjet cu nesto cu iskombinirat
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Javi za sto si se odlucio. ;) Inace, meni se tu i tamo zna srusiti App Store. Znaci, pregledavam aplikacije po kategorijama i samo me izbaci van na pocetni home screen. Probao sam i tvornicki full reset, ali stvar se ponavlja. Nije uvijek, ali ponekad da. Ocito je neka softverska grjeska koja ce biti, nadam se, ispravljena s novim iOS 8, koji bi vjerojatno trebao biti predstavljen iduci tjedan.
11 godina
offline
iPhone 5s
Oces rec da kroz dva tjedna dobivamo novi update na ios 8 ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...
Oces rec da kroz dva tjedna dobivamo novi update na ios 8 ?

 

Ne, samo se predstavlja. Novi iOS dobivamo predstavljanjem novog iPhona. Kao sto je iOS7 predstavljen na proslom WWDC, a dobili smo ga kad je predstavljen 5s.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
11 godina
offline
iPhone 5s
Ma i ovaj je dobar sve radi bez greske :) mene vise zanima kako ce izgledat novi iphone i dijagonala ekrana
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...
Ma i ovaj je dobar sve radi bez greske :) mene vise zanima kako ce izgledat novi iphone i dijagonala ekrana

 

E to i mene zanima, zapravo mi je na trenutnom 5s-u najveca mana sto mi je sad nakon dosta koristenja Nexusa 5 ipak premali i rade bi da ipak ima mozda pol inca veci ekran.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
13 godina
online
iPhone 5s

Primjetio sam da kada stavim zvucnik (glavni) na uho uvijek cujem neki sum, al tih, zapravo ga samo kad je na uhu cujem. Dali se ovo jos nekom dogada ili samo meni? Kvaliteta zvuka i glasnoca mi se cini uredu pa ne znam trebam li se brinuti.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 19:51 (gamer34).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 5s
Imam dosta cudan problem na 5s, kad punim iphone i u maskici je pocne nekako ekran zahebavat, kao da cijeli mob steka, npr scrollam brzo postavke gore dole i nekad zablokira a nekad ne primi pritisak na ekran ili otvori nesto sasvim trece u postavkama a kad skinem maskicu i stavim ga na punjač sve je super kao i kad ga skinem sa punjaca dok je u maskici. Inace maskica je gumeno-plasticna... strah me da mu nebi to nastetilo
Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Koja je dobra aplikacija za pracenje prometa? Znaci da si pratim potrosnju megabajta od 1 do 31 u mjesecu
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...
Koja je dobra aplikacija za pracenje prometa? Znaci da si pratim potrosnju megabajta od 1 do 31 u mjesecu

 

Ako si na vipu, imas Moj Vip aplikaciju.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice