Ljepljenje ekrana - kako?

poruka: 7
|
čitano: 13.558
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Ljepljenje ekrana - kako?

pozz. imao sam razbijen ekran na LETV LE ONE X800, uglavnom danas mi dosao ekran s ebaya,,full sve ,,display i staklo, spojio, vidim sve ok radi!

Ali ne znam kako da ga zalijepim? nisam dobio nikakvo ljepilo niti ista, pa ekran ispada!

 

i jos nesto, desavalo se kao da touch ne radi, tj kad kliknem da otkljucam, izbaci mi ono POCKET MODE, ali to sam ugasio izgleda je sad ok.. 

 

uglavnom kako zalijepiti staklo? da natrpam superljepila? ionako cu ga prodavat :D

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Ljepljenje ekrana - kako?

Postoje dvostrane trakice i tekuće ljepilo. Evo što eBay baca za "screen adhesive".

12 godina
offline
Ljepljenje ekrana - kako?

nemam zivaca i vremena cekati jos mj dana dok mi to dodje :D . ionako mobitel prodajem

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ljepljenje ekrana - kako?
Odi u najbliži servis mobitela zamoli ih da ti izrezu 15cm trake i naravno ostavi deckima za pivo. :)
Njuška
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ljepljenje ekrana - kako?

Ta traka ti je bas ono za kitu kako bi se narodno reklo 

Ja sam pokusao tako lijepit staklo i ono, nisam bas zadovoljan jacinom toga lijepila.

Netko tko servisira mobitele mi je tu napisao da koristi b7000 lijepilo, da se naci na netu te da mu je ta traka ljepljiva isto bezveze i da se odlijepi nakon par dana.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ljepljenje ekrana - kako?
Tako je b7000.Trebalo bi svaki RTV servis da ga ima.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ljepljenje ekrana - kako?

pa radije cu otici u servis i nek mi oni zalijepe kako treba, posto ja nemam iskustva s time, i platim im i super. sigurno nece uzeti nesto previse para

 

 

btw prodajem mob, pa ako hoce tko :D

 

 

LeTv le one pro x800 ,,

 

Snapdragon 810

4gb RAM

64gb 

5.5 ekran,

 

uglavnom bilo se razbilo staklo prije 4 mj, tada sam uzeo drugi mob, pa ovaj nisam ni popravljao, i nedavno palo na pamet da ga sredim i prodam, i eto

 

uglavnom mobitel je bio u zastiti, tako da nista nije oguljeno itd, sve je kao novo, samo sto ima novi ekran!

 

 

dao bih ga za ... 500 kn za vas. mislim da je to dobra cijena .. jedina mana je to sto nema nadogradnji, stavio sam neki custom rom, koji radi odlicno, i sto je baterija dosta slaba, ako ga koristis redovito, moras ga puniti 2x dnevno, inace ako ga slabije koristis, izdrzi 1 dan.. 

 

naravno to ako se ugrije, posto se taj procesor zna dosta zagrijati pri opterecenju, onda pojede bateriju, ako ga normalno koristis samo za surf, viber ovo ono, onda izdrzi dan!

 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice