Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.619.598
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
Stjepanj kaže...
Mozda si medusobno djele "darove" iz firmi...

 

'Složna braća kuću grade, a nesložna je razgrađuju' 

8 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Tonči kaže...
alexspalato kaže...
Tonči kaže...

 Zapravo je tužno. Moguće da je i državna firma pa krade od svih nas, ali svakako je lopov.

 u Norveskoj radi-a imaju oni tamo računovođe ali koji se brinu o financijama i njima je naruciva nepotrebne gluposti-tak da nije samo on :D

 Nebitno gdje, grozno je.

 Nemoj, molim te.

The Show Must Go On
15 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Glavas_ZG kaže...

 Nemoj, molim te.

Nemoj što?

Nope.
8 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Tonči kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Nemoj, molim te.

Nemoj što?

Moralizirati.

Svi su korumpirani.

Svi.

The Show Must Go On
11 godina
offline
Re: CPU chat tema

Logicki nemoguce, a ni statistiscki. Ako mu brata ne "potplacuju" HW-om za nekakvu korist/usluge, onda nije korumpiran.

Ovo je po meni slab moral ili lopovluk, dodje na isto... Ne moraliziram, samo kazem.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Re: CPU chat tema
Glavas_ZG kaže...
Tonči kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Nemoj, molim te.

Nemoj što?

Moralizirati.

Svi su korumpirani.

Svi.

 Nisu

8 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

Nisi možda doživio, ali jesu/jesmo, svi su/smo korumpirani.

Samo treba doći do izražaja.

No ne treba od toga bježati, to je prirodno.

The Show Must Go On
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 19:57 (Glavas_ZG).
11 godina
offline
Re: CPU chat tema

Tu sad ima nesto istine, ali treba se truditi biti bolji.

Ontopic, treba se truditi nabaviti sto bolji CPU, pa makar bio Intel, kuzis.

:)

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Glavas_ZG kaže...
Tonči kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Nemoj, molim te.

Nemoj što?

Moralizirati.

Svi su korumpirani.

Svi.

Ne pričaj gluposti. Mislim, s obzirom da jesmo šupak Europe, očito je da je nešto trulo u cijelom narodu, ali ne, nisu svi lopovi. Ako je tebi lopovluk normalan i prirodan, to je tvoj problem ili širi obiteljski, ali ne - nisu svi. Zaista se nadam da se šališ i da ne misliš tako i da ni tebi ni tvojima to nije prirodno.

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 22:21 (Tonči).
8 godina
protjeran
offline
CPU chat tema

Hm, kazes supak Europe, bas me zanima sta onda toliko engleza, njemaca, ceha, poljaka i ostalih dolazi kod nas preko ljeta...?

 

Kao netko tko je prosao cijelu Europu mogu ti rec da smo mi jedan od najljepsih i najciscih dijelova Europe, nase more, sume i zrak su miljama cisce i lijepse od engleskih, njemackih, talijanskih i ostalih velikih clanica koje dizes u nebo.

 

Ne gledaj samo cisti razvitak zemlje po tvornicama, zgradama i BDP-u, oni ce vec za 100 godina toliko zagaditi svoje zemlje da normalan zivot tamo nece biti moguc. Pogledaj samo jednu Kinu koja je velesila i jedna od najjacih trzisno razvijenih zemalja, a zrak im je takav kao da je svaki dan pustinjska oluja.

12 godina
offline
CPU chat tema

Da se samo od zraka zivi onda bih afrika bila najbogatiji dio zemlje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 21:47 (ivanzu).
11 godina
offline
Re: CPU chat tema
Lucidius kaže...

Hm, kazes supak Europe, bas me zanima sta onda toliko engleza, njemaca, ceha, poljaka i ostalih dolazi kod nas preko ljeta...?

Jer je jeftinije od italije? Koja je druga alternativa? 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
ivanzu kaže...

Da se samo od zraka zivi onda bih afrika bila najbogatiji dio zemlje.

 Pa i je, upisi u goolge "United Arab Emirates" 

8 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
chaselol kaže...

Jer je jeftinije od italije? Koja je druga alternativa? 

 Ti bas tesko izvlacis zakljucke, a i vidi se da nisi svijeta vidio 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 22:11 (Lucidius).
8 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Tonči kaže...
Glavas_ZG kaže...
Tonči kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Nemoj, molim te.

Nemoj što?

Moralizirati.

Svi su korumpirani.

Svi.

Ne pričaj gluposti. Mislim, s obzirom da jesmo šupak Europe, očito je da je nešto trulo u cijelom narodu, ali ne, nisu svi lopovi. Ako je tebi lopovluk normalan i prirodan, to je tvoj problem ili širi obiteljski, ali ne - nisu svi.

Uvijek je količina pravičnosti i tvz morala proporcionalna sa količinom zdravlja i dobrostanja u životu.

Kad ti se netko u obitelji recimo ozbiljnije razboli, dijete možda, tad više NITKO ne razmišlja o tome sto je ispravno, nego što je Potrebno, naptavit da se stvar riješi. Zovu se svi mogući brojevi, bili čisti ili prljavi.

Primjer 2.

Ako ti je ugrožena egzistencija obitelji, dom.

Hoćeš li im na ulici objasnit da nije problem što im je hladno i što su gladni jer si ti baš uvijek pošten u sustavu koji nije pošten uvijek.

 

Ove isključive zakonitosti informatike i sl. idelani scenariji u realnom životu nisu primjenjivi tako da nema smisla bezveze to pisati da biste ispali logični.

The Show Must Go On
15 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Glavas_ZG kaže...

Uvijek je količina pravičnosti i tvz morala proporcionalna sa količinom zdravlja i dobrostanja u životu.

Kad ti se netko u obitelji recimo ozbiljnije razboli, dijete možda, tad više NITKO ne razmišlja o tome sto je ispravno, nego što je Potrebno, naptavit da se stvar riješi. Zovu se svi mogući brojevi, bili čisti ili prljavi.

Primjer 2.

Ako ti je ugrožena egzistencija obitelji, dom.

Hoćeš li im na ulici objasnit da nije problem što im je hladno i što su gladni jer si ti baš uvijek pošten u sustavu koji nije pošten uvijek.

 

Ove isključive zakonitosti informatike i sl. idelani scenariji u realnom životu nisu primjenjivi tako da nema smisla bezveze to pisati da biste ispali logični.

 A da, dijete mu je bolesno pa mu treba Ryzen 1800X. Ajde, ok, onda, opravdano je.

Nope.
11 godina
offline
Re: CPU chat tema
Lucidius kaže...
ivanzu kaže...

Da se samo od zraka zivi onda bih afrika bila najbogatiji dio zemlje.

 Pa i je, upisi u goolge "United Arab Emirates" 

 Google kaže da UAE pripada jugozapadnoj Aziji a ne afričkom kontinentu.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
8 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

@Tonči

 

Nope!

 

No,

Nemoj iskrivljivati poantu.

Meni je jasno da se ti držiš ovog primjera, ali si opovrgao da nisu svi korumpirani, što nije točno, to je dio koji sam objašnjavao.

Dakle, ako se nadeš u situaciji da budeš korumpiran, bit ćeš.

Svi će.

Samo je pitanje granice.

Zato nemojte čovjeka sudit.

The Show Must Go On
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 22:30 (Glavas_ZG).
8 godina
protjeran
offline
CPU chat tema

Uzmi dok možeš 

16 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

Bulsit, nisu svi korumpirani i kraj. Sirotinja vrati novcanik sa 10.000 eura unutra i takve stvari, bude po novinama.

Oteto - prokleto.

Freak Show Inc.
7 godina
neaktivan
offline
CPU chat tema

Vi pričate o moralu, a mene zanima kako neko može naručiti nešto u firmi i to samo tako dati nekome van firme?

16 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
DaShip kaže...

Vi pričate o moralu, a mene zanima kako neko može naručiti nešto u firmi i to samo tako dati nekome van firme?

 

Nije bolest sve sto boli

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: CPU chat tema
Lucidius kaže...
chaselol kaže...

Jer je jeftinije od italije? Koja je druga alternativa? 

 Ti bas tesko izvlacis zakljucke, a i vidi se da nisi svijeta vidio 

Drugacije ne razumijes jer nisi izasao iz onog svog podruma koji ti drzi 7700K pasvino hladnim 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Friday kaže...

Bulsit, nisu svi korumpirani i kraj. Sirotinja vrati novcanik sa 10.000 eura unutra i takve stvari, bude po novinama.

Oteto - prokleto.

 

Kasnije im bude žao što su vratili lovu ...

 

The Show Must Go On
15 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
Lucidius kaže...

Hm, kazes supak Europe, bas me zanima sta onda toliko engleza, njemaca, ceha, poljaka i ostalih dolazi kod nas preko ljeta...?

 

Kao netko tko je prosao cijelu Europu mogu ti rec da smo mi jedan od najljepsih i najciscih dijelova Europe, nase more, sume i zrak su miljama cisce i lijepse od engleskih, njemackih, talijanskih i ostalih velikih clanica koje dizes u nebo.

 

Ne gledaj samo cisti razvitak zemlje po tvornicama, zgradama i BDP-u, oni ce vec za 100 godina toliko zagaditi svoje zemlje da normalan zivot tamo nece biti moguc. Pogledaj samo jednu Kinu koja je velesila i jedna od najjacih trzisno razvijenih zemalja, a zrak im je takav kao da je svaki dan pustinjska oluja.

Prekrasna zemlja s mnogo dobrih ljudi, ali i mnogo usranih koji su je doveli na rub bankrota i zbog kojih će ubrzo prestati biti naša u potpunosti. Te priče o tome kako je drugima gore su samo priče.

Nope.
8 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
chaselol kaže...

Drugacije ne razumijes jer nisi izasao iz onog svog podruma koji ti drzi 7700K pasvino hladnim 

 Drž se ti skele klinjo, za drugo i nisi 

12 godina
online
Re: CPU chat tema
 
Lucidius kaže...
ivanzu kaže...

Da se samo od zraka zivi onda bih afrika bila najbogatiji dio zemlje.

 Pa i je, upisi u goolge "United Arab Emirates" 

 Google kaže da UAE pripada jugozapadnoj Aziji a ne afričkom kontinentu.

 E ako vam za to treba google...   i malo za promjenu...

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

Jest chat, ali malo puno je već off-topic. Ajmo se vratiti prepucavanju oko procesora. :) 

Nope.
16 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

7 godina
neaktivan
offline
Re: CPU chat tema
XXX kaže...

 Ne znam šta je jadnije, to što je Zen na nivou Ivy bridge-a ili to što Intel očito nije mnogo napredovao (koliko je kaby lake bolji od ivy bridgea?)

 

Svejedno, svi pričaju kako je odzvonilo 4 core procesorima, pogotovo dvojezgrenim, a ovaj pentium ima performanse skoro kao i5 2500k kloknut na 4+ GHz, šta se desilo sa onim "više jezgri je budućnost"? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice