Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.606.614
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
picajzla0707 kaže...
lav1000 kaže...

 Z170, ne uzimam ja svaki drek na cesti koji nađem

 Ga z170 d3h od kolege ovdje sa oglasa

 ih, neš ti ploče, više je koštala moja h110 itx od te z170

lav1000 kaže...

 Nije iz trgovine

a to jest pizdarija, jedino da ti je kolega koji je prodao updejtao bios prije prodaje 

 Ma zajeb.... ma uzeo sam radi konektora, jer mi h i b nisu neka sreca po tom pitanju.

Jbg nisam se toga sjetio...moze i entuzijast koji put kiksati 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Lucidius kaže...
Stjepanj kaže...
Luce moja meni je to sve hobi, ja samo volim da se i ostali pridruze raspravi, oduvjek volim postaviti takva pitanja ne radi sebe vec cinrlog foruma..a rijetki poput tebe iz toga izvlace krive zakljucke(ocigledno premal staz i nepoznavanje odredenih forumasa) pa onda upadaju s ovim socijalnim komentarima..mozes mi jedino doc polizat pastu s ihs-a kao ispriku.😎👊lp

Koja to pitanja , pa vidi se iz aviona da blage nemas, drhtis ko prut, molis da ti neko delida i jos preispitujes sta i kako (cak se i sam bojis to napravit pa bi isao cak do jaske ), jel moze sta nastradat, koju pastu smiješ stavit itd itd... vec bi to sam delidao da ista znas 

 

ajde bezi tamo limač, teška si nula, pojma nemas, drz se ti povecavanja napona i bootanja u windowse prepusti ozbiljne stvari pravim hardverasima 

 Kakve koristi ima forum od tebe? Koji je tvoj doprinos, cilj ovdje?? Pravi hardveras ti je bio jedan korisnik pod imenom vlada, osim što je za razliku od tebe posjedovao zaista premium entusiast pc,  posjedovao je i dobro znanje o hardveru, postovi su mu bili dugački i detaljni, moglo se s njime fino razgovarati, nije se obazirao na dječje provokacije i uvijek bi ti pomogao i lijepo te savjetovao da ga pitaš. Tvoji postovi su 99% dječje provokacije kakve se koriste u osnovnoj školi, i rijetko kad napišeš nešto korisno za ovaj forum. Svaki tjedan dobiješ crveni karton, i sereš da je moderatura loša, a svaka druga moderatura bi ti dala perma ban.  Svjesni smo da si još vjerojatno mulac,  na koncu konca živiš s roditeljima, no daj se čovjeće pokušaj barem malo uozbiljiti i napisati 3 korisna posta zaredom bez vrijeđanja.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 23:16 (Shockwave).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

Stigao mi moćni privjesak 

 Slije ?

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Glavas_ZG kaže...
lav1000 kaže...

Stigao mi moćni privjesak 

 Slije ?

 A sto da slikam sve je isto...

Cekam da osposobim pa cemo nabaciti koji 4k gameplay... da vidimo kako se privjesak nosi s tim.

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...
Glavas_ZG kaže...
lav1000 kaže...

Stigao mi moćni privjesak 

 Slije ?

 A sto da slikam sve je isto...

Cekam da osposobim pa cemo nabaciti koji 4k gameplay... da vidimo kako se privjesak nosi s tim.

 Lukavo idemo na 4k pa me proc ne hebe. Nema sta rutinerski.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...
Glavas_ZG kaže...
lav1000 kaže...

Stigao mi moćni privjesak 

 Slike ?

 A sto da slikam sve je isto...

Cekam da osposobim pa cemo nabaciti koji 4k gameplay... da vidimo kako se privjesak nosi s tim.

 ko krepana kokošlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Barem ne košta više od malo boljeg gableca

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

Cekam da osposobim...

bolje da si rajzena uzeo, manje zajebancije

s tim intelom uzmeš sve, kreneš slagati i... matična ne prepoznaje proc, pas masters  

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Eto, za Intel ti treba servis da ga osposobiš da uopće digne windowse

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

koja brukalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...

hahah nemoze da ge hebes sa full 4c/8t https://valid.x86.fr/htfhtf trazi puno napona necu da se vise zanimam 

 ma nije to nista pogle ovo malo govance, g3258, jedva sam uspio preci 5ghz s skoro 1.8VLP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
dreadmoore kaže...

hahah nemoze da ge hebes sa full 4c/8t https://valid.x86.fr/htfhtf trazi puno napona necu da se vise zanimam 

 ma nije to nista pogle ovo malo govance, g3258, jedva sam uspio preci 5ghz s skoro 1.8VLP

 To se zove g3258 ispod peke! Jbt kad stef nalozi pad napona u gradu..

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 0:17 (mislioc).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...
Stjepanj kaže...
dreadmoore kaže...

hahah nemoze da ge hebes sa full 4c/8t https://valid.x86.fr/htfhtf trazi puno napona necu da se vise zanimam 

 ma nije to nista pogle ovo malo govance, g3258, jedva sam uspio preci 5ghz s skoro 1.8VLP

 To se zove g3258 ispod peke!

 bome G1 Sniper z87 je vristala od bolova...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Evo složio, za prvu ruku večeras, nemam baš vremena pa će ozbiljno slaganje i testovi pričekati. Moram priznati da RGB uživo mnogo bolje izgleda.

 

Nope.
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Fale ti navodnici na rijeci "slozio".

Tonci, dude... RGB?

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Friday kaže...

Fale ti navodnici na rijeci "slozio".

Tonci, dude... RGB?

 Da.... ovaj... :D 

Evo, Šarenko je super stabilan na 5.2, nedelidan, nezategnut... doslovno apliciran profil s ploče i dignut množitelj s 50 na 52.

https://valid.x86.fr/s5sntd

Temperatura na loadu oko 81°C, što je za govnavi pre-applied TIM, AIO i pastu za zube ispod lida, sasvim fino.

 

Delid i prava voda, ide on na do <1.5 na 5.3. Fin primjerak, pogotovo kad nađem minimalan stabilan napon. Ovo je dosta velikodušno.

Nope.
11 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Nego, nesto za ljubitelje "hardvera"

 

https://imgur.com/a/dwCO5

 

izgleda da je TR bulletproof 

 

Vise info ovdje

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 13:29 (chaselol).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
chaselol kaže...

Nego, nesto za ljubitelje "hardvera"

 

https://imgur.com/a/dwCO5

 

izgleda da je TR bulletproof 

 

Vise info ovdje

 Blok pumpe je bulletproof ryzena je probilo ko vruci noz kroz maslac..

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 14:00 (lav1000).
12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Au ovo je bas rasturilo. Pa se ti pravi vodozemac.

14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

hahaha al ovi intelovi procesori se prodaju to je smjesno pricati nisam ni postavio oglas kako treba vec 10 poziva sam imao trljam ruke moga bi brzo 8700k sjesti

AMD AntiBoy
10 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ekipa kad ocekujete izlazak Z390 i 8jezgrenih i7, i5 koji navodno dolaze s tim chipsetom, pocetak ili kraj 2H 2018 ili najvise zavisi o Ryzenu 2, hmm?

 

Moguce da se radi i o Z170 -> Z270 slucaju pa bi broj jezgri ostao 6 na i5 i i7 jer ovo za 8jezgrene je kolko vidim trač.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 14:58 (The_Fichek).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Razne su glasine. Neki spominju da nema 8-jezgrenih, neki da ima. Ja sam direktno čuo da stiže i9-8900 i da će ići na Z390, ali da će biti nešto sporiji i topliji od 8700K. Ansha se nada da će se clockati jednako dobro, a to bi bilo super. Tko će ga znati. 

 

Čini se da za laptope stiže pravo veselje u obliku 6-jezgrenih, to je već sigurno.

Nope.
12 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Tonči nabavio 8700k?

Nisam dugo ništa pisao i nema se što reći nakon nabavke istog proca.

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Viator kaže...

Tonči nabavio 8700k?

Nisam dugo ništa pisao i nema se što reći nakon nabavke istog proca.

 Pa gdje si Viatore jesi ti nama ziv?

12 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

CS:GO me uzeo pod svoje Amerikanci sad mi pare broje....

Dogodilo me se isto kao od prije par godina kada sam uzeo sandy bridge i prestao pratiti događanja oko hardwera;nema puno za naučiti,plati i vozi,ključ u ruke i te forice.

Sa ryzenom je bilo zanimljivo jer uvijek ima nešto što treba podesiti a prije toga naučiti.Za sada 1700 bez greške odrađuje u kompjuteru od supruge.

 

Duhovni Vođa Velike Lože Prosvjećenih Majstora reda Intela,Onaj koji izlazi na Istoku i zalazi na Zapadu?

 

Kako si ti lave,koja su razmišljanja sada kad već neko vrijeme imaš 8600k?

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 21:00 (Viator).
13 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Viator kaže...

već neko vrijeme imaš 8700k?

Qe??? Ti slabo pratiš, on ima i5 8600k i nedavno je uzeo kako on kaže moći privjesak, barem tako kaže.

12 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Da,zaista slabo pratim,bio sam uvjeren da je lav kupio 8700k možda jer me kontaktirao da kupi od mene drugi primjerak....moja greška,post ispravljen.

13 godina
online
Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...

hahaha al ovi intelovi procesori se prodaju to je smjesno pricati nisam ni postavio oglas kako treba vec 10 poziva sam imao trljam ruke moga bi brzo 8700k sjesti

Lako je prodati neupućenima, žalosno je to sve kad vidiš četverojezgrene procesore sa cijena od cca. 2000 kn,

a Ryzen 1600 košta cca. 1600 kn, a i5 8600k malo iznad 2000 kn.

Ako je ovaj i7 6700k na Njuškalu tvoj, onda svaka čast na poštenoj cijeni.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 21:19 (Valentin17).
12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

4 jezgre ili ne ako je gaming u pitanju jos uvijek i vise nego dobar za vecinu korisnika.Sve vise mi se cini da ce ryzen dozivit sudbinu Fx-a mark my words.

Gameri ce ga odhebat a profici ce se i dalje drzat provjerenog intela. A sada udrite po TD. Pa i te 4 jezgre su za ryzena Manchester United.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 21:32 (mislioc).
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...

4 jezgre ili ne ako je gaming u pitanju jos uvijek i vise nego dobar za vecinu korisnika.Sve vise mi se cini da ce ryzen dozivit sudbinu Fx-a mark my words.

Gameri ce ga odhebat a profici ce se i dalje drzat provjerenog intela. A sada udrite po TD. Pa i te 4 jezgre su za ryzena Manchester United.

Gameri ne mogu doci do grafickih kartica, on kenja o propasti ryzena koji je razvalio serversku ponudu u svijetu 

 

Volim ovaj bug forum, odlican laksativ kad zatreba 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice