"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.318
|
čitano: 5.738.836
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
brokeman kaže...

gledao sam JIAYU G4T - samo me i kod njega brine 3g na TELE2 ? radi li?

 Hm, hoće ali samo gdje je signal na 2100MHz u biti gradovi, a u manjim mjestima bi mogao imati problema, ali G/E ćeš imati pretpostavka svugdje gdje tele2 pokriva područje.

"Just A Dream ".
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nocio kaže...
Nocio kaže...

Pozdrav ekipa, moj prijatelj ima pitanje za vas. Koji bi od ova dva mobitela preporucili i ako moze odma razlog?
Cubot A890

TS7

 

ili mozete preporuciti neki drugi do 180aud

Hvala vam unaprijed i u moje i u njegovo ime :))

itko?

hvala na pomoci ekipa ;)

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nocio kaže...
Nocio kaže...
Nocio kaže...

Pozdrav ekipa, moj prijatelj ima pitanje za vas. Koji bi od ova dva mobitela preporucili i ako moze odma razlog?
Cubot A890

TS7

itko?

hvala na pomoci ekipa ;)

Nocio, iz tvojeg reply-a na reply, može se zaključiti da ni drugi ne znaju odgovor jer su mobiteli gotovi isti, stoga nema potrebe za ironičnom zahvalom. Da se ja dvojim između ta dva, uzeo bih TS7, jer je tanji i neznatno lakši, ima IPS i jeftiniji je $15. Ako još nađeš i neki discount code, tim bolje. Sve su to relativne stvari, pa na kraju ne mora biti i bolja kupnja. Nema na čemu.

Slušaj mater!
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Može pomoć :)

Tražim mob do 4 inch-a, da mu ekran bude što više do rubova, tako da je sami mob što manjih dimenzija. Do nekih 500-600 kn.

Zdravi i veseli bili :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Baš gledam malo po Banggoodu i Geekbuyingu i svi imaju dosta puno mjesta oko ekrana, ova 2 meni izgledaju ok a da nisu prevelikih dimezija. Zoppo ima flash, duplo više rama i bolji ekran ali dosta je skuplji a Haier ima bolju bateriju i izgleda da je vodootporan, samo što je i malo deblji. Probaj pogledat koji review na internetu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2013 17:52 (ciko).
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bradonja_85 kaže...

Može pomoć :)

Tražim mob do 4 inch-a, da mu ekran bude što više do rubova, tako da je sami mob što manjih dimenzija. Do nekih 500-600 kn.

A baci pogled i na ovaj Lenovo, vrlo dobra cijena trenutačno...

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Novi mobitel je došao na beng,

http://www.banggood.com/Timmy-E128-4_5-Inch-4G-ROM-Android-4_2-Dual-Cores-Smart-Phone-Black-p-89282.html

512mb rama i dual core je dobro za tu cijenu... Najbolja stvar je jako velika baterija od 2500mah

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 9:49 (Ag008).
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

molim preporuku nekog mobitela do 250$ sa što boljim GPU-om i kavitetnim touchscreenom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav, trebam preporuku moba do 100$.

Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Trebam smartphone 4.3 ekran. (Toliko mi prst može fizički napraviti dijagonalu volim tipkati sa jednom rukom)

 

a) prijedlog uređaja.

b) je li pametno koristiti stranice za kupnju koje imaju jeftinije modele, a ne radi se o banggood, geekbuying ili pandawillu??? (vidjeh ih mnogo na netu)

 

magistar prava
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
preporuka je koristiti provjerene stranice.
Hoćeš li riskirati zavisi od tebe.
Ja uskoro uzimam jednog kineza i naručit ću preko banggooda
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Korny1603987 kaže...

Trebam smartphone 4.3 ekran. (Toliko mi prst može fizički napraviti dijagonalu volim tipkati sa jednom rukom)

 

a) prijedlog uređaja.

b) je li pametno koristiti stranice za kupnju koje imaju jeftinije modele, a ne radi se o banggood, geekbuying ili pandawillu??? (vidjeh ih mnogo na netu)

 

nikako, na forum hr se bar 20 ljudi opeklo na taj način

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Korny1603987 kaže...

b) je li pametno koristiti stranice za kupnju koje imaju jeftinije modele, a ne radi se o banggood, geekbuying ili pandawillu??? (vidjeh ih mnogo na netu)

 

Nema smisla da ideš kupovati na neprovjerene stranice jer se ne isplati zezati zbog par dolara. Uz ove 3 koje si naveo, postoji još barem 5-6 provjerenih stranica s kojih možeš naručivati bezbrižno te na većini njih možeš naći neku akciju, kupon ili slično i smanjiti si ukupnu cijenu.

 

A što se tiče uređaja, 4.3 je dosta zeznuto za naći jer nema puno modela ili su sa dosta zastarjelom tehnologijom, tj. mislim da ih i nema s više od 512 MB RAMa ili su pak s jednojezgrenim procesorom. Ja bih ti preporučio da ipak potražiš 4.5" mob manjih, slim ukupnih dimenzija (neki će biti čak i manjih dimenzija od 4.3 moba jer je rub tanji), a tu imaš na izbor more modela, a u krajnjem slučaju to je par milimetara razlike. Evo ti link na neke 4.3 modele, ali ja ne bih ništa od toga baš uzimao. Ili tu pogledaj: LINK

 

EDIT: Evo ovaj ZOPO na nešto liči, ali je slaba jako baterija i cijena skoro 900 kn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 15:25 (frulex).
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...
bradonja_85 kaže...

Može pomoć :)

Tražim mob do 4 inch-a, da mu ekran bude što više do rubova, tako da je sami mob što manjih dimenzija. Do nekih 500-600 kn.

A baci pogled i na ovaj Lenovo, vrlo dobra cijena trenutačno...

WOT mi se crveni na toj stranici, ne bih rekao da je baš pouzdana Izlanuo se.

 

EDIT:

Može i još koja preporuka al s ove tri stranice BG, PW i GB.

Zdravi i veseli bili :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 15:23 (bradonja_85).
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pouzdana je isto poput ove tri gore, govorim iz osobnog iskustva, imam 3 narudzbe kod njih, dvije uredno stigle, treća je na putu, za sada nemam previše prigovora, a znaju na Daily Deal-u imati zgodne popuste. Ali ako baš nećeš od tamo uzimati iz nekog razloga, a zanima te taj Lenovo, imaš ga i na skroz pouzdanom dućanu ovdje za cca 2$ više: LINK

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...
Korny1603987 kaže...

b) je li pametno koristiti stranice za kupnju koje imaju jeftinije modele, a ne radi se o banggood, geekbuying ili pandawillu??? (vidjeh ih mnogo na netu)

 

Nema smisla da ideš kupovati na neprovjerene stranice jer se ne isplati zezati zbog par dolara. Uz ove 3 koje si naveo, postoji još barem 5-6 provjerenih stranica s kojih možeš naručivati bezbrižno te na većini njih možeš naći neku akciju, kupon ili slično i smanjiti si ukupnu cijenu.

 

A što se tiče uređaja, 4.3 je dosta zeznuto za naći jer nema puno modela ili su sa dosta zastarjelom tehnologijom, tj. mislim da ih i nema s više od 512 MB RAMa ili su pak s jednojezgrenim procesorom. Ja bih ti preporučio da ipak potražiš 4.5" mob manjih, slim ukupnih dimenzija (neki će biti čak i manjih dimenzija od 4.3 moba jer je rub tanji), a tu imaš na izbor more modela, a u krajnjem slučaju to je par milimetara razlike. Evo ti link na neke 4.3 modele, ali ja ne bih ništa od toga baš uzimao. Ili tu pogledaj: LINK

 

EDIT: Evo ovaj ZOPO na nešto liči, ali je slaba jako baterija i cijena skoro 900 kn.

 

Može onda prijedloga nekoliko uređaja od 4.5 inča koji se danas smatraju najisplativijim kinezima?

Koje cijene da uopće gledam; 150 dolara (Cubot GT99). Koliko se mora dati novaca da se ne dobije kineskog kineza (ako me razumijete) :-D... već solidan middle class uređaj.

 

 

magistar prava
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 17:23 (Korny1603987).
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hangar18 ima jamstvo od 12mj i prodaje po relativno dobroj cijeni. Recimo ovaj mobitel je http://www.pandawill.com/star-b94m-smart-phone-android-41-mtk6589-quad-core-3g-gps-1g-ram-45-inch-120mp-camera-p72244.html u prodaji za 165$, s carinom tj. pdvom oko 1200kn a ovdje ga

http://www.hangar18.hr/hr/proizvodi/20069/3699/mobitel-h18-be-smart-s45-51

prodaju za 1400kn što ej dobro kada imaš jamstvo i mobitel možeš uživo pogledati.

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Korny1603987 kaže...

 

Može onda prijedloga nekoliko uređaja od 4.5 inča koji se danas smatraju najisplativijim kinezima?

Koje cijene da uopće gledam; 150 dolara (Cubot GT99). Koliko se mora dati novaca da se ne dobije kineskog kineza (ako me razumijete) :-D... već solidan middle class uređaj.

 

 

Evo imaš na Pandi u četvrtak na akciji ovog za 135$, sad je 158$. Ili ovaj Amoi za 136$, iz prve ruke znam da je izrazito kvalitetan uređaj, naručio sam ga šogoru prije koji mjesec. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

odakle ti da za zopo C2 3g nebi radio u nas? zašto?

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
thaar kaže...

odakle ti da za zopo C2 3g nebi radio u nas? zašto?

Daj citiraj da znamo na koga se odnosi pitanje.

"Just A Dream ".
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zopo C2 (kao i ostali kinezi s tim frekvencijama) bi radio kod nas na 3G ali ne najbolje na Tele2 signalu i onom izvan gradova. Naime naši operateri (Vip, T.mobile) koriste 2100 (85%) i 900mhz (15%) za 3G. Kod Tele2 je situacija 60% 2100 i 40% na 900.

 

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
thaar kaže...

odakle ti da za zopo C2 3g nebi radio u nas? zašto?

Zopo C2 ne podržava 900Mhz frekvencijski pojas, a to potencijalno znači da će mobitel na područjima koje nije pokriveno 2100Mhz signalom moći primati samo 2G EDGE signal. Naravno, sve to ovisi i do mreže na koju si spojen (Tele2 ima naviše problema), ali neki mobiteli se mogu naknadno naštimati da rade i na 900Mhz, iako po defaultu rade na 850Mhz kao i Zopo C2. Imaš jedan post otprije dan-dva, pa si pročitaj malo o tome.

Slušaj mater!
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nakon što sam doslovno prožvakao tržište MediaTek smartphoneova, počeli su me zanimati i Snapdragoni (konekretnije SD400/600 i S4 Pro). Procesori jednostavno rasturaju benchmarkove. Da li na kineskom tržištu postoje još kakvi proizvođači osim Xiaomija i ZTE-a? Dodatni uvijeti su mi 5" max (720p/960p) i 2GB RAM-a. Pošto vidim da je izbor jako mali, mislim potražit i neke modele bazirane na Atom procesorima (Z2560/Z2580/Z2760). Da li netko ima iskustva i s njima?

Slušaj mater!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2013 10:43 (Burs).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Što kažete na ovaj mobitel tj phablet Znam da je malo zastario, ali dobio sam ga na nagradnojj igri.

Što mislite kolikokuna vrijedi?

Negdje sam čitaop da mu proc i nije loš za igrice, da je bolji od neih s nazivnom većom frekvencijom. Ali nemre se rootati tj ništ se nemre s tim androidom.

 

http://www.everbuying.com/product501187.html

 
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

neznam za vas ali ovo mi je prvi i zadnji put da narujujem mobitel iz Kine.
Nisam ga jos dobio za 4 dana ce biti mjesec dana od kada sam ga kupio, 8 dana stoji na carini i ako se kome zuri sa mobitelom kao meni nek ga neuzima jer ce se nacekati 

No Pain No Gain
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dječaci i djevojčice evo vam kupon za geekbuying pa ko prvi njegova djevojka.

 

QSGNRWWM - 25usd

EYZPOAIN - 5usd

 

:-)

 

Napomena ovaj veći kupon bu najvjerojatnije delal za mobitele iznad 200 dolara.

 

 

BF3 nick : BlackBogdo
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2013 13:59 (BOGDO).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
goranbo kaže...

Što kažete na ovaj mobitel tj phablet Znam da je malo zastario, ali dobio sam ga na nagradnojj igri.

Što mislite kolikokuna vrijedi?

Negdje sam čitaop da mu proc i nije loš za igrice, da je bolji od neih s nazivnom većom frekvencijom. Ali nemre se rootati tj ništ se nemre s tim androidom.

 

http://www.everbuying.com/product501187.html

Meni se čini loš za 500kn + 100kn PDV

Ovaj Lenovo A760 za samo 100 kuna više je miljama bolji

Ja bi stavio 400KN u oglas i sigurno bi ga možeš prodat za te novce

Maurer
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

može netko poslat kupon za banggood na PP?
thx

 

EDIT: Primljeno!

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2013 15:14 (mmmnnn).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Fabregas4 kaže...

neznam za vas ali ovo mi je prvi i zadnji put da narujujem mobitel iz Kine.
Nisam ga jos dobio za 4 dana ce biti mjesec dana od kada sam ga kupio, 8 dana stoji na carini i ako se kome zuri sa mobitelom kao meni nek ga neuzima jer ce se nacekati

Nema što, stvarno katastrofa, da nije bilo carine došao bi ti za 19 dana, a zbog carine ćeš ga čekati oko 30dana..

 

 

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Odakle ti ovo za akcije? Prvi puta kupujem mobitel pa se baš i ne snalazim na tim stranicama..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice