Ostecen aluminij na Noctua NH-D14

poruka: 9
|
čitano: 1.200
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Ostecen aluminij na Noctua NH-D14 prilikom ciscenj

Pozdrav, cooler je kupljen nov ali je imao neke mrlje na sebi. Rekli su mi da uz pomoc bijelog ocata ocistim aluminijski tower coolera i nazalost tower je poprimio uzasne nijanse smedje te crne boje. Takodjer je otpao nickel coating sa vrha pajpova. Da li je ovo nekako moguce vratiti u pocetno stanje ili jednostavno da samo prefarbam vrh coolera u neku mat boju? Ostatak coolera je i dobar moze se reci. Lp 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2018 20:41 (wolfskin).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ostecen aluminij na Noctua NH-D14

Pa tko te tjerao da to radiš??? 

 

Samo propušeš i suhom krpicom prebrišeš i to je to! Bojim se da nema pomoći.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ostecen aluminij na Noctua NH-D14
Lol, mislio sam da Noctua memre biti ruznija nego sto je, ajme kako sam se prevario😂😂😂😂😂👍💣👏, pofarbaj to u polumat bijelo i amen.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ostecen aluminij na Noctua NH-D14
Stjepanj kaže...
Lol, mislio sam da Noctua memre biti ruznija nego sto je, ajme kako sam se prevario😂😂😂😂😂👍💣👏, pofarbaj to u polumat bijelo i amen.lp

 Kontam u mat crnu prefarbati jer mi je crno sve u kućištu. 

10 godina
offline
Ostecen aluminij na Noctua NH-D14

Bilo kakava boja će ti pogoršat karakteristike hlađenja hladnjaka. Mosebno MAT koje je "debela". Ja bi ostavio ovak.

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ostecen aluminij na Noctua NH-D14
Azmo kaže...

Bilo kakava boja će ti pogoršat karakteristike hlađenja hladnjaka. Mosebno MAT koje je "debela". Ja bi ostavio ovak.

 Znam, ali samo ću prvi limić ofarbati. Ostatak coolera je dobar nije se oštetio 

12 godina
protjeran
offline
Re: Ostecen aluminij na Noctua NH-D14
Azmo kaže...

Bilo kakava boja će ti pogoršat karakteristike hlađenja hladnjaka. Mosebno MAT koje je "debela". Ja bi ostavio ovak.

 Gospon Azmo mat boja je najtanja, pa onda ide polumat, i sjaj kao najdeblja. Pa nebude uranjao u boju cijeli hladnjak.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ostecen aluminij na Noctua NH-D14
Stjepanj kaže...
Azmo kaže...

Bilo kakava boja će ti pogoršat karakteristike hlađenja hladnjaka. Mosebno MAT koje je "debela". Ja bi ostavio ovak.

 Gospon Azmo mat boja je najtanja, pa onda ide polumat, i sjaj kao najdeblja. Pa nebude uranjao u boju cijeli hladnjak.lp

 Upravo to.. Mislim da ce fino izgledati nakon farbanja. Bojim se samo da se nakon ocata nisu narusile performanse samog coolera. Oblozen je nicke platingom, a nickel i ocat se takodjer ne slazu bas najbolje. Isprat cu ga jos par puta u toploj vodi, osusiti i nakon toga farbati povrsinu na vrhu coolera.

6 godina
neaktivan
offline
Ostecen aluminij na Noctua NH-D14

Done! 

 
9 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice