Samsung galaxy a5 2017

poruka: 21
|
čitano: 16.705
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 2017
Pozdrav, zanimaju me iskustva ako je netko kupio ovaj mobitel, kakav je, jel steka pri radu i tako to....

Te sam vidio cijenu od ono 2336kn u extreme digital trgovini, ima li ko iskustva s ovom trgovinom, kakvi su
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
MladUSrcu kaže...
Pozdrav, zanimaju me iskustva ako je netko kupio ovaj mobitel, kakav je, jel steka pri radu i tako to....

Te sam vidio cijenu od ono 2336kn u extreme digital trgovini, ima li ko iskustva s ovom trgovinom, kakvi su

 Ima ga frendica...pa to ti je tipa Samsung S6...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
MladUSrcu kaže...
Pozdrav, zanimaju me iskustva ako je netko kupio ovaj mobitel, kakav je, jel steka pri radu i tako to....

Te sam vidio cijenu od ono 2336kn u extreme digital trgovini, ima li ko iskustva s ovom trgovinom, kakvi su

 jučer kupio... zasad sve zadovoljavajuće! nema štekanja, brz, slike vrlo dobre, čak sam počeo igrati i igrice koliko je dobar ekran i dobra brzina.. imaš na njuškalu za 2200 kn s računom i garancijom

8 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 2017

Gdje kupiti?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Samsung galaxy a5 2017

preskup za ono što pruža naročito slab hardwear i performanse

ali naravno, to je prodaja brenda...Samsunga

 

jedino što bi moglo vrijedit te cijene i biti bolje od konkurencije pa neki kažu čak i od s7 je selfie ili prednja kamera

pa me interesuje konkretno od nekoga ko ima mob da li je ta kamera stvarno tako dobra, naročito u low-light ambijentu i snimanju videa

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
Za ove pare ovaj se mobitel.ne isplati. Jedino ako bas mora bit samsung a nema se love za s7... Mob je prepre skup za ono sto nudi isto ko i j serija...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
Koji je onda mob bolji od ovoga, a košta kao ovaj ili manje i gdje ga kupiti?
Vjerojatno neki kinez sa jadnom kamerom, odnosno softwareom za istu.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
Dizajnom ni blizu starijem bratu iz 2016 godine.... izgleda kao s3
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
Dizajnom ni blizu starijem bratu iz 2016 godine.... izgleda kao s3
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
Mene i na ovom a i na starijem bratu odusevljava ekran,neznam koji od konkurencije ima takav
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
@izzy007

ima bolji
na gearbestu sam uspio ugrabit za samo 175€ Lenovo zuk z2 koji radi sa snapdragonom 820 koji je i u samsungu s7
kamere su takođe dobre, zadnja samsungova, prednja omnivision
baš me zato i interesuje da li je kamera od a5 bolja
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
Jbt za te pare imas izbora a da mi je znat koji je to jadni kinez? Xiaomi ? Lenovo tj. Motorola? Op 3t? Huawei honor? Ako su to jadni kinezi onda je taj samsung jadni vijetnamac jer da samsung je tako skrt da proizvodi u vijetnamu po zbnj proceduri, di je najbolje to vidljivo da im je mobitel od 1000e povucen iz prodaje zbog eksplozivnosti ali oni nemaju mira nego trebaju nesto na tome zaradit pa sad imas note fire edition... Njima se sljivi za kvalitetu nego lupaju kvantitetu ali sricom ovi gori nabrojani fali jos zte axon 7 i zuk su uvik isprid samsunga a5
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Samsung galaxy a5 2017

činjenica jest da kinezi, uglavnom zbog softvera, zaostaju u kamerama

najbolji primjer Xiaomi Mi5s koji ima istu sony kameru kao i odlični Google Pixel, ali ni blizu nisu kvalitetne fotke kao kod Pixela, s7 ili htc 10 koji slove za najbolje mob kamere

a da je sotver kamere itekako bitan pokazuje iPhone koji sa prosječnim zaostalim hardwearom izvlači dobar kavlitet slika, a još bolji je posljednji primjer htc u 11, koji je postavio novi standard kvaliteta slika a uz prosječan sony sensor !!! čak je sam hardver kamere korak unazad u odnosu na htc10

i isti takav sony sensor koji je u HTC u 11, imx 362 se nalazi i u Xioami Redmi Pro 2

a slike nisu ni približne !!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 14:25 (Bosančero).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung galaxy a5 2017

Thread resurrection, ali da ne otvaram novu kad već postoji tema sa ovim naslovom.  

 

Kako se na A5 2017 pokazao Nougat? Devojka ga je kupila pre 10-ak dana sa preinstaliranim Androidom 6 i boji se da updateuje jer su je svi redom naplašili da ne valja updateovati telefone iz raznih razloga. Ti razlozi... mislim da nisu mnogo realni, ali ako ga updateuje zato što sam joj ja rekao, pa nešto pođe naopako, neće me oprati ni Dunav ni Sava, pa sam rešio da je bolje da pitam.  Ako ima ikakve veze, u pitanju je dual SIM model (dakle, izvorno za azijsko tržište).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung galaxy a5 2017

Supruga i ja imamo A5 2017, preko t-coma na preplatu kupljeni.Njezin je kupljen u 5 mjesecu a ja sam kupio u 9 mjesecu.Nakon svakoga updatea mobiteli su radili odlično.I naše kumće ima isti model i nije imala nikakav problem.Kupljen je sa 6 a sad ima 7 Nougat.Bitinio je da je baterija puna min 30% i sve traje  oko 40 min, nekoiliko puta se gasi i sam pali za vrijeme tog procesa.

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
Također i kod mene isto sve kao u postu iznad.
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017
ja imam A3. nema ti neke razlike, baterija ti traje duze na marshmallovu (ili mi se cini), nema razlike u brzini, ljepsi ui na nougatu..nemas kaj izgubiti ako updejtas
 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy a5 2017

Ne sikiraj se, mozes i preporucam ti update! :)

6 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 2017

Pozdrav svima...ako sam fulao temu neka me admini prebace ili daju link od druge.. ovako imam doticni mobitel...imao sam problem sa spajanjem na vezu...znači i sa mobilnom( uvijek sam imao E,nikako 3g ili 4g).. to sam sa starim imao...znaci poslan na vip agramservis( ako sam dobro napisao)...Mobitel mi ne jučer vraćen..rečeno je da je sistem cijelih mreža i brtvi zamjenjen...mada sad malo bolje radi ali ti nije to to koliko plaćam tarifu nisam nikako zadovoljan...kome se dalje žaliti molim nekakav kontakt...hvala

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 2017

I sa mobilnim i sa wi fi je problem...mogu priložiti slike..

Dobili smo 6 mobitela za produljenje ugovora...znači samo moj mobitel ima taj problem...zamjenio sam karticu sa suprugom...znači i sa drugom karticom je slab signal..

U vip centru kažu da nemogu nista...

Molim prijedlog za dalje sto napraviti..hvala

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy a5 2017

I nikako nemogu prijeći preko toga da su moj novi mobitel rastavljali...znači nije to više to...dali imam ikakvih prava za novi mobitel...pošto je došao sa servisa neispravan...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 13:55 (Ceco5465).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice