OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.676
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Perooo1 kaže...
Pozivam ekipu koja je prešla na stable build desetke da nakon par dana jave situaciju s baterijom. To me najviše muči jer kod starog HTC 10 svaki update je apsolutno demolirao bateriju pa sada pušem i na hladno :)

 imam kineskog i zasad sve 5. čitam na forumu ovo ono ma ne zabrinjavaj se. Baterija je ista kao i prije. nisam primjetio da kraće dura ili dulje jednostavno je sve ISTO.

 

Jedino je antutu skočio u nebo. Sada 374866 držim 3 mjesto

11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...
user3468 kaže...
TITO_broz kaže...

koju verziju gcam-a koristite i koje confige, do sada svaku verziju koju sam probao ne mogu promijeniti na wide angle a ni na telephoto kameru

 Probaj Arnova 6.2 + xdeathshotx xml, zasad mi se to cini najbolje ali jos isprobavam. Za wide i telef neznam jer imam OP7.

DaNiTo kaže...
A šta će ti gcam.. stock kamera je ok možda i bolja...
Evo moj OP7 od danas na Androidu 10..stigao update

 Razlika je dosta velika u kvaliteti slike izmedu stock i gcam, samo treba dobro podesiti gcam, nisu sve postavke dobre za slikanje svega. Zadovoljan sam stock kamerom ali kad vidim da moze bolje sa Gcam, zasto ne :)

 

 A kako najbolje podesit gcam. Imam istu tu verziju kao i ti

 

Možda najbolje da odes na telegram grupu,  dosta je aktivna i imas FAQ, upute itd.

 

OnePlus 7/Pro - Google Camera
This is the official Telegram group of Google Camera for the OnePlus 7/Pro

https://t.me/gcamOP7

15 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Nikak da se odlucim da li uzet običnu sedmicu ili skupiti još love i ići na pro... 

 

Hoće pasti sad nešto cijena izlaskom 7T?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 10:56 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
NoOne1 kaže...

Nikak da se odlucim da li uzet običnu sedmicu ili skupiti još love i ići na pro... 

 

Hoće pasti sad nešto cijena izlaskom 7T?

 U Kini ce vjerovatno past,ako kupujes preko Aliexpressa. Ja kad sam.kupova oneplus 7 06.08. cijena je bila 405€ plus Dhl. Nakon misec dana kada sam pogledao opet cijene bila 385€, znaci vec je bila manje. Sad ne znam koliko je, nisam gledao. A na sluzbenim stranicama kolilo sam vidio kad novi model izađe možes samo njega kupit, stari vise nije dostupan. I ja sam se mislio koji uzet, na kraju uzeo obicni 7, mada sam moga i pro. I nije mi žao, odlican mob u svemu. Pro sam gleda u T-coma, malo mi velik, težak i nisam.ljubitelj edge zaslona, zato nisam nikad bio fan samsunga. To moraš sam odlučit

15 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Da, slažem se. Vidim da obična sedmica ni sad nije dostupna na službenoj, vjerojatno neće ni bit?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 12:34 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Koliko mi se cini oni sutra ili ovih dana predstavljaju OP7T u Kini i Indiji. Znaci stari model polako nestaje s njihovih stranica, novi odmah dolaze. A recimo na Goldway Honkong gdje sam ja kupio OP7, tada je bilo kupit i OP6 i OP6T. Sad je vjerovatno i dalje tako, da ce bit u ponudi i dalje OP7 i OP7 Pro na Aliexpressu

9 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Naljepio jučer xtremeskins camo skin, dobra izrada. Bilo mi je bitno da ide u masku sa skinom što nije moguće s onima koje se lijepe preko rubova. Odnosno, moguće je, ali se brzo odlijepi.

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...
NoOne1 kaže...

Nikak da se odlucim da li uzet običnu sedmicu ili skupiti još love i ići na pro... 

 

Hoće pasti sad nešto cijena izlaskom 7T?

 U Kini ce vjerovatno past,ako kupujes preko Aliexpressa. Ja kad sam.kupova oneplus 7 06.08. cijena je bila 405€ plus Dhl. Nakon misec dana kada sam pogledao opet cijene bila 385€, znaci vec je bila manje. Sad ne znam koliko je, nisam gledao. A na sluzbenim stranicama kolilo sam vidio kad novi model izađe možes samo njega kupit, stari vise nije dostupan. I ja sam se mislio koji uzet, na kraju uzeo obicni 7, mada sam moga i pro. I nije mi žao, odlican mob u svemu. Pro sam gleda u T-coma, malo mi velik, težak i nisam.ljubitelj edge zaslona, zato nisam nikad bio fan samsunga. To moraš sam odlučit

 

Koliko se sjećam nakon izlaska OP7 bilo je moguće kupiti na službenoj stranici OP6T po 50€ nižoj cijeni, tako sam vidio njihovu reklamu barem.

 

Sad vidjeh da je 10.10 predstavljanje u Londonu. Sumnjam da će nešto značajnije promijeniti, volio bih jedino vidjeti model s 6,4" ekranom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 17:04 (DzigiBau).
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Sviđa mi se novi 7T. Jedine razlike u odnosu na 7 Pro su viša rezolucija i nema notcha kod 7 Pro. Sviđati će se onima koji ne vole zakrivljene ekrane.
Grba iza je pretjerana, to su stvarno mogli bolje izvesti. Ukoliko će početi sa cijenom od 600€, mogao bih ponovo preći na OnePlus
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Stigla nova maska

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zuper kaže...
Sviđa mi se novi 7T. Jedine razlike u odnosu na 7 Pro su viša rezolucija i nema notcha kod 7 Pro. Sviđati će se onima koji ne vole zakrivljene ekrane.
Grba iza je pretjerana, to su stvarno mogli bolje izvesti. Ukoliko će početi sa cijenom od 600€, mogao bih ponovo preći na OnePlus

 

Nevjerojatno kako dobar mobitel naprave i onda useru s tako jednostavnom stvari u dizajnu, a do sada su te kamere iza bile stvarno dobro izvedene na prijašnjim uređajima. U sredinu da je mobitel stabilan i ne prevelika grba i to je to, ne kužim nikakva daljnja filozofiranja.

13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
A dobro kod mene ionako mob ide u case pa bi se ta grba sakrila.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

ima li lijeka za ove push poruke. prebacio sam se na android 10 ali đaba. viber mi radi ok ali what's up katastrofa i sofa score

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
S tim sam ja kratko imao problema, uđi i u recovery i napravi wipe cache.
Poslije toga radi sve normalno ako si na 10-tki stable.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 18:05 (NorthBlue).
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
NorthBlue kaže...
S tim sam ja kratko imao problema, uđi i u recovery i napravi wipe cache.
Poslije toga radi sve normalno ako si na 10-tki stable.

 OK, napravio sam. Bumo vidli 

15 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pitanje, ako napravim update na android 10, postavke od mHPB-a ce mi ostati odnosno necu trebati opet u banku po aktivacijski kod? Znam da je na prijašnjim mobitelima sve bilo u redu kada sam radio update s nekog androida npr s 8 na 9.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja sam napravio update i mZaba ostalo sve ko prije. Sve aplikacije ostaju iste. Ja imam 10-tku vec tjedan dana i sve radi normalno

14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ako ne radiš factory reset sve će ti raditi....
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...

Ja sam napravio update i mZaba ostalo sve ko prije. Sve aplikacije ostaju iste. Ja imam 10-tku vec tjedan dana i sve radi normalno

 Napravio si update preko okygen updatea?

5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
misho_hrnjak kaže...
btomaso8 kaže...

Ja sam napravio update i mZaba ostalo sve ko prije. Sve aplikacije ostaju iste. Ja imam 10-tku vec tjedan dana i sve radi normalno

 Napravio si update preko okygen updatea?

 Da, preko Oxygen update

9 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ne znam tocno za OP7 ali curi na OP6T nisu dolazili mailovi (Gmail) ni pod razno, od deinstaliranja aplikacije, brisanja cashea, davanja svih privilegija, ukljucivanja svih obavijesti, pa cak i nadjacavanje "ne ometaj", nista nije pomoglo.

Kada se mobitel skroz formatirao u potpunosti, pocelo je normalno radit, a i drugi bugovi su se popravili.

 

Za backup koristite Oneplus switch, moze se spremiti lokalna kopija, pa se ta lokalna kopija prebaci na komp prije reseta i nazad prije restore-a. Nije da vrati sve, ali jedno 90% toga je vraceno

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
marsovac zemaljski kaže...

Ne znam tocno za OP7 ali curi na OP6T nisu dolazili mailovi (Gmail) ni pod razno, od deinstaliranja aplikacije, brisanja cashea, davanja svih privilegija, ukljucivanja svih obavijesti, pa cak i nadjacavanje "ne ometaj", nista nije pomoglo.

Kada se mobitel skroz formatirao u potpunosti, pocelo je normalno radit, a i drugi bugovi su se popravili.

 

Za backup koristite Oneplus switch, moze se spremiti lokalna kopija, pa se ta lokalna kopija prebaci na komp prije reseta i nazad prije restore-a. Nije da vrati sve, ali jedno 90% toga je vraceno

 Ti si sigurno instalirao beta verziju na OP6t, za OP7 je  stabilna verzija full update android 10. Sve radi bez problema

9 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Ne znam tocno za OP7 ali curi na OP6T nisu dolazili mailovi (Gmail) ni pod razno, od deinstaliranja aplikacije, brisanja cashea, davanja svih privilegija, ukljucivanja svih obavijesti, pa cak i nadjacavanje "ne ometaj", nista nije pomoglo.

Kada se mobitel skroz formatirao u potpunosti, pocelo je normalno radit, a i drugi bugovi su se popravili.

 

Za backup koristite Oneplus switch, moze se spremiti lokalna kopija, pa se ta lokalna kopija prebaci na komp prije reseta i nazad prije restore-a. Nije da vrati sve, ali jedno 90% toga je vraceno

 Ti si sigurno instalirao beta verziju na OP6t, za OP7 je  stabilna verzija full update android 10. Sve radi bez problema

 Nikakva beta, radi se o stabilnoj verziji i androidu 9, nigdje nisam spomenuo betu uopce

5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
marsovac zemaljski kaže...
btomaso8 kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Ne znam tocno za OP7 ali curi na OP6T nisu dolazili mailovi (Gmail) ni pod razno, od deinstaliranja aplikacije, brisanja cashea, davanja svih privilegija, ukljucivanja svih obavijesti, pa cak i nadjacavanje "ne ometaj", nista nije pomoglo.

Kada se mobitel skroz formatirao u potpunosti, pocelo je normalno radit, a i drugi bugovi su se popravili.

 

Za backup koristite Oneplus switch, moze se spremiti lokalna kopija, pa se ta lokalna kopija prebaci na komp prije reseta i nazad prije restore-a. Nije da vrati sve, ali jedno 90% toga je vraceno

 Ti si sigurno instalirao beta verziju na OP6t, za OP7 je  stabilna verzija full update android 10. Sve radi bez problema

 Nikakva beta, radi se o stabilnoj verziji i androidu 9, nigdje nisam spomenuo betu uopce

 Ovdje pricamo o androidu 10.

16 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ekipa iz Srbije radi odlične recenzije, realno na razini bilo kojih znatno poznatijih Jubitu hardver testova na engleskom jeziku.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Pozdrav,

Dvoumin se oko kupnje OnePlus 7t sa službene stranice OnePlus kada se predstavi i dođe u prodaju za oko 550-600€ i naručivanja OnePlus 7 Pro sa goldwaya ili nečeg sličnog za oko 550-600$.

Ima li itko da je naručio iz kine i odakle? Jeli to kineska verzija i kako to sve funkcionira? Pomogao bi i neli link ako može.

Vaše mišljenje koji je bolje naručiti? Uzet u obzirni sigurnost službene stranice :).

Za kraj samo pitanje koliko Vam.je trebalo da se naviknete na 6.67 inch display (prelazim s 5.8 inch Samsung S8).

Hvala lijepa,
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ako uzmeš preko Kine, nemaš nikakvu garanciju.
Kad su toliki novci u pitanju, uzmi direkt od OnePlus
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Sam moras odlucit, sve uglavnom pise na forumu, treba se vratit unazad i čitat

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Pitanje za OP magove.

Na Android 10 Open Beta 2 sam. Ima smisla da se prebacujem na regularni Android 10 i kak?

Skinuo sam file, ali mi ga neda instalirati, jer je moja verzija novija.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice