Extreme digital

poruka: 46
|
čitano: 27.542
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Extreme digital

Žao mi je da mi je ikad palo na pamet naručiti bilo što kod njih. Naručio sam aparat za kavu (poznate marke, cijene 2000 kn), stvar se pokvarila u roku mjesec dana, njihov servis (koji uopće nije u RH nego u Madžarskoj) tvrdi da je sve u redu a mi ne možemo kuhati kavu na njega, aparat je bio 2 mjeseca u njihovom servisu da bi ga onda poslali natrag (jamstveni listić su zagubili, trenutačno čekam novi već kojih tjedan dana, izgleda da je cijela znanost napisati i poštambiljati komad papaira), aparat je skuhao točno 7 kava i opet ne radi, produženje jamstva ne žele priznati iako je to njihova zakonska obveza. Rasplet ove priče se ne nazire... You have been warned.

 
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Extreme digital

Vidio sam nedavno da se neki ljudi bune na Extreme digital trgovinu, a i ono na facebooku. Ali evo da ja kažem moje iskustvo. 

 

1. Narudžba (6 mjesec 2013) - Naručio komponente za sastavit komp, ništa narudžba prošla ali nema odgovora, zovem za 7 dana - kažu još nije stiglo. Zovem za 15 dana - kažu samo pola komponenti je stiglo. Nakon preusmjeravanja na druge djelatnike itd. javio mi se valjda direktor poslovnice koji se ispričava i šalje mi s besplatnom poštarinom komponente uz neke izmjene i još daje 10% popusta na ionako dosta jeftinu ponudu. 

 

2. Narudžba (9 mjesec 2013) - fotoaparat Nikon d3200 - već sada pratim da li je na lageru ili nije. Naručujem u ponedjeljak sa europskog skladišta, u četvrtak je u Splitu

 

3. Narudžba (10 mjesec 2013) - objektiv - ista stvar kao i gore

 

4. Narudžba (04 mjesec 2014) - kućno kino od 1200 kn (nigdje u europskim dućanima ga nema ispod 1600 kn - ovo mi još nije jasno) - narudbža u 17:30 utorak sa europskog skladišta. U srijedu kažu poslano. U četvrtak me čeka u 13:00 u poštanskom uredu u Splitu - poštarina svega 15 kn HP Ekpresom za paket od 10kg. 

 

Cijenovno su daleko najpovoljniji kod nas, a jako je važno i gdje se proizvod koji se kupuje nalazi. Ako pište "za narudžbu" pripremite se za duže čekanje i po meni je bolje izabrati - rezerviraj, pa kad se pojavi pojavi i ne brinuti kada bi moglo stići. Ako je na europskom skladištu - moja preporuka je naručiti u pon/utorak i u čet/pet je kod vas. Zasada imam pozitivna iskustva i hvala bogu da se pojavio neko osim standardnih monopolističkih dućana računalnom tehnikom. 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme digital
Thog kaže...

Vidio sam nedavno da se neki ljudi bune na Extreme digital trgovinu, a i ono na facebooku. Ali evo da ja kažem moje iskustvo. 

 

Cijenovno su daleko najpovoljniji kod nas, a jako je važno i gdje se proizvod koji se kupuje nalazi. Ako pište "za narudžbu" pripremite se za duže čekanje i po meni je bolje izabrati - rezerviraj, pa kad se pojavi pojavi i ne brinuti kada bi moglo stići. Ako je na europskom skladištu - moja preporuka je naručiti u pon/utorak i u čet/pet je kod vas. Zasada imam pozitivna iskustva i hvala bogu da se pojavio neko osim standardnih monopolističkih dućana računalnom tehnikom. 

 

Najmanji problem je čekanje što se tiče ove trgovine. Nedaj Bog da ti se nešto pokvari, e tu je nastanu ogromni problemi. Imamo već temu o iskustvima.

15 godina
neaktivan
offline
Extreme digital

ah da, i htio sam postati u tu temu. Nadam se da mi se neće nešto pokvarit. Cijena je pre primamljiva bila!!!! 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Extreme digital

Ljudi ,pomažite ,šta da radim?Ovako danas sam naručio neke dijelove sa extrema digitala i krivo sam upisao gmail adresu fali mi jedno slovo i ne mogu se prijaviti.Isad sam se naljutio čekam ko budala na odgovor na emailu i zvao sam ih i kao agentica je za 2 sekunde promjenila moju e mail adresu ali nije šta da radim?Pomoć{#}

There is one thing play hard.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s ovom trgovinom

Meni osobno je iskustvo s njima najgore iskustvo s bilo kojom trgovinom. Sve je bilo OK do trenutka dok nisam zatrebao servis u jamstvenom roku. Totalno su nekooperativni, nemarni, i jednostavno ignoriraju mail-ove koji se odnose na korištenje jamstva. Kupio sam Philips aparat za kavu cijene cca 2000 kn, trebao je dva servisa unutar godine i pol s tim da je aparat i došao s jednim manjim problemom zbog kojeg nismo slali na servis. Problem nije nekvalitetan uređaj, takve na žalost proizvođači često isporučuju na istočna tržišta. Problem je njihov stav prema kupcu u slučaju problema s uređajem. Ne žele priznati produljenje jamstvenog roka za vrijeme koje je uređaj proveo na servisu (u mojem slučaju to su bili tjedni), kad im to spomeneš počnu motati da priznaju produljenje samo u slučaju još dužeg ostanka uređaja na servisu... Jamstvo su mi zagubili na servisu ali su onda to ispravili na način da su mi poslali skenirano jamstvo i rekli da vrijedi kao i papirnato. Uglavnom, balkanski model poslovanja uz izbjegavanje zakonskih obveza i "pusti me na miru" odnos prema kupcu koji im se obraća radi korištenja jamstva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 11:52 (Korisnik101).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme digital

Samo inspekciju im natovari na vrat.ostalo je gubljenje vremena.

Moje osobno iskustvo

10 godina
neaktivan
offline
Extreme digital

koji je zakonski rok nakon koliko možemo otkazati narudžbu, ukoliko nam je trgovina nije isporučila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme digital
Asy kaže...

koji je zakonski rok nakon koliko možemo otkazati narudžbu, ukoliko nam je trgovina nije isporučila?

ugovor sklapaš tek nakon što daš novac

9 godina
neaktivan
offline
Extreme digital

Kupio kod njih tablet i moram reći da imaju katastrofalan odnos prema kupcu! Ne javljaju se na telefon, u poslovnici radi ekipa koja je totalno nezainteresirana za kupca i svaki prodavač ima drugu priču. Nosio tablet nekoliko puta na servis, čekao po 45 dana. Želim im brzu propast!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme digital

Ima netko kupon/bon za popust, ako mu ne treba?

Ja sam imao 25kn, ali mi je bon vrijedio do 31.10. {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Extreme digital

Gdje su nestali postovi kojih je bilo pedesetak stranica?

Da nije Edigital "lobirao" da se brišu negativni komentari o njihovom 

kriminalnom pristupu kad se radi o reklamacijama?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 12:39 (Stm1).
 
3 0 hvala 2
14 godina
online
Extreme digital

Pa baš imaš pravo.

Ajmo Bug, gdje su nestale stranice iz ove teme??????????????

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Extreme digital

Nema problema, za čas će se popuniti.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme digital

Na zalost archive.org nije arhivirao ovu temu.

 

Isto pitanje, gdje je nestalo opravdano pljuvanje po edigitalu?

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 15:52 (Ante).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme digital

Ne znam koliko ste primjetili ali nestale su sve teme o iskustvima s trgovinama. Ni tema o ADM-u, Futuri, Centru.... Više nema!! Otvorio sam i temu pa da vidimo da li će se Bug oglasiti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 15:58 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice