"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.307
|
čitano: 5.718.050
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SosT kaže...

Vezano na Gearbest

Ja platio 3.10. i još ništa. Na trackingu nema pomaka. Valjda putuje iz Kine u Njemačku. Imam osjećaj da prije nisam toliko čekao.

Da trebam uzeti još jedan uređaj gledao bi nekog ko ima skladište u EU i ne treba toliko čekati.

 Jesi li dobio obavijest da ti je uređaj poslan? Od tog datuma treba gledati, nekad šalju kroz 24h, a nekada u napomeni piše da se šalje tipa za 10 dana.

Klasična pošta iz Kine uvijek traje 2-3-4 tjedna, nekad stigne za 2 tjedna, a nekada putuje i 4 tjedna. Meni u prosjeku paketi stižu za 20 dana.

Možeš kupiti preko EU skladišta, ali onda ćeš i platiti više, a isto tako možeš kupiti u HR i platiti još više, sve ima svoje prednosti i mane.

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
xDISORDERx kaže...
Da li je ok dat 2000 kuna za novi iz dućana Xiaomi Mi Mix 2s od 6 gb rama ili ima i boljih stvari za te novce?

 To je dobra cijena, ali sve ovisi o tome što tražiš od moba. Npr. ako su ti selfiji bitni Mi Mix 2s bi te mogao tu razočarati. Isto tako to je malo robusniji mob, više poslovnog dizajna.

Po meni jako dobra kupovina za 2000kn.

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ma odusta sam, za 2250 nađem Mi 9T koji ima puno bolju kameru i još neke sitnice, tako da je ponuda bezveze.. tia san ga uzet jer sam mislia da je super ponuda, isporbat ga i ako mi se ne svidi prodati ga za najmanje iste novce.. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
xDISORDERx kaže...

Ma odusta sam, za 2250 nađem Mi 9T koji ima puno bolju kameru i još neke sitnice, tako da je ponuda bezveze.. tia san ga uzet jer sam mislia da je super ponuda, isporbat ga i ako mi se ne svidi prodati ga za najmanje iste novce.. 

 Mi Mix 2s je premium uređaj, Mi 9T je srednja/viša klasa. Mi Mix 2s ima bolju glavnu (zadnju) kameru nego Mi 9T i sa GCamom će raditi još bolje uz to ima OIS. Od razlika tu je još wireless charging koji Mi 9T nema. Mi 9T je više "nastrojen" mlađima, Mi Mix 2s starijima.

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozz. Kupiti oneplus 7t ili xiaomi mi9 pro 5g????
Za skoro istu cijenu xiaomi nudi 12/512,jacu bateriju, brze punjenje, 5g. Oneplus ima eu garanciju, bolji ekran, ljepši dizajn.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mzopg kaže...
SosT kaže...

Vezano na Gearbest

Ja platio 3.10. i još ništa. Na trackingu nema pomaka. Valjda putuje iz Kine u Njemačku. Imam osjećaj da prije nisam toliko čekao.

Da trebam uzeti još jedan uređaj gledao bi nekog ko ima skladište u EU i ne treba toliko čekati.

 Jesi li dobio obavijest da ti je uređaj poslan? Od tog datuma treba gledati, nekad šalju kroz 24h, a nekada u napomeni piše da se šalje tipa za 10 dana.

Klasična pošta iz Kine uvijek traje 2-3-4 tjedna, nekad stigne za 2 tjedna, a nekada putuje i 4 tjedna. Meni u prosjeku paketi stižu za 20 dana.

Možeš kupiti preko EU skladišta, ali onda ćeš i platiti više, a isto tako možeš kupiti u HR i platiti još više, sve ima svoje prednosti i mane.

 3.10. poslali. 

Jučer 18. stiglo u Njemačku.

Danas 19. u Zagreb.

Valjda neće naši odugovlačiti

4 godine
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SosT kaže...
mzopg kaže...
SosT kaže...

Vezano na Gearbest

Ja platio 3.10. i još ništa. Na trackingu nema pomaka. Valjda putuje iz Kine u Njemačku. Imam osjećaj da prije nisam toliko čekao.

Da trebam uzeti još jedan uređaj gledao bi nekog ko ima skladište u EU i ne treba toliko čekati.

 Jesi li dobio obavijest da ti je uređaj poslan? Od tog datuma treba gledati, nekad šalju kroz 24h, a nekada u napomeni piše da se šalje tipa za 10 dana.

Klasična pošta iz Kine uvijek traje 2-3-4 tjedna, nekad stigne za 2 tjedna, a nekada putuje i 4 tjedna. Meni u prosjeku paketi stižu za 20 dana.

Možeš kupiti preko EU skladišta, ali onda ćeš i platiti više, a isto tako možeš kupiti u HR i platiti još više, sve ima svoje prednosti i mane.

 3.10. poslali. 

Jučer 18. stiglo u Njemačku.

Danas 19. u Zagreb.

Valjda neće naši odugovlačiti

 Sto ti je pisalo na trackingu prije nego je stigao u DE, da li ti je uopce ista pisalo? 

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako može pomoć oko odabira između Xiaomi Mi8 Lite i Redmi Note 7.

Za kćer, najbitnije baterija i kamera.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi Note 7, definitivno.

Preuzmeš Google Camera sa xda foruma, i stvarno radi odlične fotografije.

Xiaomi Mi MIX3 5G
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mahegiarct kaže...
....

 Sto ti je pisalo na trackingu prije nego je stigao u DE, da li ti je uopce ista pisalo? 

 2019-10-03 18:01

The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

 

to je pisalo 15 dana bez pomaka

11 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SosT kaže...
Mahegiarct kaže...
....

 Sto ti je pisalo na trackingu prije nego je stigao u DE, da li ti je uopce ista pisalo? 

 2019-10-03 18:01

The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

 

to je pisalo 15 dana bez pomaka

 isto tak i meni, sad kolko vidim je u HR i nadam se da ce kroz sljedeci tjedan to bit na adresi

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
pogledajte na 1trackingu, tamo vam ce vjerojatno pisat da iz madarske ide u njemacku
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Danas stigo mob sa gearbesta, bez ikakvih davanja

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 10:24 (minarelli).
 
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam pronašao na Gearbest situ da negdje deklariraju priorty line kao bez carinsku metodu dostave.

Može li me netko tko je koristio uslugu priority line usmjeriti na ovu informaciju na Gearbest stranicama ako postoji?

 

Kako funkcionira priority line shiping?

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zgaspar kaže...

Nisam pronašao na Gearbest situ da negdje deklariraju priorty line kao bez carinsku metodu dostave.

Može li me netko tko je koristio uslugu priority line usmjeriti na ovu informaciju na Gearbest stranicama ako postoji?

 

Kako funkcionira priority line shiping?

Nećeš ni pronaći, to je "javna" tajna. 

Imaš već puno kolega forumaša koji su tako naručili i svima je stiglo bez problema.

 

Priority line funkcionira tako da iz Kine šalju u Njemačku ili drugu EU državu i tamo prepakiraju i šalju u HR. Po pitanju naše carine taj paket stiže unutar EU-a i nema nikakvog carinjenja i PDV-a.

11 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tocno kako kolega kaze, na paketu je pisalo Dojče post a i po trackingu sam vidio da je neki dan stiglo u njemacku i od tam za 5 dana stiglo k meni doma. Svaka preporuka za gearbest webshop 👍

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Di su sad oni veliki pametnjakovici koji uvijek sve znaju, a pojma zapravo nemaju, nema carine tj pdva i amen

 

Zvonkec sretno s novim kinezom :p

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 15:21 (16OR).
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzeo preko Global Mi Storea. Kina > Njemačka > UK (do tad UPS, dalje DHL) > Belgija > Italija. Bez ikakvih davanja. 

 

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekipa zna li netko hoce li ove g biti black friday na honorbuyu?

Imaju trenutno na akciji mi 9 lite ..260e s shippingom..

Pa ne znam dal da se strpim il da ga sad kupim..

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R3nchi kaže...

Ekipa zna li netko hoce li ove g biti black friday na honorbuyu?

Imaju trenutno na akciji mi 9 lite ..260e s shippingom..

Pa ne znam dal da se strpim il da ga sad kupim..

 Imaš ga trenutno na GB za 236$ sa dostavom, to je dosta povoljnije nego na honorbuy.

 

Black friday kod Kineza ti ide tako da tjedan prije dignu sve cijene i onda ih za BF vrate na stare cijene. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2019 15:59 (mzopg).
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 Probaj ovaj LINK. Treba ti biti 232.99$.

 

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

i Priority line.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mi Mix Alpha unboxing

 

 

Sad samo pričekati 5-6 mjeseci da mu cijena ode ispod 1000$ 

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Može tko dati link za GCam za Mi 9?

Izgubljen sam u svim tim verzijama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Xiaomi Mi MIX3 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Najavljene su neke akcije na AliExpressu za 11.11. i solidni popusti na Xiaomi mobitele

 

Globalne verzije

Redmi 8A od 90$
Redmi 8 od 120$
Redmi Note 8 od 137$
Xiaomi Mi A3 od 150$
Redmi Note 8 Pro od 190$
Xiaomi Mi 9T od 290$
Xiaomi Mi 9 od 315$

 

2 godine garancije za EU servis u nekoj od EU država.

Dostava nije uračunata u cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 19:27 (mzopg).
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mzopg kaže...

Najavljene su neke akcije na AliExpressu za 11.11. i solidni popusti na Xiaomi mobitele

 

Globalne verzije

Redmi 8A od 90$
Redmi 8 od 120$
Redmi Note 8 od 137$
Xiaomi Mi A3 od 150$
Redmi Note 8 Pro od 190$
Xiaomi Mi 9T od 290$
Xiaomi Mi 9 od 315$

 

2 godine garancije za EU servis u nekoj od EU država.

Dostava nije uračunata u cijenu.

 https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009491447599.html

4 godine
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako nekoga slucajno zanima za Priority mail sa GB-a. Stigao mi je danas A3 za tocno dva tjedna od narudzbe. Bez dodatnih troskova itd.

 

Da se odmah malo osvrnem na ekran. Tesko je primijetiti pikselizaciju osim ako se bas ne zagledas. U svakom slucaju, ekran nebi trebao biti problem za veliku vecinu korisnika.

 
2 0 hvala 1
13 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 Koliko si platio A3, ako je to Xiaomi A3 ?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice