Mobitel upao u vodu - popravak?

poruka: 147
|
čitano: 118.687
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
vexx5555 kaže...
luka_cro kaže...

Okupao sam se slucajno u jezeru sa sony ericsonom svojim i kad sam izaso iz vode brzo sam ga rastavio i posusio i upalio je.

Kasnije mi se isto desilo sa nokijom 6233 koja mi je pala u more,ali ona nije vise proradila,jer posto je slana voda pa je valjda brzo oksidiralo i znam da nisam bas mogao cijelu rasklopiti....

teoretski bi samo trebao odmah izvaditi bateriju i osusiti dobro mob,eventualno ako ti je opao u more ili kao mojem susjedu u benzin samo ga isperes vodom prije i trebalo bi raditi

 Gle,majstore aj ti malo razmisli prije nego što počneš pisat gluposti.

 

Već se 3 godine bavim popravkom mobitela i nikakvo rastavljanje,sušenje fenom,rakije,šljivovice,bambusi i što sve već ne-jednostavno ne pali. Puno ljudi pokušava popravak kod kuće a nemaju blage kako zamijenit žarulju,a kamo popravit telefon. To najčešće završi jako loše-po telefon!!

Majstor u gornjem postu spominje crknut lcd,ja mu nudim popravak,a ti mu kažaš da ga suši. LOL!!

 

 

ne pisem gluposti samo kazem kak je bilo i ja sam odgovorio na naslov teme i nisam vidio ovo u vezi lcd-a

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

book.... kupio sam nokiu 5530 xpressmusic... u upala mi u vodu.... ne bas skroz ali je.... na touch je.... punjac mi ne radi.... a onaj gore gumbic za gašenje kad ga stisnem ponekad zna se ugasit bez da odaberem gašenje.... mi se isplati ic na popravak ?? molim vas !

dada
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Ako vam je mobitel upao u vodu izvadite bateriju zbog kratkog spoja a ako ne pozdravite se s njim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Meni SE pao u kadu punu vode, sušio ga 2 dana i radi....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Meni je upala Nokia 5130 XM u školjku,stara samo 2 dana. Izvadio sam bateriju i karticu i ostavio ga da se suši. Drugi dan je radio ko sat. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?
Jeli skoljka bila stara 2 dana ili mobitel?

Xd
Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju svojom
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Tema su mobiteli... :))

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
Toni93 kaže...
Jeli skoljka bila stara 2 dana ili mobitel?

Xd

Voda u skoljki ;)

13 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?
Meni nokia 5310 u wc upala, pa sam ga odma izvadio, baterija je vec ispala pa ju nisam trebao vadit, cijelog sam ga rastavio (doslovno do LCD-a sam dosao) ostavio na suncu, i nakon pol sata, evo sad pisem na njemu :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Moja N95 je pala u more, kadu, vodku, pivo, vino. Danas radi i s njom nikakvih problema, ocito imam vraski dobar primjerak.Izlanuo se

Jedino sam poslje pive morao tipkovnicu zamjeniti jer se ljepila.

Kako mi je pala u more oprao sam je, bateriju i memorijsku katricu van i susio na suncu kojih 4-5 sata, onda sam je preko noci ostavio neka stoji i ujutro je radila Smijeh

Neki su glupi i bez Facebooka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?
Nokia je nokia.
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Ja sam imao samsung e390. Neuništiv telefon, jednom prilikom sam se nagnuo nad ogradu s mobom u ruci a frend me trznuo te mi je mob pao s 2. kata na beton,samo mu je staklo od ekrana puknulo. Za pola godine mi je ispao u vodu i bio u njoj pune tri min.(dok sam ga našao u bazenu). Mislio sam da je crkao jer se nije mogao upaliti no poslije mj. sam ga stavio na punjenje i mob je proradio. To je najbolji mob koji sam imao i dan danas radi (poslije 3 vrlo burne god. ga samo malo baterija zafrkava!).

Range (R)over
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?

e bok... zaboravio mob doma i uglavnom  dođem ja doma  drugi dan i vidim da mi mob ne radi, pitam ja mamu kaj je bilo i ona veli da je bil u vodi , ona ga je izvadila i samo pobrisala iz vana.... odmah sam ga otprl i bil je malo mokar iznutra.... kaj da radim?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?

nitko?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?

Odnesi kod nekog elrktoronicara da ga dobro ispere. AKo je baterija izvadjena odmah ima nade za njega. 

:)
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

moja 6233 je isto sve prozivjela samo sto sad nakog god od kad je pala u vodu ne radi mikrofon pa koristim slusalice.

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

E pa narode prestanite si slikati genitalije u slobodno vrijeme pa cete imati mobitele koji rade.  Cool

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
Mr. Monster kaže...

E pa narode prestanite si slikati genitalije u slobodno vrijeme pa cete imati mobitele koji rade. Cool

to naravno

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju svojom
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
mavikotas kaže...

e bok... zaboravio mob doma i uglavnom  dođem ja doma  drugi dan i vidim da mi mob ne radi, pitam ja mamu kaj je bilo i ona veli da je bil u vodi , ona ga je izvadila i samo pobrisala iz vana.... odmah sam ga otprl i bil je malo mokar iznutra.... kaj da radim?

 Kontaktiraš mene na PM i zamoliš me da ti ga popravim.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
mavikotas kaže...

e bok... zaboravio mob doma i uglavnom  dođem ja doma  drugi dan i vidim da mi mob ne radi, pitam ja mamu kaj je bilo i ona veli da je bil u vodi , ona ga je izvadila i samo pobrisala iz vana.... odmah sam ga otprl i bil je malo mokar iznutra.... kaj da radim?

stavi ga sušit nekam otvorenog i sve izvađeno(baterija,sim i memorijska izvađene) na dan,dva i onda probaj kad je suh,ak ne radi...meni je opal u Wc pa jos radi...

[img]http://www.danasoft.com/sig/229143.jpg[/img]
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2010 19:10 (juky).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
juky kaže...
mavikotas kaže...

e bok... zaboravio mob doma i uglavnom  dođem ja doma  drugi dan i vidim da mi mob ne radi, pitam ja mamu kaj je bilo i ona veli da je bil u vodi , ona ga je izvadila i samo pobrisala iz vana.... odmah sam ga otprl i bil je malo mokar iznutra.... kaj da radim?

stavi ga sušit nekam otvorenog i sve izvađeno(baterija,sim i memorijska izvađene) na dan,dva i onda probaj kad je suh,ak ne radi...meni je opal u Wc pa jos radi...

 I cijela će mu ploča do tada zahrđati,a onda je za smeće.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?

Slazem se . Treba odnijeti kod nekoga da to doboro ispere ili sta vec rade. 

 

EDIT: vex reklamiranje je zabranjeno ovdje.

:)
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2010 9:26 (logic).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
logic kaže...

Slazem se . Treba odnijeti kod nekoga da to doboro ispere ili sta vec rade. 

 

EDIT: vex reklamiranje je zabranjeno ovdje.

 Najčešće se stavlja ploča u ultrazvučnu kadu.

 

Ja nisam reklamirao nikakvu tvrtku ili proizvod.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?

Jesi svoju uslugu ;)

Ne smeta meni to samo ti napominjem da ne dobijes karton ;)

Inace i ja mu preporucujem da tebi ili nekom slicnom da da to sredi. 

:)
15 godina
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?

Zna netko gdje u Varaždinu mogu probati popraviti mob, moj je pao u Dravu xD radi se o Nokia E51

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
tony THE Noob kaže...

Zna netko gdje u Varaždinu mogu probati popraviti mob, moj je pao u Dravu xD radi se o Nokia E51

imas onaj gsm shop to ti je kod male poste, tam pored pekare senior ak se ne varam ak jos to radi

zatim mores jos tam preko pointa malo dalje isto je za popravak 

al nisam siguran

 

al nemozes tu sad nesto popraviti, trebao si odmah izvaditi baterjiu i dobro ga osusiti, valjda ti je sad vec sve oksidiralo

Model fashion guru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 13:20 (luka_cro).
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Bok svima, zna li netko koliko bi koštao popravak Nokie E66, pukao joj je ekran...i gdje bi ga mogla otići popraviti a da ne bude neka astronomska cifra... Hvala :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
beky16 kaže...

Bok svima, zna li netko koliko bi koštao popravak Nokie E66, pukao joj je ekran...i gdje bi ga mogla otići popraviti a da ne bude neka astronomska cifra... Hvala :)

meni je za N95 bilo oko 30KM(to je oko 115kn),a et mozda je i jeftinije, za 0,2" je manji ekran u E66

I got my weed from the west,my pills form the east....Young Money
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
Sigurno je u Hrvatskoj nešto skuplje, ali hvala :)
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

xD... ja sam se sa svojom starom Nokiom Xprees Music kupao u fontani sat vrimena za kraj školske godine i radila je ko nova, nikakav popravak nit san vadio bateriju nego samo nako od majicu ga obrisa

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice