Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.453.479
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jel ima netko iskustva s  tim mall.hr ,cijena je odlicna polovni volani se prodaju za tu cijenu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imas racun i garanciju, a uostalom nevidim uopce problem oko kupnje posto se radi o Logitechu za kojeg je nasiroko poznato da ima vrhunski support i bez problema reklamiras sve preko njih u kratkom roku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kakva je šema sa Amazon.de? Garancija, narudžba i čekanje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
tigerija kaže...

Kakva je šema sa Amazon.de? Garancija, narudžba i čekanje?

 Ne znam kako ide oko reklamacija, al' kupio sam sa .de i .co.uk Logitech proizvode i brzo su dostavljeni, unutar tjedna.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 

nije to baš neka super ponuda, ima 32gb usb3.0 sandisk za skoro istu cijenu od tog 16gb kojeg si linkao
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 8:48 (picajzla0707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A jel nisu ti PNY stickovi na popustu samo uz predočenje listica koji ti ubace u poštanski sandučic? Ono, mala knjižica sa kuponima za popust na razne proizvode...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
To zapravo nisu ni kuponi, samo mali katalog u kojem su informacije o cijeni
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hm, piše "štedite uz poklon bon" , nacrtane škarice i crta... Nisam nikad to koristio pa ne mogu rechi...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...
Rav3n kaže...

Jel tko imao iskustva s ovim prodavacem? Posto se cini da ima dosta dobrih ponuda

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/janernevis

 Mislim da su cijene takve zato kaj niti jedna komponenta nema garanciju...

Ja sam kupio 2 kartice, radile su normalno jedna godinu (prodana), druga 6 mjeseci (prodana) i momka koji ih prodaje nikad upoznao, tako da mislim da se radi o jednoj maloj plavuši, jer ona mi je kartice 2 puta dala.
A gospodin je uvijek na "poslovnom putu". Ili će vam nekad čak i baka dostaviti kartice. Živi u ZD inače.

A radi se o novim karticama, koje su mislim vračene u dućan zadjedno sa cijelom konfom ili pojedinačno, pa ih kupuje/nabavlja od nekog jeftino, zato nemaju garanciju. A prodaje po jeftinoj cijeni.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za obrisati.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 16:30 (Najbrži).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SnakeST kaže...

Neka ti odvrti testove pa onda odluči.

Meni je to porijeklo sumnjivo, ali na tebi je da odlučiš.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 13:57 (Valentin17).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...
SnakeST kaže...

Neka ti odvrti testove pa onda odluči.

Meni je to porijeklo sumnjivo, ali na tebi je da odlučiš.

 Dobit ce odgovor da je na poslovnom putu. To jedna plavusa koja radi/prodaje i po imenu vidis Jane R Nevis.

 

Inace na topic sumnjam da ce proc imati greske, ali za svaki slucaj trazi high res slike procesora, benchmarkove etc. Nikad neznas. Aida stress test i slicno. Dobit ces ih za tjedan dana ;)

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kao sto je Valentin rekao porijeklo dabome sumnjivo, ovaj je sudeci po kutiji doslovno spao s kamiona :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jao ja sam imao otovrene ovu i onu temu i napišem pitanje u krivoj... Posto sam prijavio da mi pobrisu tamo zaljepiti cu ovdje pitanje:

 

SnakeST kaže...

Pozdrav, znam da je već par puta bilo spominjanja dotičnog gospodina ali sve mi je nekako nedefinirano pa me samo zanima vaše mišljenje da li je ovo dobra ponuda?

 

Znam da ima i za 2000 "nov" ali ništa od toga ne mogu isprobati, dok bi ovdje (bar tako kaže) čovjek odvrtio test kakav god treba...

 

http://www.njuskalo.hr/procesori/intel-i7-6700k-oglas-22255939

 

 

Sumnjivo je al eto ne znam sta da radim, nitko drugi sa njuskala mi nije nista sigurniji. Imao sam dobru ponudu koja je otpala dan prije nego ce mi lova sjesti na racun...

 

A svaka kuna mi znaci posto radim prostor kako bi mi volan stao u budget..

 

A vjerojatno cu riskirati. Kako mogu znati da je to taj cpu sa testa?

 

 

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Skočiš do Zadra na testiranje, piše u oglasu da se može isprobat, usput upoznaš plavušu itd.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije mi bas zgodno... platim autoput, gorivo i zeni nesto kupim da se odljuti zbog plavuse i mogu uzet bolji CPU u trgovini :)

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

hahahaha...dobra dobra

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SnakeST kaže...

Nije mi bas zgodno... platim autoput, gorivo i zeni nesto kupim da se odljuti zbog plavuse i mogu uzet bolji CPU u trgovini :)

 
Prati ona na bug forumu sve, tako da samo znas. Kazi da si iz zadra, da ga hoces upoznati. Na poslovnom je putu ili izvan grada ;).

Plavusa zivi sa mamom/bakom s kime vec. Pa ako neces plavusu mozda ti i baka uskoci napraviti koji benchmark

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Po meni je taj janernevis vec dulje sumnjiv, ali izgleda ima dobar biznis vadjenja komponenti sa servisa ili otkud vec. Racun sigurno nebus vidio, ali za proc mos rjesit jamstvo prek Intela, posto ima kutiju na kojoj ti pisu FPO i ATPO brojevi (dok je na samom procu samo 1 taj broj).

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...

Reklamiram sebe malo, zanemarie cijenu na njuškalu

 

http://www.njuskalo.hr/lcd-monitori/monitor-philips-247e6edaw-fhd-ips-oglas-22813763

 

Forumašu s dugo staža dajem za 850 kn navedeni monitor.

Bolje ne mozete naci nikako.

 Sad će ti modovska inkvizicija dati karton jer je tvoj oglas. Njima nije bitno je li dobar deal, nego tko prodaje

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TibzzX kaže...
toxic kaže...

Reklamiram sebe malo, zanemarie cijenu na njuškalu

 

http://www.njuskalo.hr/lcd-monitori/monitor-philips-247e6edaw-fhd-ips-oglas-22813763

 

Forumašu s dugo staža dajem za 850 kn navedeni monitor.

Bolje ne mozete naci nikako.

 Sad će ti modovska inkvizicija dati karton jer je tvoj oglas. Njima nije bitno je li dobar deal, nego tko prodaje

 tnx, maknuo sam..

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TibzzX kaže...

 Sad će ti modovska inkvizicija dati karton jer je tvoj oglas. Njima nije bitno je li dobar deal, nego tko prodaje

Pravila su pravila i vrijede za sve.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jesu ali je pravilo glupo. Ako je dobar deal nema veze prodaje li netko s foruma ili stranac. Još bolje da je netko s foruma i ako ima dugačak staž na forumu manja je vjerojatnost da će te zajebat.

Moj PC  
12 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li je itko kupovao u ovoj trgovini, imaju super cijenu za zvučnike Z533?

 

http://www.njuskalo.hr/pc-audio/zvucnici-logitech-z533-2.1-multimedijski-akcija-oglas-22585444

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li se isplati uzeti nesto od ovoga na ekupi, ili bolje da jos pricekam par dana za neku bolju ponudu?

 

-10% na Asus

Asus prime x370-1300kn

Asus prime b350 plus-782kn

 

Sa kuponom ekupi:

 

Asrock Killer Sli-1170kn

Ryzen 1600-1800kn

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 9:43 (dustY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SnakeST kaže...

Da li je itko kupovao u ovoj trgovini, imaju super cijenu za zvučnike Z533?

 

http://www.njuskalo.hr/pc-audio/zvucnici-logitech-z533-2.1-multimedijski-akcija-oglas-22585444

 Prevaranti, mijenjaju ime firme kad ih se otkrije.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Malo offtopic, pa se unaprijed ispričavam moderatorima.

 

 

Ali meni fakat nije jasno kako jedan njuškalo, koji je kod nas praktički ebay i najpoznatiji oglasnik, nema mogućnost komentara na profilu prodavača ili ocjenjivanje. Prevarantima bi se tako stalo na kraj.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

onda ti prevaranti ne bi punili kasu njuškala. Ljudi zapamtite da je u hr balkanski mentalitet i prema tome se treba postaviti. Treba uvijek biti oprezan ako nisi dobije dravski kamen ili crijep ili ništa 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Prodalo se u pol sata 

 

Brzo će ona natrag s novom cijenom.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dobio odjeb iz Centra, očekivano...

I dajte ne spamajte temu tamo bespotrebno, konstantno se to događa. Kao da ste od jučer tu a da se zbroji staž na forumu svih tamo koji offtopičare dobilo bi se prek 100 godina vjerojatno.

Moj PC  
2 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice