Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.451.939
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

 Da ti skratim muke, mislim da imaš novu Gigu 1080 za istu lovu sa 3 god gare.

1080ka nije toliko slabija od 1080ti koliko je 4500kn više od 0kn

 Vjv ću morati prijeći u Gigabyte tabor jer najlošije rezultate imaju upravo Asus GTX1080/Ti kartice

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
8 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...

Taj ti je blizu mene, ovo je po mnogima najbolji model 1080 Ti, ali toliko novce ja ne bih dao za samo 5 dana garancije.

Najbrži kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Da ti skratim muke, mislim da imaš novu Gigu 1080 za istu lovu sa 3 god gare.

1080ka nije toliko slabija od 1080ti koliko je 4500kn više od 0kn

 Vjv ću morati prijeći u Gigabyte tabor jer najlošije rezultate imaju upravo Asus GTX1080/Ti kartice

 najavili su poskupljenje kartica - zbog memorije, dal su špekulaije ne znam, tako da treba razmotrit uzimanje ovog dok još ima u ponudi, rudarima više ništa nije sveto: prvo su bili samo na AMD-u, rudarenje sa Nvidiom je bilo hereza, no kad je hrane nestalo počeo je širenje na manje optimalan hardware koji i dalje pravi profit, stalo je sve na GDDR5 koliko mi se čini tako da su 1080ke do nekle ostale zaštićene, tako da ih još i ima po nešto, i cijena je ajmo reć prihvatljiva, no, samo je pitanje do kada će to tako biti ...

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

 najavili su poskupljenje kartica - zbog memorije, dal su špekulaije ne znam, tako da treba razmotrit uzimanje ovog dok još ima u ponudi, rudarima više ništa nije sveto: prvo su bili samo na AMD-u, rudarenje sa Nvidiom je bilo hereza, no kad je hrane nestalo počeo je širenje na manje optimalan hardware koji i dalje pravi profit, stalo je sve na GDDR5 koliko mi se čini tako da su 1080ke do nekle ostale zaštićene, tako da ih još i ima po nešto, i cijena je ajmo reć prihvatljiva, no, samo je pitanje do kada će to tako biti ...

 

1080-ke su isto super za majnat, bolje su od 1070-ki i 580-ki...

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

war3_tft

Da, za double tap si namjestis u softveru misa da ti stisak neke tipke misa bude x2, mislim da se to moze i u softveru svake bolje meh. tipkovnice. Neda mise instalirati Razer Synapse samo da checkiram. Ludilo meh. tipkovnica je pocelo sa glasnim switchevima, ako se ne varam, a i blue switchevi su, ako se ne varam, bili najpopularniji, no koji su najbolji zavisi od osobe do osobe da. Moguce da bi mi brown ili red bili najbolji, ali kostaju previse.

12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kak mislis kostaju previse? Blue, red, brown dodu isto klik.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Tesko se nadju polovne :D

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Crucifixion

 

evga je inače izvrsna firma, imaju odličnu podršku za korisnike, no isto tako imaju u ovoj seriji i problema s izradom kartica

netko nešto ne radi kako treba kod njih, jer imaju masu pogrešaka u dizajnu hladnjaka

 

evo ti problematika sa ftw verzijom 1080 na tom's hardware - link

ova sc verzija koju si linkao kao dobru ponudu mi smrdi na kilometar, zato jer ima uži hladnjak i manje ventove što sigurno utječe na buku i temperature

baci oko na test sc verzije, posebno na rpm i temperaturu u loadu, za 75 stupnjeva na otvorenom benchu treba im preko 2.300rpm, pa što onda radi u zatvorenom kućištu 

 

kasnije su izbacili updejtane verzije sa hrpom termalnih senzora, novim biosom i svašta nešto, no kako bilo, dok se malo ne srede ja im ne bih davao povjerenje

netko očito tamo treba dobiti nogu u dupe 

 

evga 1080 sc evga 1080 sc
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ti problemi su odavno riješeni tako da oko toga nema problema. Druga stvar, ne znam koji test si našao, ali koji god test te SC verzije sam našao je ispala iznimno tiha i hladna, i da se može još poboljšati sa custom krivuljom. Zato sam ju na kraju i kupio i nisam razočaran :)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
2300 rpm nemere biti tiho, osim ako si gluh
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sad mu je tiha kad je vec prouzrocila stetu na bubnjice 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pa ne radi na toliko. Ne znam sta je bilo u tom testu, ali u drugim testovima radi ma puno manje.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jakovp kaže...
Pa ne radi na toliko. Ne znam sta je bilo u tom testu, ali u drugim testovima radi ma puno manje.

ne mogu tvrditi jer je nemam, tražio sar recenzije gdje se jasno vide podaci o temperaturi, brzini ventova, opterećenju i kloku

dakle sa slikicama iz gpuz ili afterburnera

 

kako bilo, evo ti dolje kako radi "kvalitetno" napravljena 1080, msi gaming verzija

temperature maksimalno 66 i rpm na 1230, dakle 10 stupnjeva niže i skoro duplo manje okretaja - to je ooooogromna razlika

one gainwardove phoeniksice da ne spominjemo, te su još bolje

 

ono što sam htio reći je da iako je evga možda i najbolja firma za grafe ukupno gledajući po kvaliteti i podršci, ne znači da nema mana ili da kod pojedinih modela nema boljih grafa

kolega Crucifixion malo uopćava stvari, zato sam mu i linkao sve to

 

inače evga je meni osobno top firma i imam ih na oku kad budem mijenjao grafu, pogotovo s onom njihovom mogućnosti nešto sitno doplate za garanciju

no, niti u kom slučaju neću uzimati najslabije verzije dok god štede na hladnjaku

 

 

8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nek posnimi fino gameplay 20 minuta sa svim statistikama u monitoringu i dokaze da je kako on tvrdi, ha da, ne vidim problem 

 

Napravis fino ovako kao ja i mobitelom posnimis da vidimo i kuciste jel zatvoreno i jel sve "legit"

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
Jakovp kaže...
Pa ne radi na toliko. Ne znam sta je bilo u tom testu, ali u drugim testovima radi ma puno manje.

ne mogu tvrditi jer je nemam, tražio sar recenzije gdje se jasno vide podaci o temperaturi, brzini ventova, opterećenju i kloku

dakle sa slikicama iz gpuz ili afterburnera

 

kako bilo, evo ti dolje kako radi "kvalitetno" napravljena 1080, msi gaming verzija

temperature maksimalno 66 i rpm na 1230, dakle 10 stupnjeva niže i skoro duplo manje okretaja - to je ooooogromna razlika

one gainwardove phoeniksice da ne spominjemo, te su još bolje

 

ono što sam htio reći je da iako je evga možda i najbolja firma za grafe ukupno gledajući po kvaliteti i podršci, ne znači da nema mana ili da kod pojedinih modela nema boljih grafa

kolega Crucifixion malo uopćava stvari, zato sam mu i linkao sve to

 

inače evga je meni osobno top firma i imam ih na oku kad budem mijenjao grafu, pogotovo s onom njihovom mogućnosti nešto sitno doplate za garanciju

no, niti u kom slučaju neću uzimati najslabije verzije dok god štede na hladnjaku

 

 

 

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/72805-evga-gtx-1080-sc-acx-3-0-review-2.html

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/72805-evga-gtx-1080-sc-acx-3-0-review-16.html

 

 

This card is quiet. Extremely quiet. At idle the fans turn themselves off and even when under load they’re barely audible. While the Founder’s Edition was already quiet, EVGA’s card takes near-silence to the next level.

 

 

 

 

Nema smisla da ja vrtim testove jer imam kućište od 7 litara, iako i u njemu je praktički nečujna kraj zvuka iz igri, naravno uz vsync (4k60).

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Malo je offtopic, al ne znam gdje bi postao, dobio sam od HT-a uz Magentu One 500,00kn bon u Santa Domenici. Pa ako neko zeli njegov je za 400 jer mi ništa ne treba trenutno :)

Nadam se da je to ok

edit: morao sam editirat jer je jedan kolega krivo procitao iznos zbog jedinice od Magenta 1.

Live and let live.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 12:48 (cecenac).
Moj PC  
10 0 hvala 1
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

berzerker  mislim da za garu s logijem nemas beda jer ga uvik mozes poslat njima i tako rijesit ako te zeza ED.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imam bon za popust MALL.hr od 70 kuna. Vrijedi do 20.10.17 pa ako kome treba poklanjam ga jer ja ne mislim ništa kupovati. Vrijedi za kupovine preko 700kn. Ako je offtopic izvinjavam se.

I’m an alien clone from Hyperion origin..
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Crljo , sto nisam napisao da je mis dostupan ODMAH i u HR..?

Ti si naveo ponudu koja bude jednom godisnje i ne zna se oce li biti ponovo.

volio bi i ja da je jeftiniji, ali je dobra ponuda za nas ducan, pogledaj ostale.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pardon na duplom postu, ali neki ne komentiraju u odgovajucoj temi.

Sickness , Links jest spor ali su bar pravedni, nikad mi se nisu izvlacili, a prijatelji i ja tamo kupujemo deset godina.

Ne zelim te uvrijediti, ali stvari treba znati reklamirati i obratiti se pravoj osobi ako ima problema. Jedino sto u linksu mozes je sresti krivu osobu na pultu, ali na mailu su uvik o.k.

Apaurin ti treba jedino da bi docekao reklamiranu stvar, i tek kad tu budu bolji cu se opet vratiti skoro iskljucivom kupovanju kod njih.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

Pardon na duplom postu, ali neki ne komentiraju u odgovajucoj temi.

Sickness , Links jest spor ali su bar pravedni, nikad mi se nisu izvlacili, a prijatelji i ja tamo kupujemo deset godina.

Ne zelim te uvrijediti, ali stvari treba znati reklamirati i obratiti se pravoj osobi ako ima problema. Jedino sto u linksu mozes je sresti krivu osobu na pultu, ali na mailu su uvik o.k.

Apaurin ti treba jedino da bi docekao reklamiranu stvar, i tek kad tu budu bolji cu se opet vratiti skoro iskljucivom kupovanju kod njih.

 Drago mi je da nisi imao problema, ali isto tako znam hrpu ljudi koja ih je imala, uključujući i mene (ruku na srce, većinom su to bile manje cifre, par 100kn, ali sam se naslušo i nagledo situacijia kod drugih ljudi). Ta kriva osoba na pultu je u velikoj većini prvi kontakt s kupcem i o njemu dosta stvari ovisi.... Da sad ne ulazimo previše u off, ima ovdje na forumu dosta govora o Linksu i drugim HR dućanima , te njihovoj usluzi. Ja ih ne preferiram te ih nikome ne bih preporučio. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

24.11 je black friday. Napunite novčanike jer popusti budu dobri. Prošle godine sam uzeo 2x Logitech G502 i Logitech G910 Artemis Spectrum. Ovog BF možda uzmem Ryzen (7) bundle if price is right.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Na kojim stranicama kupuješ kad bude black friday. Alzashop, Computeruniverse, E-bay, Amozon.de? Neke treće? U našim dućanima nema ni b od black friday.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Maus kaže...

Na kojim stranicama kupuješ kad bude black friday. Alzashop, Computeruniverse, E-bay, Amozon.de? Neke treće? U našim dućanima nema ni b od black friday.

Bude ti sigurno otvorena tema tu na forumu kao i svake godine, pa možeš ovdje pratiti.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Maus kaže...

Na kojim stranicama kupuješ kad bude black friday. Alzashop, Computeruniverse, E-bay, Amozon.de? Neke treće? U našim dućanima nema ni b od black friday.

Kad je BF samo Amazon.de i .co.uk

 

Alzashop inače ima dobre cijene i tokom godine kad su popusti, ali nisam još od njih kupovao.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...
Maus kaže...

Na kojim stranicama kupuješ kad bude black friday. Alzashop, Computeruniverse, E-bay, Amozon.de? Neke treće? U našim dućanima nema ni b od black friday.

Kad je BF samo Amazon.de i .co.uk

 

Alzashop inače ima dobre cijene i tokom godine kad su popusti, ali nisam još od njih kupovao.

 Po meni amazon.de se pokazao najbolji sto se tice dostave i svega, ali mislim da ce ove godine uvaliti malo vece popuste za "prime" usere. Poceli su forsirati to jako.

 

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

TT poseidon, brown switch mislim da nitko ne moze zeznut. Kupi i ne osvci se. :)

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 1 hvala 1
16 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koji su prekidaci (cherry ili...)?

 

...nasao, pise da su Kailh...

Prodajem Fractal Node 304 za 400kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 16:08 (djigibao).
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

TT poseidon, brown switch mislim da nitko ne moze zeznut. Kupi i ne osvci se. :)

 Zasto kupiti knock-off kalih switcheve u tenkeyless tipkovnici kada za malo više može imati prave cherry mx brown sa full layoutom.

 

Fnatic Rush Brown

 

Besplatna dostava...

 

 

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Možda zato što ne želi full layout? Ja više nikada ne bi uzeo full 104 tipkovnicu. Em uzimaju previše mjesta em je numpad nepotreban većini ljudi.

 

Uz to original Cherry switchevi su precijenjeni. Da, prije nekoliko godina kada su replike tek došle su bili superiorni ali sada svi proizvođači imaju daleko bolje proizvodne procese i kontrolu kvalitete, tako da su jednaki ili čak bolji od Cherrya. Sada je 50 milijuna aktuacija, što je bio Cherryev selling point, standard i masu proizvođača garantira više. Čak i do 80 milijuna, što je daleko više od 50.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

O cherry mx switchevima priča čovjek sa razer blackwidow tipkovnicama koje veze s cherry mx nemaju, prešli su na kalih (knock-off) nakon prve generacije blackwidowica koje su bile brutalne (imale su cherry mx blue) samo da smanje troškove i povećaju profit. 

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice