Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.453.633
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Imas na stranici prije odgovore. Sve je bilo dogovoreno u 3 poruke izmedu mene i tog moguceg kupca, ono prije sto je luka123 spominjo da se njegov frend isao naci i da je nesto potrgano, krivi serijski brojevi bla, bila je bila ili laz ili netko tko se predstavio kao ja, no nije ni bitno vise!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa da,jako sam se iznenadio kad sam pročitao to,jel sam sebe kompromitirat mi je besmisleno,pogotovo za nekog tko kupuje/prodaje često komponente!Diš bolje kad možeš s kolegama trgovat bez bojazni od prevare,zato i služe forumi da se informiramo i bolje upoznamo!!

AUDIOFIL
Moj PC  
11 0 hvala 5
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Istina, ja otkako sam clan foruma (ovog, PC Ekspert, Forum hr) mozda sam dvije stvati kupio na njuskalu, sve ostalo preko spomenutih foruma.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

g1 sniper od 550KN vam nije sumnjiv ;)? Ja sam rekao svoje, samo da napomenem kad sam trazio 970 cijeneni kolega stjepko mi je ponudio 2000 KN za nju "niti kune manje" dam screenshot ako treba, i onda mi je poslao PM da nepisem po forumu njegove privatne ponude i sto pricamo. Prije ravnih 30 dana.
Ako smo mi svi kolege kakva je ovo ponuda? Sam dobro zna koliko vrijedi 970, i da je vrijeme pregazilo novom serijom. A onda g1 sniper prodaje za 550KN nista cudno u tome? I isti dan kad sam napisao da je faker i prevarant, odjedanput je prodao nekom cudnovatom tipu koji prodaje po 10 skylake proc. i maticnih u zamjenu "staro za novo" mos si mislit...
Lovacke price, ja kupujem preko njuske, ali uvijek trazim od postara da otvori paket prije kupovine kako bih provjerio jeli sve na mjestu i ima li ostecenja, jamstvo, racun. Stim da racun necu uzeti isprintani sa PC-a. Stjepko je svoj editirao u vec spomenutom programu.
A meni to nije nista cudno, jer sam vec viđao takve stvari, te je moj frend to prije radio kad je bio mulac, a ja nikad to nisam napravio nikom niti necu.


Od pozitivca sad sam negativac, jer je doticni covijek purger pa ima prednost, a ja sam dalmatinac. I onda mi je jos prijetio preko foruma da mozemo to "osobno" rijesiti... . Imam Maximus VII Ranger, sto ce meni ta ploca? Frend je po nju isao u ZG jer mu je bilo usput, i pitao me za savjet, ja sam mu rekao pouzdan covijek etc. I dobio sam natrag poruke da ga je pokusao prevariti i to za 550 KN, neces ti meni novca... Nije baza u tome koliko vrijedi nesto ajde, vec nego me iznenadilo da to ide raditi Stjepanj, kom svima spusta cijene, i stavio je odlicnu cijenu za g1 sniper, tj. predobru, ocito se pokazalo. I nebih se cudio da za pola godine ili par mjeseci bude na njusci pod drugi imenom, kontaktom etc.


Ako stvarno nisi nikog isao prevariti ja se ispricavam, ali kome vjerovati nekom koga poznas preko foruma ili u stvarnom zivotu ?

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...

g1 sniper od 550KN vam nije sumnjiv ;)? Ja sam rekao svoje, samo da napomenem kad sam trazio 970 cijeneni kolega stjepko mi je ponudio 2000 KN za nju "niti kune manje" dam screenshot ako treba, i onda mi je poslao PM da nepisem po forumu njegove privatne ponude i sto pricamo. Prije ravnih 30 dana.
Ako smo mi svi kolege kakva je ovo ponuda? Sam dobro zna koliko vrijedi 970, i da je vrijeme pregazilo novom serijom. A onda g1 sniper prodaje za 550KN nista cudno u tome? I isti dan kad sam napisao da je faker i prevarant, odjedanput je prodao nekom cudnovatom tipu koji prodaje po 10 skylake proc. i maticnih u zamjenu "staro za novo" mos si mislit...
Lovacke price, ja kupujem preko njuske, ali uvijek trazim od postara da otvori paket prije kupovine kako bih provjerio jeli sve na mjestu i ima li ostecenja, jamstvo, racun. Stim da racun necu uzeti isprintani sa PC-a. Stjepko je svoj editirao u vec spomenutom programu.
A meni to nije nista cudno, jer sam vec viđao takve stvari, te je moj frend to prije radio kad je bio mulac, a ja nikad to nisam napravio nikom niti necu.


Od pozitivca sad sam negativac, jer je doticni covijek purger pa ima prednost, a ja sam dalmatinac. I onda mi je jos prijetio preko foruma da mozemo to "osobno" rijesiti... . Imam Maximus VII Ranger, sto ce meni ta ploca? Frend je po nju isao u ZG jer mu je bilo usput, i pitao me za savjet, ja sam mu rekao pouzdan covijek etc. I dobio sam natrag poruke da ga je pokusao prevariti i to za 550 KN, neces ti meni novca... Nije baza u tome koliko vrijedi nesto ajde, vec nego me iznenadilo da to ide raditi Stjepanj, kom svima spusta cijene, i stavio je odlicnu cijenu za g1 sniper, tj. predobru, ocito se pokazalo. I nebih se cudio da za pola godine ili par mjeseci bude na njusci pod drugi imenom, kontaktom etc.


Ako stvarno nisi nikog isao prevariti ja se ispricavam, ali kome vjerovati nekom koga poznas preko foruma ili u stvarnom zivotu ?

 Zanimljivo, jedno pitanje? Jel taj "frend mulac" koji prekucava jamstva isti taj koji je došao u Zg po MBO?

8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Istina, ja otkako sam clan foruma (ovog, PC Ekspert, Forum hr) mozda sam dvije stvati kupio na njuskalu, sve ostalo preko spomenutih foruma.

 To je ionako sve jedno te ista ekipa

12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stavljam ode pošto nisam sto posto siguran jel dobra ponuda i plus narudžba je sa aliexpressa.

 

Al basically: Razer Deathadder za 200kn

 

Pogledao sam reviewe i slike kupaca, tvrde svi da je orginal, da se automatski pali razerov software za postavke čim ga spojiš u pc (piše u feedbacku, plus u device manager piše isto ime).

 

"It is original and registers with razer synapse software and also shows up in device manager as 3.5 deathadder" - komentar korisnika uz slike.

 

Kako sam vidio po nabavi cijene ne vidim nigdje ispod 600kn više manje. Što vi mislite?

 

Live and let live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da, samo kaj je na nabavi Chroma koja je novi model. Ovo sa fotke je model iz 2012 ako se ne varam.

 

To kaj ga Synapse prepozna i u dev manageru ima pravilno ime ne znači da je original. Ne velim da nije, ali nije garancija da je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

TibzzX Žimku žimku, zato i pitam starješine tu, nisam nikad bio neki okorjeli gamer pa se ne kužim baš u periferiju. Moga bi ja bit testni kunić, naručit pa probat preko serijskog broja saznat jel org pa vam javit svima, cini mi se isto nelose cijena, neka je stariji model

Live and let live.
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imao sam mis, jako je los.

Original kupio u Linksa i pozalio, 3 godine je trajao i otisao je middle mouse key odjedanput sve teze i teze se stiskao dok nakraju nije prestao raditi, "kotacic" scroll wheel je jako lose kvalitete, i nemas na njemu nego dvostruki klik sa lijeve strane, znaci DPI se nemoze namjestati nego kroz synapse, te mis pruza veliki lag input naspram ikojeg Logithecovog novijeg misa.
Jedino pozitivno na misu je zicani dio koji je uvezan, znaci nije gumiran kao na ostalim misevima. Pooling rate je 1000Hz a akceleracija je 0, ali osjeti se jaki lag pri kliku i onoga sto vidis na ekranu, mozda kojih 10tak ms sigurno. Neznam jeli moj imao gresku ili je tokom godina senzor oslabio, ali kad sam kupio g402 hyperion fury nevjerojatna razlika u brzini, i respons time-u.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 20:21 (Luka123).
14 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@Luka123

Zamjenio si ocito G1.Sniper za G1.Sniper 5 koja je high end ploca.

550kn nije prejeftino za obicnu G1.sniper koja je mid range ploca i dosta stara. Pogotovo ako nema garanciju...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...

@Luka123

Zamjenio si ocito G1.Sniper za G1.Sniper 5 koja je high end ploca.

550kn nije prejeftino za obicnu G1.sniper koja je mid range ploca i dosta stara. Pogotovo ako nema garanciju...

 

Mislim da sam ja mnogo toga zamjenio... Isprike kolegi Stjepanju. Doticni poznanik ocito se nije nasao sa stjepanjom uopce. Neznam zasto mi je covijek isao lagati i praviti me budalom. Razgovor preko whatsapp-a:

[10:11, 21. 10. 2016] JA: Jesi ti bio u zg kod onog stjepanja ili si me zafrkavao da je htio uvaliti falsu garanciju. Jer me sa foruma tamo napadaju da nema sanse da je to on. Ako si ga vidio uzivo jeli ga mozes opisati? Ili me bar skini sa crne liste hatera na forumu :/                        
[10:12, 21. 10. 2016] JA: Sad ja ispadam negativac, jeli stvarno prodavao pokvarenu maticnu? I ono sto si govorio?                        
[10:41, 21. 10. 2016] DOTICNI: Jesam li ti odma reko da covika ne crniš                        
[11:04, 21. 10. 2016] JA: ... Pa neznam kome da virujem 😂                        
[11:05, 21. 10. 2016] DOTICNI: Jesam ti reko da ga ne jebes 😂😂                        
par poruka kasnije             
[11:08, 21. 10. 2016] JA: Onda jeli si mi ti lagao ili on ? ☺                        
[11:27, 21. 10. 2016] DOTICNI: Ako ce te ista smirit i tebe natjerat da prestanes forsirat eo ja sam te lagao                        
[20:31, 21. 10. 2016] JA: OMG.. Pa zasto. Nekuzim te. Sad sam ispao debil na forumu....

Znaci to su bile jedno cc-a 30 poruka u kojem objasnjava kako se nasao sa stjepanjom i da mu je isao uvaliti navodno pokvarenu maticnu i izmjenjene brojeve na isprintanom jamstvu....

 

Upoznao sam ga u stvarnom zivotu prije par mjeseci prilikom prodaje necega te me zamolio i ucinio sam mu par usluga, covijek je kod mene u stan usao.
Izgleda i djeluje normalno, vozi auto etc. Jako je hiperaktivan, mozda je zbog toga lagao, ili malo chu chu u glavi?

Vjerojatno on i cita ovo, jer je clan BUG foruma, samo sto nepise nista. Nemam nista protiv njega nezelim ga imenovati niti crniti, ali me stvarno dobro opralo... u svemu sam ispao totalni debil i nasjeo na lovacke price.


A kontakt s njim cu morati prekinuti radi ovakve neugodnosti koje mi je stvorio.

Isprike također BUG forumu, clanovima i moderatorima, te Valentinu.

Sram me vise i pisati na forumu... mozda cu se morati i oprostiti od njega, barem na nekoliko mjeseci... totalni debilizam od moje strane, ali nerazumijem koliko netko moze ispricati neistine da bi nakraju sve bila laz?

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

PA ovo ti je škola,prvo skoči pa onda reci "hop",ovo uopće nije lijepo ni dobro ovako napadat kolegu sa foruma!Ima ljudi koji jedva čekaju nećiji kiks da se naslade!!Sad znaš za ubuduće!

AUDIOFIL
Moj PC  
7 0 hvala 3
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@Luka123 ljudski je griješiti 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
7 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...

Sram me vise i pisati na forumu... mozda cu se morati i oprostiti od njega, barem na nekoliko mjeseci... totalni debilizam od moje strane, ali nerazumijem koliko netko moze ispricati neistine da bi nakraju sve bila laz?

 nije ti prvi put...pa ti je oprošteno :D

 

I prestani više biti dijete...

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...

Isprike također BUG forumu, clanovima i moderatorima, te Valentinu.

Sram me vise i pisati na forumu...

Ništa se ne brini, ljudski je griješiti, zaboravi to, idemo dalje u nove pobjede.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FakeDeath kaže...
Luka123 kaže...

Sram me vise i pisati na forumu... mozda cu se morati i oprostiti od njega, barem na nekoliko mjeseci... totalni debilizam od moje strane, ali nerazumijem koliko netko moze ispricati neistine da bi nakraju sve bila laz?

 nije ti prvi put...pa ti je oprošteno :D

 

I prestani više biti dijete...

 Nema to veze s djetetom nego s odabirom "prijatelja"

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Onda ako ti je "prijatelj" clan ovog foruma pa sada napisi i njegovo ime (nick)!!

Stvarno sramotno sto ste decku napravili!

Zamisli sebe na njegovom mjestu (stjepanovom)?

Jbg pogrijesio jesi i ok.al opet?! Daj drugi put razmisli prije nego sto istrcis

Moj PC  
10 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jbga bilo je što je bilo...vjerovao si krivom čovjeku i što sad.

Lijepo je od tebe da si se ispričao javno i da shvaćaš grešku...a čini mi se da će i Stjepanj to cijeniti

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
David87 kaže...

 SSD Samsung 850 Evo 500 GB - 450 Kn

 

Samsung 850 Evo

 

Poslao sam upit, ali ne odgovara, izgleda dosta sumnjivo ovo, ali ko zna...

 Novi zapakirani 1g garancija 3x niža cjena nego u dučanu datum registracije na njuškalo 22.10.2016. 

Mislim dajte barem provjerite neke osnovne stvari kao da oglas sadrži broj mobitela, njuškalo račun nije friško otvoren i predobra cjena kao u tom oglasu prije nego što postavite nečiji oglas u Popusti, akcije i dobre ponude

Netko če se zaletiti i nasjesti na to.

Always Outnumbered, Never Outgunned
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SoynTech kaže...

 Novi zapakirani 1g garancija 3x niža cjena nego u dučanu datum registracije na njuškalo 22.10.2016. 

Mislim dajte barem provjerite neke osnovne stvari kao da oglas sadrži broj mobitela, njuškalo račun nije friško otvoren i predobra cjena kao u tom oglasu prije nego što postavite nečiji oglas u Popusti, akcije i dobre ponude

Netko če se zaletiti i nasjesti na to.

Treba pricati u svoje ime SonyTech...

 

Dakle oglas ima broj, racun je frisko otvoren mozda iz vise razloga, ili do sada nije prodavao nista sluzbeno na njuskalu ili je mozda zaboravio inforamcije za stari racun...

 

Posto vidim da se radi o Glini vrlo lako moguce da se radi o robi koja je zaplijenjena na carini i sada se covjek samo hoce rijesiti toga ako je istu uspio pribaviti za sebe...

 

Eto posto sam sada u Petrinji i Glina mi je udaljena 20 km otici cu provjeriti robu i sve ostalo....Zvao sam ga i sve je zapakirano, grancija  je 1 god., a zasto neznam, vidjet cemo...

 

 

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tomo53nja kaže...
SoynTech kaže...

 Novi zapakirani 1g garancija 3x niža cjena nego u dučanu datum registracije na njuškalo 22.10.2016. 

Mislim dajte barem provjerite neke osnovne stvari kao da oglas sadrži broj mobitela, njuškalo račun nije friško otvoren i predobra cjena kao u tom oglasu prije nego što postavite nečiji oglas u Popusti, akcije i dobre ponude

Netko če se zaletiti i nasjesti na to.

Treba pricati u svoje ime SonyTech...

 

Dakle oglas ima broj, racun je frisko otvoren mozda iz vise razloga, ili do sada nije prodavao nista sluzbeno na njuskalu ili je mozda zaboravio inforamcije za stari racun...

 

Posto vidim da se radi o Glini vrlo lako moguce da se radi o robi koja je zaplijenjena na carini i sada se covjek samo hoce rijesiti toga ako je istu uspio pribaviti za sebe...

 

Eto posto sam sada u Petrinji i Glina mi je udaljena 20 km otici cu provjeriti robu i sve ostalo....Zvao sam ga i sve je zapakirano, grancija  je 1 god., a zasto neznam, vidjet cemo...

 

 

 Ajd javi dok vidiš o čemu se radi. BTW SoynTechnapisao sam da izgleda dosta sumnjivo, neznam di je problem onda, kad se još nezna da li je nekakva muljaža ili što već

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tomo53nja kaže...
SoynTech kaže...

 Novi zapakirani 1g garancija 3x niža cjena nego u dučanu datum registracije na njuškalo 22.10.2016. 

Mislim dajte barem provjerite neke osnovne stvari kao da oglas sadrži broj mobitela, njuškalo račun nije friško otvoren i predobra cjena kao u tom oglasu prije nego što postavite nečiji oglas u Popusti, akcije i dobre ponude

Netko če se zaletiti i nasjesti na to.

Treba pricati u svoje ime SonyTech...

 

Dakle oglas ima broj, racun je frisko otvoren mozda iz vise razloga, ili do sada nije prodavao nista sluzbeno na njuskalu ili je mozda zaboravio inforamcije za stari racun...

 

Posto vidim da se radi o Glini vrlo lako moguce da se radi o robi koja je zaplijenjena na carini i sada se covjek samo hoce rijesiti toga ako je istu uspio pribaviti za sebe...

 

Eto posto sam sada u Petrinji i Glina mi je udaljena 20 km otici cu provjeriti robu i sve ostalo....Zvao sam ga i sve je zapakirano, grancija  je 1 god., a zasto neznam, vidjet cemo...

 

 

 Logično je da je muljaža, a bilo je već takvih pa čak iz Gline.... ne vidim razloga prodaje za 450kn da bi se prije riješio, jer bi se isto brzo riješio da je stavio i 750kn.

Da je zaplijenjeno na carini, ne bi sigurno imao garanciju...

Sve u svemu, provjeri i vidjet ćeš da se čovjek uopće neće niti naći s tobom :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 20:42 (FakeDeath).
16 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SoynTech kaže...
David87 kaže...

 SSD Samsung 850 Evo 500 GB - 450 Kn

 

Samsung 850 Evo

 

Poslao sam upit, ali ne odgovara, izgleda dosta sumnjivo ovo, ali ko zna...

 Novi zapakirani 1g garancija 3x niža cjena nego u dučanu datum registracije na njuškalo 22.10.2016. 

Mislim dajte barem provjerite neke osnovne stvari kao da oglas sadrži broj mobitela, njuškalo račun nije friško otvoren i predobra cjena kao u tom oglasu prije nego što postavite nečiji oglas u Popusti, akcije i dobre ponude

Netko če se zaletiti i nasjesti na to.

Ne treba ići osobno provjeravati, nego nazvati i pitati jel šalje Overseasom jer oni imaju zaštitu od prevare, ako se počne izvlačiti hvala i doviđenja.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
David87 kaže... 

 Ajd javi dok vidiš o čemu se radi. BTW SoynTechnapisao sam da izgleda dosta sumnjivo, neznam di je problem onda, kad se još nezna da li je nekakva muljaža ili što već

 Ako izgleda dosta sumnjivo čemo onda stavljanje oglasa u Popusti, akcije i dobre ponude. Jer sumljivih oglasa sa primamljivim cijenama barem ima, a kad takve pitaš dali šalje Overseas Expressom ili je baš sad prodano, prestane se javljati ili je na putu pa ne može sada poslati i sl.

Tomo53nja kaže...

Dakle oglas ima broj, racun je frisko otvoren mozda iz vise razloga, ili do sada nije prodavao nista sluzbeno na njuskalu ili je mozda zaboravio inforamcije za stari racun...

 

Posto vidim da se radi o Glini vrlo lako moguce da se radi o robi koja je zaplijenjena na carini i sada se covjek samo hoce rijesiti toga ako je istu uspio pribaviti za sebe...

 

Eto posto sam sada u Petrinji i Glina mi je udaljena 20 km otici cu provjeriti robu i sve ostalo....Zvao sam ga i sve je zapakirano, grancija  je 1 god., a zasto neznam, vidjet cemo...

 

 Šanse da je novi na njuškalu ili da ja zaboravio inforamcije za stari racun su stvarno minimalne.

Mislim da za garanciju ipak vrijedi ona bez računa se ne računa 

Previše je sumljivo da bih netko prodavao 2x Samsung EVO 850 od 500GB po 450kn bili on sa carine ili ne kad u dučanu jedan novi košta nešto manje od 1300 kn

Edit:

Zvao sam čovjeka i rekao je da ima račun i sve (nisam pitao gdje je kupljeno) te da ne šalje overseas express jer su mu ljudi vračali paket pa je on morao plačati poštarinu. Zato sada ili novci za dostavu/proizvod unaprjed ili ne šalje no rekao je da se možemo nači i vdjeti ssd pa kupiti. A nisam se ni sjetio pitati kako to da je grancija za novi zapakirani SSD 1god ako je inače za taj isti 60mj.

Nisam toliko blizu glini da odem sam provjeriti da je to uistinu novi nekorišteni Samsung EVO 850 od 500GB no sigurno da bih ga uzeo i sa 1 god garancijom da šalje bez onoga pare unaprjed.

Always Outnumbered, Never Outgunned
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 21:32 (SoynTech).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Moram napisati da se ne slažem sa ovim da ako netko ne može poslati overseasom da je automatski prevara. Jer iz osobnog iskustva, kad sam prodavao mbo i rame, lakše mi je bilo otić u poštu na putu do posla nego čekat kada će kurir doć po paket itd. Kolega Prince-Artas  može potvriditi da sam mu napisao da bi mi više odgovaralo slanje poštom zbog poslovnih obaveza, nisam imao namjeru nikog varat. Na kraju smo to ipak obavili overseasom (ja sam zvao kolegu koji je zvao svoju suprugu da se nađe sa kurirom i preda paket) i obojica smo dobili sve po dogovoru i sve radi no isto tako bi bilo i da sam slao poštom.

Sad, da ne ispadne da branim bilo koga, da - sumljivije je kada netko odbija nešto tako ali nisu stvari uvijek crne il bijele.

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
_mark0_69 kaže...

Moram napisati da se ne slažem sa ovim da ako netko ne može poslati overseasom da je automatski prevara. Jer iz osobnog iskustva, kad sam prodavao mbo i rame, lakše mi je bilo otić u poštu na putu do posla nego čekat kada će kurir doć po paket itd. Kolega Prince-Artas  može potvriditi da sam mu napisao da bi mi više odgovaralo slanje poštom zbog poslovnih obaveza, nisam imao namjeru nikog varat. Na kraju smo to ipak obavili overseasom (ja sam zvao kolegu koji je zvao svoju suprugu da se nađe sa kurirom i preda paket) i obojica smo dobili sve po dogovoru i sve radi no isto tako bi bilo i da sam slao poštom.

Sad, da ne ispadne da branim bilo koga, da - sumljivije je kada netko odbija nešto tako ali nisu stvari uvijek crne il bijele.

 Sve je istina i sve stoji. Kod tebe je bio plus što si dugogodišnji forumaš, i što si prodavao po dobroj cijeni ali ne kao ovaj lik 3x niže. Da si bio forumaš sa stažom od 2 dana, cijenom duplo jeftiniji od dućana, i da ne odgovaraš na poruke zapitao bih se i tada bih inzistirao na Overseasu 

Već sam jednom bio napisao, kupnju preko Njuškala nešto s drugog kraja države od lika za kojeg google ne govori ništa a on sam ne želi slati Overseasom ja preskačem. Ne žeim se dovoditi u situaciju da se moram natezati za povrat novca. Također nekome to može biti bitno Pošta je i više nego duplo skuplja od Overseasa 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 21:46 (Prince-Artas).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Defaq, da nije greška sa tom Strix 470.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zvao sam ovoga iz gline, rekodocu ja do tebe, kaze on ma znas ajmo se nac negdje, pa reko ne kupujem dop, docu ti doma sta sad, veli on ma ovo ono znas, ja to prodajem za nekoga dacu ti ja njegov broj, i nista ja ga pitam sta je s brojem, kaze on ma dao sam tvoj pa ce on tebe nazvati. vidim sada da je obrisoa sve oglase. 

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pislje kaže...

Zvao sam ovoga iz gline, rekodocu ja do tebe, kaze on ma znas ajmo se nac negdje, pa reko ne kupujem dop, docu ti doma sta sad, veli on ma ovo ono znas, ja to prodajem za nekoga dacu ti ja njegov broj, i nista ja ga pitam sta je s brojem, kaze on ma dao sam tvoj pa ce on tebe nazvati. vidim sada da je obrisoa sve oglase. 

 Izgleda da je opet neki cigan u pitanju

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice