Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.453.916
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Super cijena, ali ne dostavljaju u HR? 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chaky kaže...

 Ne dostavljaju volan u RH. Taman mislio prekinuti s de i naručiti taj. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...
Chaky kaže...

 Ne dostavljaju volan u RH. Taman mislio prekinuti s de i naručiti taj. 

Znam, zato sam i napisao. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

molim vas ako netko ovih dana ugleda negdje u našim shopovima kameru za PS4 na akciji  neka mi posalje poruku, ili postavi tu u temu, bila bih jaaako zahvalna. Najjeftinija je  za sada u HG SPOTU 429kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zna li netko od kuda mi je najjeftinije naručiti steam controller. Na steamu je trenutno na nekakvom popustu sa shippingom me izađe 56 eura do Hrvatske. Ima li gdje jeftinije?

Potpisujem
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Cekaj kako dostava 0 kuna? Mozda si iz Zagreba, ja sam stavio placanje prilikom preuzimanja.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
alen4430 kaže...

 Ništa od toga, već smo imali takvih situacija ovdje na forumu :) Vratit će ti te 2 kn i tjt

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Sickness kaže...
alen4430 kaže...

 Ništa od toga, već smo imali takvih situacija ovdje na forumu :) Vratit će ti te 2 kn i tjt

 Dap za one mrtve ssd-ove, još sam na kraju moro dvaput bezveze u banku jer mi nisu sijele pare koje su mi cigani vratili. 

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

budimo supci do kraja haahahah

Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...

budimo supci do kraja haahahah

 slabo je to:

 lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
Del_Boy97 kaže...

budimo supci do kraja haahahah

 slabo je to:

 lp

 nisi unil popust 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni dostava ispadne 49 kuna :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
antimon95 kaže...

SSD 120GB ADATA SU800, cijena sa zaba popustom 413kn, sto nikako nije losa cijena za ovakav ssd, ali opet nije previse ni snizen.

 Prošle godine u Uzi-u je za 100kn više bio 250GB SSD.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
antimon95 kaže...

SSD 120GB ADATA SU800, cijena sa zaba popustom 413kn, sto nikako nije losa cijena za ovakav ssd, ali opet nije previse ni snizen.

 Prošle godine u Uzi-u je za 100kn više bio 250GB SSD.

 Znam ali takve se cijene sad krecu, na nabavi su u prosjeku za 50kn vise cijene od ove. I ram je prosle god bio 4gb ddr4 po 150-200kn sad je 250-300kn. Kom treba ssd ovo je najpovoljnije sto se moze naci u ducanima u danasnje vrijeme

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Treba čekat još sutra za Cyber monday za svaki slučaj i ne zaletavat se već danas i kupovat.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Treba čekat još sutra za Cyber monday za svaki slučaj i ne zaletavat se već danas i kupovat.

 Spremno iščekujem još jedan ku*ac. Ne znam kog sam đavla čeko ovaj tragic friday uopce..

Burek s mesom
8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stavite linkove sto ste sve kupili :)

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
KKristijan kaže...
AmonZero kaže...

Treba čekat još sutra za Cyber monday za svaki slučaj i ne zaletavat se već danas i kupovat.

 Spremno iščekujem još jedan ku*ac. Ne znam kog sam đavla čeko ovaj tragic friday uopce..

 Evo ti k*rac onda:

https://www.amazon.de/Crucial-BX300-CT240BX300SSD1-Internes-Solid-State-Drive/dp/B0742BC3DQ

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Treba čekat još sutra za Cyber monday za svaki slučaj i ne zaletavat se već danas i kupovat.

 evo za tele2 black friday/cyber monday akcija, isti kujac-palac kao i ona glupa podborka....

tri skoro pa iste akcije s plejkom i igrama, baš niti jedna akcija na mobitele iz ponude 

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovo je dobra ponuda : https://www.links.hr/hr/mis-steelseries-sensei-wireless-laserski-8200cpi-bezicni-crni-101506386

 

Na nabava.net najjeftiniji je oko 1300 kn

 

Koliko vidim vani je 80 funti s popustom (670 kn) : https://www.amazon.co.uk/SteelSeries-Wireless-Illumination-Software-Management/dp/B00FAN4NKK  

 

Tak da def mislim da se isplati kupiti miš kod nas

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne isplati se uzimat taj Sensei. G403 wireless je daleko bolji miš, ista cijena a bolji oblik i najbitnije - optički senzor. Da daš tolike pare za laserski miš moraš biti malo trknut :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TibzzX kaže...

Ne isplati se uzimat taj Sensei. G403 wireless je daleko bolji miš, ista cijena a bolji oblik i najbitnije - optički senzor. Da daš tolike pare za laserski miš moraš biti malo trknut :D

 Nije poanta da li ima bolje ili nema već gledam sniženja pa ako netko hoce bas Steelseries ne vidim prepreku da ga uzme

 

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
KKristijan kaže...
AmonZero kaže...

Treba čekat još sutra za Cyber monday za svaki slučaj i ne zaletavat se već danas i kupovat.

 Spremno iščekujem još jedan ku*ac. Ne znam kog sam đavla čeko ovaj tragic friday uopce..

 Evo ti k*rac onda:

https://www.amazon.de/Crucial-BX300-CT240BX300SSD1-Internes-Solid-State-Drive/dp/B0742BC3DQ

 Ja bih uzeo taj ssd, ali sta je s garancijom ?

#fsb
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...

budimo supci do kraja haahahah

 naravno stigao mail da je doslo do greske. al treba takvima jednom stati na kraj pa se to nece desavati.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Molim vas i ja bih jedan uzeo ako ce ga netko iz ZG uzimati ? Nisam nikada sa Amazona uzimao ali na ebeyu normalno kupujem, ako nije problem ako ce netko iz zg naruciti jedan pa nek uzme dva i podijelimo ? 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dennocro kaže...
Del_Boy97 kaže...

budimo supci do kraja haahahah

 naravno stigao mail da je doslo do greske. al treba takvima jednom stati na kraj pa se to nece desavati.

ljudi zar su oni stvarno u pravu?

znaci prodao si nekom nesto i neces mu to dat jer si ti eto falio staviti cijenu?

 

 

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
1950Killer kaže...

ljudi zar su oni stvarno u pravu?

znaci prodao si nekom nesto i neces mu to dat jer si ti eto falio staviti cijenu?

 prema zakonu o zaštiti potrošača, prodavatelj se "se mora pridržavati istaknute maloprodajne cijene i uvjeta prodaje." (čl.7. st.7)

 

kazna za nepridržavanje istaknute cijene i uvjeta prodaje iznosi 10.000 do 100.000 kuna, dakle nije im baš isplativo zahebavati se

sad je jedino pitanje kako su oni složili uvjete prodaje, odnosno jesu li ovakve situacije ubacili u "uvjete prodaje" na koje pristaješ kad se registriraš kod njih

 

s druge strane da netko od vas greškom upiše nulu više, recimo kod plaćanja putem internet bankarstva, ne bi vam bilo drago da vam kažu da nema povrata love 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 15:24 (picajzla0707).
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vjerojatno imaju tako nešto, samo pitanje je onda je li takva stavka u ugovoru u skladu s zakonom?

Npr. Abrakadabra ima definirano ovako, na to su se pozvali kad mi nisu mogli isporučiti nešto što sam naručio.

 

9. RASPRODANI ARTIKLI

9.1. Nemogućnost isporuke – rasprodani artikli

U pojedinačnim slučajevima, zbog velike potražnje, moguće je da Prodavatelj neke od naručenih Proizvoda neće moći isporučiti, odnosno da su neki od Proizvoda iz ponude u potpunosti ili djelomice rasprodani. U slučaju rasprodanih Proizvoda, Kupac će o tome biti obaviješten prije isporuke robe putem elektronske pošte ili telefonom, te u tom slučaju Prodavatelj ne snosi nikakvu odgovornost.

 

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Footer_Opci_uvjeti_poslovanja_HR

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice