OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 373.727
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
ZdravkoZ kaže...
Vidim da se dolje nudi nekakve garancije na 12 ili 24 mj.uz plaćanje.Znači li to da mob inače nema garanciju ili je to dodatna opcija za produženje garancije.

 

Koliko sam shvatio, ima standardno 12 mj, ovo je samo dodatno koje pokriva sve i u slučaju pada, itd.. Ali najbolje da netko tko ima više iskustva kaže koju više..

 

omomomomoomm kaže..

 Znaci najbolje narucit sa ove stranice. Dostava na vrata 399 dollara i to je to.

 

mislim da cu narucit samo da ovdje dobim malo ohrabrenje 😊

 

399 ojra, ne dolara.. Dostava je na vrata ukoliko si u HR, za non-EU zemlje nema mogućnosti naručivanja.. I da, ovo je službena stranica..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
11 godina
offline
OnePlus 3

Mislio eura a napisao dolarra 😊

 

imam jos dva moba na razmatranju nexuse 5x i 6p al ovaj mi nekak najbolje izgleda.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Naručio sam ga danas na način kako je napisao @majdo.Trebao bi stići 6.7. pa javim dojmove
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 3

I ja sam naručio danas, nadam se da će doći što prije :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 3
majdo kaže...
ZdravkoZ kaže...
Gdje si to naručio,ja danas probao na njihovoj službenoj i piše da nije dostupno

 

Moraš proći kroz VR Loop aplikaciju i tu dobiješ mogućnost upisa maila, na koji ti stize link za kupovinu.. 399€, dostava besplatna..

 

 

 Isao na ovu stranicu i kolko vidim treba skinut prvo neki app? Problem je sto doma imam samo ios uredaje ni jedan android i nemrem skinut. 

15 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Netreba nikakav app, idi samo na stranicu oneplus.net , registriras se i narucis mobitel. Btw moj treba doc do 30-tog pa javim dojmove kad stigne (narucen je 21-og).

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
OnePlus 3

Upravo tako ...nikakav app ne treba . Registrirao se , platio i dobio mail sa potvrdom i racunom . Poslat ce mi ga 02.07. iz UK ...u Irsku stize za par dana . Najkasnije do 09.07 . 

 

Ispravili su...slanje je 30.06 ...dostava najkasnije do 07.07 :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 19:26 (unimatrix001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 3

Odlicno decki, hvala puno na brzim odgovorima. Sad sve znam. pogledat cu po youtubeu jos par reviewa. 

A od ovih dodataka za mobitel mozda narucim onaj punjac za auto.  Mislim imam ja u autu USB prikljucak ali onda nece raditi fast charge.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3

Nakon skoro tjedan dana sa oneplus 3 mogu reci da sam zadovoljan.
Baterija drzi cijeli dan ali ja nisam neki zahtjevan korisnik koji stalno nekaj petlja po telefonu. Ekran je dobar, kvaliteta izrade petica, softver brz i super sam zadovoljan. Koristim dvije sim kartice i sve radi kak spada.

Ovaj telefon budem koristil minimalno dvije godine ili vise ovisno o tome kak se bude baterija ponasala. Onaj punjac koji isporucuju nisam isprobal jer mi je stan pun kablova i punjaca pa sam samo dodao adapter koji imam od prije. Imam produzni sa usb utorima i nemam namjeru extra spajat jos jedan punjac. Telefon se najnormalnije napuni kroz nekih sat vremena tak da mi nije bilo sila brzo punit.

Telefon je super i definitivno preporuka kome trebaju dvije sim kartice. Vise nikad u zivotu ne budem nosio dva telefona sa sobom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2016 7:22 (NEW_MAN).
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Ako je tko zainteresiran, ja svog prodajem, kod mene je jedan dan. Vise na PM
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Evo dobio sam OP3 jucer i danas sam otisao po nano sim karticu u TELE2. Dosao kuc i kaze mi stara nemogu te nazvat. I stvarno dobijam SMSove ali pozive ne. Onda sam malo kopao ovdje po forumu i neki lik isti problem i Švedske kaze stavi 2G kao preferiranu mrezu. Stavio i radi sve ali naravno ne LTE.

E sada nazvao sam TELE2 rekli su mi da je do mog uređaja.

Imali itko ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Mew kaže...

Evo dobio sam OP3 jucer i danas sam otisao po nano sim karticu u TELE2. Dosao kuc i kaze mi stara nemogu te nazvat. I stvarno dobijam SMSove ali pozive ne. Onda sam malo kopao ovdje po forumu i neki lik isti problem i Švedske kaze stavi 2G kao preferiranu mrezu. Stavio i radi sve ali naravno ne LTE.

E sada nazvao sam TELE2 rekli su mi da je do mog uređaja.

Imali itko ideju?

 

Probati karticu u drugom uređaju, ukoliko je i tamo problem, onda je do njih, a ne do tvog uređaja..
iako zdrav razum domah kaze da je logicnim slijedom problem u operateru ako stima sve na 2G

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Mew kaže...

Evo dobio sam OP3 jucer i danas sam otisao po nano sim karticu u TELE2. Dosao kuc i kaze mi stara nemogu te nazvat. I stvarno dobijam SMSove ali pozive ne. Onda sam malo kopao ovdje po forumu i neki lik isti problem i Švedske kaze stavi 2G kao preferiranu mrezu. Stavio i radi sve ali naravno ne LTE.

E sada nazvao sam TELE2 rekli su mi da je do mog uređaja.

Imali itko ideju?

 Probaj ovaj fix za starije modele, mozda pomogne.

 

Fix for LTE not working on OnePlus One Step-1: Go to Settings>> Mobile Network>> Access point name>> Restore defaults. The list should have several options for APNs, select the correct APN. Now go to Settings>> Mobile Networks>> Network operators, then click Choose automatically. Turn Aeroplane Mode on and off again. Ensure that you are connected to Wi-Fi Step-2: Restart your phone Step-3: Go to Phone and dial *#*#4636#*#* and choose Phone information. Set the Preferred Network Type to LTE/GSM auto (PRL). Turn off the radio and turn it on again. Go to the SMSC and click Refresh>> Update.

 

Isto tako ne vjerujem nikome a najmanje helpline jer su panjevi.

Najdi nekoga ko ima nano sim telefon pa probaj s njegovim ako ide. Lako moguce da Tele2 sere.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 9:04 (NEW_MAN).
8 godina
offline
Re: OnePlus 3
Jel istina da i ekran nije nešto naročito ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Mew kaže...

Evo dobio sam OP3 jucer i danas sam otisao po nano sim karticu u TELE2. Dosao kuc i kaze mi stara nemogu te nazvat. I stvarno dobijam SMSove ali pozive ne. Onda sam malo kopao ovdje po forumu i neki lik isti problem i Švedske kaze stavi 2G kao preferiranu mrezu. Stavio i radi sve ali naravno ne LTE.

E sada nazvao sam TELE2 rekli su mi da je do mog uređaja.

Imali itko ideju?

Složi si APN postavke...za Tele 2 4G mrežu...

 

Odeš na "mobilne mreže" - "pristupne točke (APN)" i onda si tu složiš..., također način rada mreže neka ti bude na Automatski.

 

Ako nećeš znat reci pa da ti detaljnije objasnim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 11:31 (R36).
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Gogo222 kaže...
Jel istina da i ekran nije nešto naročito ?

 Ne znam kaj znaci da nesto nije nesto narocito? Mislim znam znacenje rijeci ali ne znam kaj to ljudima ne valja ili ocekuju?

Ja sam zadovoljan i kad ga stavim kraj SGS6Edge+ od zene ne vidim neku razliku. Mislim da ljudi previse seru te traze dlaku u jajetu.

Kad sam narucivao moj cilj ili moja zelja je bila solidan telefon koji ima dual sim. Telefon je odlican, brz, sa super sitnicama tipa otkljucavanje stavljanjem prsta na senzor bez da prije moram stisnut power button ili home button ko na Samsungu pa tek onda ocitat prst, ima fore da ga dva put tapnes dok je ugasen i fino upali da vidis notifikacije, ima paljenje kamere prek ugasenog ekrana i paljenje led diode da si svjetlis u mraku, build kvaliteta je savrseno izrezan komad aluminija i metalne tipke a ne plasticne sa senzorom otiska koji ne mozes ogrebat.

Telefon je savrsen ako ne trebas najbolju kameru na svijetu a za to imam dslr. Iskreno nemam pojma kakva je kamera, do sad sam si slikal vagu na kojoj stojim s prstima gdi se vidi kolko kila imam i fala kcu sam smrsavil lol.

Best buy ever a sa 6 giga rama koje nitko ne treba, ali si bez brige 6 godina.

Ima isti procesor ko SGS7, istu graficku, bolji senzor otiska i nije ono govno kaj se pritisce nego senzor koji te skuzi makar je telefon u sleep modu, dvije sim kartice i duplo vise interne memorije.

 

Pitanje je cemu ti sluzi telefon, oces se kurcit i pokazat svoj novi Samsung ili oces telefon u pola cijene koji te bude sigurno duze i bolje sluzio nego Samsung. Doma imam SGS2,3,4,5,6edge+ i nakon ovog OPO3 vise nikad dok sam ziv ne mislim kupit SGS. Btw mogel sam kupit SGS7Edge jer mi istice ugovor i dosel bi me jeftinije nego OPO ali mi se Samsung zgadil sa svojim sugavim UIjem, updejtanjem gdi smi svaki drugi update skrsi telefon do te mjere da se vuce ko krepana krava. Near vanilla Android je ono kaj ocu i to sam dobio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 11:55 (NEW_MAN).
16 godina
offline
OnePlus 3
@NEW_MAN, kak si zadovoljan s baterijom?
S obzirom da je ekran 5.5" i "samo" 3000mAh, ne znam, onak na prvu mi djeluje malo, s obzirom na velicinu ekrana, al ajde, tu je ipak 1080 reza ekrana, pa pripomogne malo stednji..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
zvonac kaže...
@NEW_MAN, kak si zadovoljan s baterijom?
S obzirom da je ekran 5.5" i "samo" 3000mAh, ne znam, onak na prvu mi djeluje malo, s obzirom na velicinu ekrana, al ajde, tu je ipak 1080 reza ekrana, pa pripomogne malo stednji..

 Kad idem spavat spojim na punjac i kad se probudim je pun. Telefon zdura cijeli dan bez da moram gledat na kolko je posto. Ako postoji neki app za pratit SOT ili izradit neki report da se vidi kak se ponasa baterija mogu instalirat pa postam rezultat.

 

12 godina
offline
Re: OnePlus 3
zvonac kaže...
@NEW_MAN, kak si zadovoljan s baterijom?
S obzirom da je ekran 5.5" i "samo" 3000mAh, ne znam, onak na prvu mi djeluje malo, s obzirom na velicinu ekrana, al ajde, tu je ipak 1080 reza ekrana, pa pripomogne malo stednji..

 

Hm, pa i jedan Meizu M2 note i Mx5 su imali takav ekran i bateriju pa su mogli izgurati po 2 dana... Nije neko opravdanje da ne izgura bar jedan solidan dan korištenja ako ne i više...

Pucaaaajjjj :)
15 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

@NEW_MAN , Netreba ti posebna aplikacije, samo odes u potrosnju baterije i dole u popisu koja aplikacija trosi kolko % odaberes zaslon. Tamo ti ispise kolko je sati aktivan i kolko je potrosio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OnePlus 3
Baterija na M2note je dobra, ali zaboravi na priče o dva dana LOL
11 godina
offline
Re: OnePlus 3
dabaa kaže...
Ako je tko zainteresiran, ja svog prodajem, kod mene je jedan dan. Vise na PM

 Imas PM

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
omomomomoomm kaže...
dabaa kaže...
Ako je tko zainteresiran, ja svog prodajem, kod mene je jedan dan. Vise na PM

 Imas PM

 Ti si dobio odgovor? :)

10 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Odlučio sam kupiti OP3, ali nemam iskustva s kupnjom preko Interneta (imam PayPal account koji praktički da nisam koristio) - postoji li mogućnost da se mobitel plaća na rate ili obavezno mora odmah 399€ s računa i to je to? Također, naplaćuje li se dodatno dostava? Nemojte zamjerit ako su pitanja naivna...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Stigao OP3 danas,znači za 3 dana :)
Javim dojmove kasnije...
399€ ili 3150 kn po nihovom izračunu
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
NEW_MAN kaže...
Mew kaže...

Evo dobio sam OP3 jucer i danas sam otisao po nano sim karticu u TELE2. Dosao kuc i kaze mi stara nemogu te nazvat. I stvarno dobijam SMSove ali pozive ne. Onda sam malo kopao ovdje po forumu i neki lik isti problem i Švedske kaze stavi 2G kao preferiranu mrezu. Stavio i radi sve ali naravno ne LTE.

E sada nazvao sam TELE2 rekli su mi da je do mog uređaja.

Imali itko ideju?

 Probaj ovaj fix za starije modele, mozda pomogne.

 

Fix for LTE not working on OnePlus One Step-1: Go to Settings>> Mobile Network>> Access point name>> Restore defaults. The list should have several options for APNs, select the correct APN. Now go to Settings>> Mobile Networks>> Network operators, then click Choose automatically. Turn Aeroplane Mode on and off again. Ensure that you are connected to Wi-Fi Step-2: Restart your phone Step-3: Go to Phone and dial *#*#4636#*#* and choose Phone information. Set the Preferred Network Type to LTE/GSM auto (PRL). Turn off the radio and turn it on again. Go to the SMSC and click Refresh>> Update.

 

Isto tako ne vjerujem nikome a najmanje helpline jer su panjevi.

Najdi nekoga ko ima nano sim telefon pa probaj s njegovim ako ide. Lako moguce da Tele2 sere.

 

 

 Hvala ovo je rijesilo stvar!

7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

upravo i ja narucio....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ako nekog zanima full screen protector, ovog preporucaju LINK

A evo i video kak to izgleda na mobu, pokriva sve i paseju otvori za kameru, senzore i zvucnik

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 3
ZdravkoZ kaže...
Stigao OP3 danas,znači za 3 dana :)
Javim dojmove kasnije...
399€ ili 3150 kn po nihovom izračunu

 Bome...stigao i meni bitno ranije nego sam ocekivao . Narucio 26-og , poslan 29-og , stigao danas DHL-om :)  

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 3
evuki kaže...

Odlučio sam kupiti OP3, ali nemam iskustva s kupnjom preko Interneta (imam PayPal account koji praktički da nisam koristio) - postoji li mogućnost da se mobitel plaća na rate ili obavezno mora odmah 399€ s računa i to je to? Također, naplaćuje li se dodatno dostava? Nemojte zamjerit ako su pitanja naivna...

 Ako kupujes na sluzbenoj stranici ( da...ima cak i prodaje preko ebay ili Amazon.uk vec ) onda je shipping free . 399 € odmah ...nema na rate :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice