Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.444.636
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
8 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Narvno da je preskupo.. ali me zanima zasto ne? konkretni razlozi.. 

Hvala

11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kule21 kaže...

Narvno da je preskupo.. ali me zanima zasto ne? konkretni razlozi.. 

Hvala

 

Pa konkrento grafička kartica je smeće teže.

Za upola manje novaca možeš složiti PC s 5 puta jačom grafičkom karticom i boljim ostalim komponentama.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kule21 kaže...

Narvno da je preskupo.. ali me zanima zasto ne? konkretni razlozi.. 

Hvala

 

Pogledaj ovdje test za tu graficku 820 pa ce ti mozda biti jasnije:

 

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-820M.108477.0.html

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
8 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hmmm.. kako da pojasnim, novac uopce nije vazan u ovoj prici..

Stvar je u tome jeli ovo gaming racunalo i moze li "all in one" biti gaming (trenutno). Ne znam kako su rijesili problem pregrijavanja i napajanja u tako malom izdanju..


8 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Aha, vidim recimo za graficku da je losa, ddr3 je kao prvo.. to znaci da se malo jaca grafa stavi mogao bi vrtiti zahtjevne igre na duze vrijeme? skeptican sam s tim "monitorima" zato trazim odgovor da li moze zamijeniti kuciste u svijetu gejmanja..

16 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kupi ako ti se sviđa, dobro izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2015 15:08 (XXX).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
XXX kaže...

Kupi ako ti se sviđa, dobro izgleda.

 Ne svidja mi se uopce :)

14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Graficka je zalemljena na maticnu, ne mozes je promijeniti, niti mozes spojit vanjsku... Lose i preskupo legovno. Stupid product, no one buy it. EOD

mojpismonosa
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kule21 kaže...

Aha, vidim recimo za graficku da je losa, ddr3 je kao prvo.. to znaci da se malo jaca grafa stavi mogao bi vrtiti zahtjevne igre na duze vrijeme? skeptican sam s tim "monitorima" zato trazim odgovor da li moze zamijeniti kuciste u svijetu gejmanja..

 kak ne razumijes, trazis argumente i neznam sta i kad ti kazemo da ne valja racunalo ti opet ponovno pitas..... To racunalo nije za igre, eventualno browser,media center itd, al gaming zaboravi... graficka bi se mucila sa bilo kojom igrom od 2012 do sad, a procesor te nemoze nista izvuci u tome(rijetko kada)....

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

a i pitanje je uz sve to kaj su ti rekli kolko bi te došla poštarina pa onda još i PDV i dal opće šalju u Hrvatsku,jer kolko vidim to je iz Australije!?

 

zaboravi i kupi si normalno računalo koje za te novce ovo pojede.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 8:05 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
rooswelt1991 kaže...
Još vam je bolje kad bi mogli recimo taj isti cooler naručiti s još stvari, tako da izbjegnete poštarinu.

A nije loše da se više ljudi iz npr. ZGa sakupi i uzme se više komada, pa se opet izbjegne poštarina.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo jedna jeftinija i bolja solucija:

 

GAMING 24GE 2QE (1700 € - CU)

 

Bolji procesor i7-4820HQ (2.6 GHz, 3.6 Turbo), puno bolja grafička GTX960M 2 GB GDDR5, 8 GB RAM, SSD 128 GB i 1 TB HDD. Jedino mislim da ta verzija nije touch, ali to ti ni ne treba za igranje.

Iako je i to dosta skupo s obzirom što se može složiti za te novce, ali ok.

 

EDIT: Ipak nije jeftinije. Previdio sam australske dolare...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 11:18 (kiwi_91).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jura kaže...

a i pitanje je uz sve to kaj su ti rekli kolko bi te došla poštarina pa onda još i PDV i dal opće šalju u Hrvatsku,jer kolko vidim to je iz Australije!?

 

zaboravi i kupi si normalno računalo koje za te novce ovo pojede.

  Vidim da pola  vas nije procitalo moj post ili nije htjelo odgovorit kako spada.. Napisao sam da vodim debatu sa poznanicima i da ne namjeravamo kupit i da me zanima ako moze u potpunosti zamjenit gaming racunalo, s obzirom na temperaturu, napajanje i slicno. Cijena NIJE bitna :)

Znaci, znam da je skupo, meni osobno se ne svidja nego me zanimaju konkretno te stvari!

Ako ima netko znanje o tome, bilo bi lijepo da konacno saznam odgovor.,

Dio odgovora je dao Dado 16, i eventualno solidan gaming konfig Kiwi ako je to to... Hvala :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 12:48 (kule21).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kule21 kaže...
jura kaže...

a i pitanje je uz sve to kaj su ti rekli kolko bi te došla poštarina pa onda još i PDV i dal opće šalju u Hrvatsku,jer kolko vidim to je iz Australije!?

 

zaboravi i kupi si normalno računalo koje za te novce ovo pojede.

  Vidim da pola  vas nije procitalo moj post ili nije htjelo odgovorit kako spada.. Napisao sam da vodim debatu sa poznanicima i da ne namjeravamo kupit i da me zanima ako moze u potpunosti zamjenit gaming racunalo, s obzirom na temperaturu, napajanje i slicno. Cijena NIJE bitna :)

 

Sve odgovore si dobio ali ih ocito ne citas.

U mom postu (KLIK) imas link na test te graficke i koje igre mozes igrat na kojim postavkama.

Da, moguce se igrat na tom PC (ako si mazohist  )

Ako ti je tesko pogledat evo par slika:

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
3n3m1 kaže...

To je i7 2600k tako da i nije tako puno jer neki cjene svoj i5 2500K 1500 kn dok realno nebih ga uzeo ako je iznad 1100kn

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2015 17:19 (SoynTech).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

LoL nemojte pričati nebuloze, četiri godine star procesor sigurno ne vrijedi 1.500Kn. Konkretno, 2600K ne vrijedi ni blizu toliko; okruglih 1K Kn je maksimum svakgo maksimuma, a realno vrijedi i manje od toga. To što netko cijeni je njegova osobna stvar.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...

 okruglih 1K Kn je maksimum svakgo maksimuma, a realno vrijedi i manje od toga. To što netko cijeni je njegova osobna stvar.

Može cijeniti koliko god hoće, sigurno ne bude to dobio za njega.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...
Caesar et Brutus kaže...

 okruglih 1K Kn je maksimum svakgo maksimuma, a realno vrijedi i manje od toga. To što netko cijeni je njegova osobna stvar.

Može cijeniti koliko god hoće, sigurno ne bude to dobio za njega.

 Naravski, od kupca koji se iole razumije u hardver ili nije sadomazohist sigurno neće.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...
Caesar et Brutus kaže...

 okruglih 1K Kn je maksimum svakgo maksimuma, a realno vrijedi i manje od toga. To što netko cijeni je njegova osobna stvar.

Može cijeniti koliko god hoće, sigurno ne bude to dobio za njega.

 Kao što rekoh dok realno nebih ga uzeo ako je iznad 1100kn! (ne vidim što je tu problem ako sam rekao da ja nebih dao za njega više od 1100) Samo kažem likovi i i5 2500K cijene 1500 što je ludost.

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2015 18:19 (SoynTech).
16 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li koji proc za 1500kn da je jači od tog i7(uključujući overclock)?

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Penryn kaže...

Ima li koji proc za 1500kn da je jači od tog i7(uključujući overclock)?

 Možda nešto tipa i7 3770K

...My life, My game, My rules...
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SoynTech kaže...

Samo kažem likovi i i5 2500K cijene 1500 što je ludost.

Istina, moglo se nabaviti i5 3570k za cca. 1000 kn, danas taj ide oko 1200 kn otprilike, iako isto ne vijedi toliko.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SoynTech kaže...
Valentin17 kaže...
Caesar et Brutus kaže...

 okruglih 1K Kn je maksimum svakgo maksimuma, a realno vrijedi i manje od toga. To što netko cijeni je njegova osobna stvar.

Može cijeniti koliko god hoće, sigurno ne bude to dobio za njega.

 Kao što rekoh dok realno nebih ga uzeo ako je iznad 1100kn! (ne vidim što je tu problem ako sam rekao da ja nebih dao za njega više od 1100) Samo kažem likovi i i5 2500K cijene 1500 što je ludost.

 svako malo imas i5 2500k za ispod 1000kn, 2600k su jako rijetki...

inace izvana se da naruciti 4790k po 1800kn sto je odlicna cijena, koda nas cijene nemaju veze s realnoscu, valjda prica ista kao s benzinom i cigaretama sve skuplje i skuplje, pogledajte cijene broadwell-a i5 i i7 unas, najskuplji i5 i i7 koji su krocili ovom zemljom a skylake samo sto nije izasao, pa koliko ce on kostati 4000kn za i5 & 5000kn za i7?

 

edit. i jos sam htio prokomentirati onaj cooler od 22€ od neki dan, to je samo pasivni hladnjak bez coolera, po meni je to bezvezna ponuda davati 150+kn za taj hladnjak

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2015 23:14 (Stjepanj).
14 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ajde stjepko sta dezinformiras opet s tim 4790K, ako mozes nabavit po 1800kn novog, prodaj ga meni za 2k pa stavi 200kn u djep. Ponuda stoji.

 

Onaj cooler je odlicna ponuda jer se za jos 80kn uzme vrhunski fan i kao kombinacija gazi bilo sta drugo u tom cjenovnom razredu.

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I mene zanima di ima po toj cijeni takvih proceva, evo ja nudim 2200 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&#3
Imate pm!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://pcpartpicker.com/part/intel-cpu-bx80646i74790k

Jedino vamo u micro center u americi dode i7 4790k 280 dolara i to je povoljno u odnosu na nase cijene ali problem je sto dostavljaju samo unutar amerike :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&#3
Stjepanj kaže...
Imate pm!lp

 Nemam pm...

12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i7 4790k 1800 kn? Rofl. Notorna laz, eventualno MOZDA u najjeftinijim americkim shopovima je tolko, sto vecini ne igra nikako radi shippinga + carine...

 

U alzashopu koji je poznat kao najisplativiji vanjski shop (besplatan shipping) je kad se preracuna ~2800 kn, znaci preko 50% vise od gluposti koje ti navodis...

 

1800 kn nije bio niti prije rasta cijena, bio je najnize oko 2200 ako se ne varam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 15:32 (Minneyar).
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&#3
ansha kaže...
Stjepanj kaže...
Imate pm!lp

 Nemam pm...

 Mislio je da ti njemu posaljes PM... pa ce ti reci gdje ih ima jeftino.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice