Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.443.851
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bill_jobs kaže...

Joj daj nemoj mi te priče prodavat, pazi ti to, u gužvi.

Koliko traje da se napišu 3 rečenice sa bitnim stvarima? 20-30 sekundi?

Ako ne znaš sastavit oglas onda ga nemoj ni postavljat.

 

druže neznam koliko godina imaš al jednom kad ostariš ćeš shvatit šta sam ti govorio.. međuostalom koga ovo zanima puca ga krac za to šta ja napišem u oglas.. zvat će pitat šta treba 

 

volegradele kaže...

Koga zanima ovaj komba zvat će i dobit će sve što ga zanima!

 

A to da se nema vremena za običan oglas objesi mačku o rep!!

 

sve si rekao :

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pa dobro su ti rekli, imas vremena da trubis na forumu a neznas posteno oglas sastaviti
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A šta ima sastavljat sve piše u naslovu

neda mi se
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pa jel teško bar napisat jel ima račun i garanciju.
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Preskupo za prastari sandy...kaj uopce pitate za garu to je izaslo prije 6g...😎
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bulldozer kaže...

 

druže neznam koliko godina imaš al jednom kad ostariš ćeš shvatit šta sam ti govorio.. međuostalom koga ovo zanima puca ga krac za to šta ja napišem u oglas.. zvat će pitat šta treba

 Bravo, ti nemaš 30 sekundi da napišeš 2 rečenice, ali zato potencijalni kupac ima vremena na pretek i nek on troši svoje novce na pozive da bi tebe pitao ono što si ti trebao napisati.

Ne znam ja koliko TI imaš godina kad ovakve gluposti pišeš, poanta oglasa je da se navedu sve bitne informacije, a onda koga zanima kupnja taj neka zove, a ne da te zove i pita osnovne informacije.

Sramota.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kbenzema kaže...
Pa jel teško bar napisat jel ima račun i garanciju.

 Kad ne piše ima li garu ja po defaultu to shvatim da nema

neda mi se
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
nicky.sl kaže...

 Kad ne piše ima li garu ja po defaultu to shvatim da nema

 Kad nešto nema garu, a košta preko 2000 kn, ja po defaultu shvatim da takve gluposti treba zaobići, a ne ih još isticati u temi za dobre ponude.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bill_jobs kaže...
nicky.sl kaže...

 Kad ne piše ima li garu ja po defaultu to shvatim da nema

 Kad nešto nema garu, a košta preko 2000 kn, ja po defaultu shvatim da takve gluposti treba zaobići, a ne ih još isticati u temi za dobre ponude.

 Pa kad je dobra ponuda

neda mi se
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Je, u rangu kupovine s extreme digital, niska cijena, a gara nepostojeća, iako tamo barem dobiješ novi proizvod, a ne robu koja je silovana godinama.

Ne znam šta sad na baciš onu svoju frazu o kurvi i lekaru, idealna je prilika, ali čim neki tvoj kolega prodaje odma je sve super i bajno, daj molim te...

 

Tako da to ne može biti dobra ponuda ni u jednom svemiru, sve ostalo je lupetanje.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i7 3930K još gaće para,dobar procesor i dobra MBO,sad jedino što mbo nema gare i ne znaš kad će riknut!Vjerujem da se cijena moze dogovorit i korigirat!Tko voli nek izvoli!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

kog zanima pp 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

i7 3930K još gaće para,dobar procesor i dobra MBO,sad jedino što mbo nema gare i ne znaš kad će riknut!Vjerujem da se cijena moze dogovorit i korigirat!Tko voli nek izvoli!

 ali samo poderane, 2012g polovnog sam platio 2000kn...nemojte pretjerivati! ploca bez garancije je bezvrijedna za taj x79!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
volegradele kaže...

i7 3930K još gaće para,dobar procesor i dobra MBO,sad jedino što mbo nema gare i ne znaš kad će riknut!Vjerujem da se cijena moze dogovorit i korigirat!Tko voli nek izvoli!

 ali samo poderane, 2012g polovnog sam platio 2000kn...nemojte pretjerivati! ploca bez garancije je bezvrijedna za taj x79!lp

 Sjećam se kad si ga kupio,tada si ga sigurno 1000 kn ispod cijene dobio ako ne i više.tako da tvoje kupovine nisu mjerodavne!!Uglavnom baci CineBench,Geekbench... sa svojim i7 6700k i ovim starcem!I onda pogledaj kad je izašao a kad tvoj!(a da ne govorim o 6 pravih jezgri,skoro bi bio ko Ansha )

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 20:45 (volegradele).
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
volegradele kaže...

i7 3930K još gaće para,dobar procesor i dobra MBO,sad jedino što mbo nema gare i ne znaš kad će riknut!Vjerujem da se cijena moze dogovorit i korigirat!Tko voli nek izvoli!

 ali samo poderane, 2012g polovnog sam platio 2000kn...nemojte pretjerivati! ploca bez garancije je bezvrijedna za taj x79!lp

Bezvrijedna? Ja ti odma dam 100€ za bilo kakvu X79 plocu, mos se obogatit tako..

12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

drug ja sam prodavao prošle godine x79 big bang i x79 g45 po hiljadu kuna bez problema ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Potvrđujem, skoro sam uzeo sebi jednu. :)

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

ma i tu smo na forumu nesto pricali no nema sanse da se sjetim...znam da je 6600k na 4,8ghz kostao oko 2800kn...

  Pa tko kupi i5 za te novce, pa nek ga je binao Đisus, nek se prijavi u Popovaču odma sam.

14 godina
moderator
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ekipa ako netko naleti na 2.5'' HDD 500-1000GB u Zagrebu da je dobra cijena i da je "nov" (novi ili izvađen iz laptopa zbog ugradnje ssd-a) neka mi javi...

 

2-3 komada mi trebaju, 250kn/kom ili manje bi bilo super...

Želite zaraditi dok kupujete preko interneta? Registrirajte se. http://bit.ly/mcashback
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 19:02 (XXX-Man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vezano za 3930K, ploča i CPU nemaju garanciju a CPU nije gažen nego je na stocku pod aftermarket coolerom odavno u računalu.

Prodavač je moj dobar frend i ja osobno garantiram za njega, možda čak i ja kupim jer je combo za 300 eura super, para gaće na 4.5GHZ a ide bez problema na taj takt sigurno.

Hebem ti overclock i ljubav, i dosadu...

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

hebat ces i pare kad ti nesto na toj nakrcanoj ploci krepalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nikad mi u životu nije krepala ploča, ne vidim zašto bi i sad a pogotovo ne ploča kao ta...

Da ju kupim pa ti operem 6700K sa procesorom iz 2012?:D

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zoharbizo kaže...

Nikad mi u životu nije krepala ploča, ne vidim zašto bi i sad a pogotovo ne ploča kao ta...

Da ju kupim pa ti operem 6700K sa procesorom iz 2012?:D

ova ploca ima el.elemenata 5x vise nego neka low-end, sanse da nesto krepa su i vece ne, kaj se tice pranja znas da sam imao taj cpu pa ono...nemoj se truditi ili pogotovo trositi za tu "starudiju" dolazi jeftini Zen!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
zoharbizo kaže...

Nikad mi u životu nije krepala ploča, ne vidim zašto bi i sad a pogotovo ne ploča kao ta...

Da ju kupim pa ti operem 6700K sa procesorom iz 2012?:D

ova ploca ima el.elemenata 5x vise nego neka low-end, sanse da nesto krepa su i vece ne, kaj se tice pranja znas da sam imao taj cpu pa ono...nemoj se truditi ili pogotovo trositi za tu "starudiju" dolazi jeftini Zen!lp

A znas kako se kaze, najgore je imat pa nemat ;-)

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

edit

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 20:32 (zoharbizo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zoharbizo.. ne sekiraj se :) ne zamaraj se :) ionako set je otišao.. vlasnik novi cijeni i dobro ga služi :) hvala bogu radimo i možemo si priuštiti od bartona do kaby lakea ;) 

 

prolazi nas to.. vidiš da više nismo ko prije na kompu.. odemo kratko.. imamo dosta dobre kompove koji nam za šta služe ?? drkat k :D

Moj PC  
7 0 hvala 2
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@zoharbizo

 

Čini mi se da ti je to oglas od kolege tu sa foruma za taj intelov proc

Link

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 12:18 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vlasnik Z906 već skoro pola godine. Super zvučnici, uzeo ih u Harveyu kad je bio za ~1800kn. Samo ne mogu ih spojiti optikom na telku (shitty TV), a lijen sam za kupiti kabl i spojiti na SPDIF.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 11:54 (Najbrži).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Također vlasnik Z906 isto tako nekakva cijena bila u molu pred skoro dve god.. a ovo kad mi netko vani stavi cvijenu mi đaba.. kako ću rma ? na svoj trošak ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bulldozer kaže...

Također vlasnik Z906 isto tako nekakva cijena bila u molu pred skoro dve god.. a ovo kad mi netko vani stavi cvijenu mi đaba.. kako ću rma ? na svoj trošak ?

 Za sada izvana mi sve radi, s time da sve što kupujem izvana gledam da je <€150. Z906 sam reklamirao odmah nakon prvog dana. Popucale bile mrežice, HN poslao kiruršku službu, priznali i poslali nove Z906 sve o svome trošku. Veliki  za njih 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 16:31 (Najbrži).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice