Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.739
|
čitano: 10.859.749
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zoharbizo kaže...
tommy2103 kaže...

P 30 lite ili samsung A50?

Što kažete, kakva je situacija sa Huawei i googleom, oće se izgubit što, vidim da P30 pro je bez google karti i sličnog.

Nijedan.

 

klik

 

klik

 

Hvala na sugestiji, al ta dva Xaomia su za 1000kn skuplji nek ova dva, a to mi nije baš mala razlika.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 14:54 (tommy2103).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dennocro kaže...

stara imala s6 moj kojem je nazalsot crko ekran. sta pametno uzeti, nije zahtjevan korisnik, viber whatsapp i novine. do nekih 1200kn moze i neke strane trgovine ako se isplati. marka nije toliko bitna. slabo pratim ove slabije mobitele pa ne znam koji bi uopce uzeo.

Xiaomi Redmi 8 za njene potrebe će biti odličan, baterija traje danima. Cijena oko 750kn.

 

Ako želiš nešto bolje onda vidi Xiaomi Redmi Note 8 i Xiaomi Mi A3, oni su oko 1200kn, bolje kamere, brži proc, ali ne znam koliko je to njoj bitno pa nema smisla trošiti novce bez veze.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tommy2103 kaže...

Nijedan.

 

klik

 

klik

 

Hvala na sugestiji, al ta dva Xaomia su za 1000kn skuplji nek ova dva, a to mi nije baš mala razlika.

Kako su skuplji?

Jedino ako gledaš njuškalo...

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zoharbizo kaže...
tommy2103 kaže...

Nijedan.

 

klik

 

klik

 

Hvala na sugestiji, al ta dva Xaomia su za 1000kn skuplji nek ova dva, a to mi nije baš mala razlika.

Kako su skuplji?

Jedino ako gledaš njuškalo...

 Ajd nisu baš 1000kn, al 600,700kn je. 

Nisam napisao dosta infoa, uzimam mob prek produljenja pretplate pa niti ova dva Xaomia u A1 nisu dostupna.

Slažem se da su oba stvarno mrcine, mada mi se ne sviđa što Mi 9T nema slota za micro sd, al što je tu je. Moram se zadovoljit izborom koji imam :P 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
dennocro kaže...

stara imala s6 moj kojem je nazalsot crko ekran. sta pametno uzeti, nije zahtjevan korisnik, viber whatsapp i novine. do nekih 1200kn moze i neke strane trgovine ako se isplati. marka nije toliko bitna. slabo pratim ove slabije mobitele pa ne znam koji bi uopce uzeo.

Xiaomi Redmi 8 za njene potrebe će biti odličan, baterija traje danima. Cijena oko 750kn.

 

Ako želiš nešto bolje onda vidi Xiaomi Redmi Note 8 i Xiaomi Mi A3, oni su oko 1200kn, bolje kamere, brži proc, ali ne znam koliko je to njoj bitno pa nema smisla trošiti novce bez veze.

 

Pozdrav,gdje ima taj Redmi 8 ili 8a za kupiti?Za ove novce?Hvala

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
xixi kaže...
mzopg kaže...
dennocro kaže...

stara imala s6 moj kojem je nazalsot crko ekran. sta pametno uzeti, nije zahtjevan korisnik, viber whatsapp i novine. do nekih 1200kn moze i neke strane trgovine ako se isplati. marka nije toliko bitna. slabo pratim ove slabije mobitele pa ne znam koji bi uopce uzeo.

Xiaomi Redmi 8 za njene potrebe će biti odličan, baterija traje danima. Cijena oko 750kn.

 

Ako želiš nešto bolje onda vidi Xiaomi Redmi Note 8 i Xiaomi Mi A3, oni su oko 1200kn, bolje kamere, brži proc, ali ne znam koliko je to njoj bitno pa nema smisla trošiti novce bez veze.

 

Pozdrav,gdje ima taj Redmi 8 ili 8a za kupiti?Za ove novce?Hvala

 

 Bio na Gearbestu na akciji u vrijeme pisanja, sad je cijena otišla gore, pa će je vjerojatno opet spustiti 11.11.

 

Moći će se nabaviti i kod goldwaya još povoljnije:

Redmi 8A

Redmi 8

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala,ne kužim ovaj shiping,ako idem preko dhla-a onda je skuplje ali bez carine,a ako idem ovim prvim onda je jeftinije ali ide na carinu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 21:26 (xixi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
xixi kaže...

Hvala,ne kužim ovaj shiping,ako idem preko dhla-a onda je skuplje ali bez carine,a ako idem ovim prvim onda je jeftinije ali ide na carinu?

 Tako je. Al samo na Goldwayu i Mi Storeu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tommy2103 kaže...

Kako su skuplji?

Jedino ako gledaš njuškalo...

 Ajd nisu baš 1000kn, al 600,700kn je. 

Nisam napisao dosta infoa, uzimam mob prek produljenja pretplate pa niti ova dva Xaomia u A1 nisu dostupna.

Slažem se da su oba stvarno mrcine, mada mi se ne sviđa što Mi 9T nema slota za micro sd, al što je tu je. Moram se zadovoljit izborom koji imam :P 

Što točno imaš u ponudi?

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Razmišljam o kupnji polovnog s9 plus. Na recenzijama čitam da edge ekran na tom uređaju se vrlo lako razbije, jel to baš tako lako razbit. Jel pomaže šta kaljeno staklo i te kojekakve zaštite.. Meni se to uopće ne sviđa taj edge, al ne znam koji drugi mob bi mogo uzet nešto u tom cjenovnom rangu, a da ima ok kameru, dobar ekran kao taj s9..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 2:05 (sage).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kaj bi vi jeftino preporučili za oklopni mob, po mogućnosti smart ili neki hibrid?

Znači za osobu (nisam ja) koja na to slabo pazi, a treba ga 90% za telefoniranje, malo za poruke i koju sliku iz lova...
I ne vidi / čuje baš dobro + debeli prsti.

Cat su jako skupi, mislim da sam kod nekog videl sličnog Vivaxa - on bi i a cijenom bil ok. Do 100€
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 13:37 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koje su osnovne razlike između mi 9 lite i note 8 pro? Drugim riječima, koje su prednosti, a koje mane jednog u odnosu na drugi?
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 13:58 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sage kaže...
Razmišljam o kupnji polovnog s9 plus. Na recenzijama čitam da edge ekran na tom uređaju se vrlo lako razbije, jel to baš tako lako razbit. Jel pomaže šta kaljeno staklo i te kojekakve zaštite.. Meni se to uopće ne sviđa taj edge, al ne znam koji drugi mob bi mogo uzet nešto u tom cjenovnom rangu, a da ima ok kameru, dobar ekran kao taj s9..

Za cijenu polovnog S9+ možeš kupiti novi Xiaomi Mi 9 ili Mi 9T Pro, jedan i drugi su po meni bolji od S9+.

Mi 9 je kompaktniji, manja težina i debljina pa bolje leži u ruci, uz to ima bolje fotke i video.

Mi 9T Pro ima full screen display, 3.5mm audio jack, bolju bateriju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislav10 kaže...
Koje su osnovne razlike između mi 9 lite i note 8 pro? Drugim riječima, koje su prednosti, a koje mane jednog u odnosu na drugi?

Xiaomi Mi 9 Lite: malo lakši i manjih dimenzija, AMOLED display, Snapdragon SoC (ako ti je to bitno), odlično optimizirane kamere

Redmi Note 8 Pro: IPS display, Mediatek SoC, osjetno jači SoC, 64MP senzor (ako su ti bitne fotke velike rezolucije, npr. za print), orijentiran za gejmere

Baterija im podjednako traje.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Raspolažem sa 1500kn, tražim zamjenu za P9 (nije lite).. preferiram dobar fotoaparat na mobitelu i pouzdanost što mi je P9 zadnjih 3 godine definitivno pružio!

Dvoumim se između polovnog P20 (nije lite) sa malo manje od godine dana garancije i nekog novog Xiaomi.. recimo Note 7 sam se nađe za te pare, ali mišljena sam da fotke neće biti u istoj klasi kao sa P20 i Leica lećama... griješim li?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledaj Xiaomi Mi 8. Sa Gcam na njemu, imaš Pixel kvalitetu slika

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,od firme dobivam službeni telefon i izbor je pao na ove mobitele.Galaxy a50 ili 70 ili honor view 20, mob će biti za puno razgovora,maila,i slikanja

pa bi zamolio za pomoć koji bi od ovih navedenih bio najbolji izbor.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Honor bi ja izabrao. Mnogo jači chipset, bolja glavna kamera, dimenzije i izrada.
A70 ima bolji ekran, dodatnu wide kameru i vjerojatno malo bolju bateriju. Ali je prilično velik
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

treba mi preporuka za neki manji mobitel, velicinom slican S7 ako ne i manji ... razmišljao sam o Samsung A40 ... ima li nešto bolje u tom rangu? 

 

mozda XIAOMI MI A2 Lite .. da li je to jos uvijek isplativo?

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 19:04 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mi 9 SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BoTiA kaže...

treba mi preporuka za neki manji mobitel, velicinom slican S7 ako ne i manji ... razmišljao sam o Samsung A40 ... ima li nešto bolje u tom rangu? 

 

mozda XIAOMI MI A2 Lite .. da li je to jos uvijek isplativo?

 Imaš i Mi A3 za oko 1000kn, koji je osjetno bolji od Mi A2 Lite. Malo skuplji su Mi 9 Lite i Note 8 Pro.

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mi 9 SE jedini odgovara po veličini u odnosu na A40 ali je i znatno skuplji, preko 2000 kn ... A40 je na njuskalu oko 1500 novi sa garancijom...

To mi je za stariju osobu pa specifikacije nisu previše bitne, bitnija je veličina mobitela
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zasto mi na Gearbestu pise cijena 205.99 za Xiaomi Mi 9 Lite,a kad ga otvorim piše 295 dolara? A danas je akcija. Može li mi netko dati direktan link za taj proizvod?

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 7:40 (vjeko333).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vjeko333 kaže...

Zasto mi na Gearbestu pise cijena 205.99 za Xiaomi Mi 9 Lite,a kad ga otvorim piše 295 dolara? A danas je akcija. Može li mi netko dati direktan link za taj proizvod?

 Zato jer su retardirani!!!

Budale.

 

Ovo je cijena za Mi 9 u reklami:

 

Znaš koliko košta sa svim kuponima koje možeš skupiti?

354USD.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vjeko333 kaže...

Zasto mi na Gearbestu pise cijena 205.99 za Xiaomi Mi 9 Lite,a kad ga otvorim piše 295 dolara? A danas je akcija. Može li mi netko dati direktan link za taj proizvod?

 Probaj ovaj LINK, treba biti 205.99.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gearbest isto dostavlja bez carine ? Nigdje ne vidim DHL opciju samo eu priority za 3E.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hrca24 kaže...

Gearbest isto dostavlja bez carine ? Nigdje ne vidim DHL opciju samo eu priority za 3E.

 To ti je to, "Priority Line". Onda šalju u DE i od tamo DHL-om u HR.

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Samo jedan komentar ako iko ima dvojbe oko A3 zbog ,720p ekranas neka se ne brine..Reza je odlicna i mb je jako fluidan.. Ja preZadovoljan.Zamjenio A2 lite s njim,i nema sanse da se skuzi da je A3 manja reza.

R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
vjeko333 kaže...

Zasto mi na Gearbestu pise cijena 205.99 za Xiaomi Mi 9 Lite,a kad ga otvorim piše 295 dolara? A danas je akcija. Može li mi netko dati direktan link za taj proizvod?

 Probaj ovaj LINK, treba biti 205.99.

 Hvala. Odakle ti samo ti linkovi. Moze li molim te za mi a3 gray 4/64

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice