DVI ili HDMI u VGA adapter

poruka: 4
|
čitano: 1.848
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
DVI ili HDMI u VGA adapter

Gdje da nabavim adapter iz DVI-D ili HDMI u VGA da me kosta sve skupa do 100 kn? Ima li toga negdje oko Zaboka (Krapinsko-zagorska zupanija, za one koji mozda nisu culi za Zabok)? Ako nema, i Zagreb je ok.

Potreban mi je posto imam samo 100 kn za potrositi, a imam vec neke starije monitore koje bih zelio koristiti na svojem racunalu.

 

Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2017 14:54 (CppToast).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: DVI ili HDMI u VGA adapter
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: DVI ili HDMI u VGA adapter

Treba ti konverter a ne adapter a to teško da ćeš nać za <100kn. Ako u nazivu artikla piše "konverter", dobro provjeri sa trgovcem jel to stvarno konverter (pretvarač digitalnog DVI-D/HDMI signala u analogni VGA) ili je samo netko zeznuo naziv.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
online
Re: DVI ili HDMI u VGA adapter
CppToast kaže...

Gdje da nabavim adapter iz DVI-D ili HDMI u VGA da me kosta sve skupa do 100 kn? Ima li toga negdje oko Zaboka (Krapinsko-zagorska zupanija, za one koji mozda nisu culi za Zabok)? Ako nema, i Zagreb je ok.

Potreban mi je posto imam samo 100 kn za potrositi, a imam vec neke starije monitore koje bih zelio koristiti na svojem racunalu.

 

Hvala unaprijed.

 Ovo ti treba: HDMI na VGA

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice