Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.441
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

 Da,da cuo sam da Ether ide ubrzo na Asic,ali ima coina koliko oces,tako da...

 ima samo je isplativost nikakva 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koja bi sada bila korektna cijena za jednu polovnu 1070? Njuškalo me ubija u pojam, cijene su posvuda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
systemize_lp kaže...

Koja bi sada bila korektna cijena za jednu polovnu 1070? Njuškalo me ubija u pojam, cijene su posvuda.

Ako ima normalnu garanciju onda oko 3k kn. To bi bilo korektno, al to neces nac...

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nudi mi se i5 8400 za 1000kn, lik je također kupio z270 maticnu, pa sad prodaje proc, jedini problem je sto je kupljen u iponu (proc je kupljen prije par dana, nov, stavljen u z270 i vracen u kutiju, uzet na r1 zato je cijena takva)

da li bi ovo bila ok cijena ili da odustanem od kupnje?

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 18:19 (dustY).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dustY kaže...

nudi mi se i5 8400 za 1000kn, lik je također kupio z270 maticnu, pa sad prodaje proc, jedini problem je sto je kupljen u iponu (proc je kupljen prije par dana, nov, stavljen u z270 i vracen u kutiju, uzet na r1 zato je cijena takva)

da li bi ovo bila ok cijena ili da odustanem od kupnje?

Pa gle kolega sve ovisi da li ti želiš taj procesor. To je solidan proc, ali ti je prijatelj vjerojatno shvatio da želi nešto s većim OC potencijalom obzirom da je uzeo z270 mbo. To nije K verzija, pa imaj to na umu. Obzirom da je cijena novoga u iponu 1270 kn izbio ti je PDV. E sad, ako je već uzeo preko firme vjerojatno će i sam izbiti pdv tako da neće biti na gubitku ako tebi proda za 1000 kn. Treba uzeti u obzir da je IPON kao i EXTREME škakljiv po pitanju reklamacija.

Da zaključimo cijena je ok, ali obzirom da ste prijatelji mogla bi biti i nešto bolja. Ti moraš sam zaključiti želiš li taj procesor, ovisno o tome što imaš trenutno. Ako pored procesora trebaš zamijeniti i matičnu onda bih se osobno prošao takve ponude.

Nadam se da sam bar malo pomogao :)(

6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dustY kaže...

nudi mi se i5 8400 za 1000kn, lik je također kupio z270 maticnu, pa sad prodaje proc, jedini problem je sto je kupljen u iponu (proc je kupljen prije par dana, nov, stavljen u z270 i vracen u kutiju, uzet na r1 zato je cijena takva)

da li bi ovo bila ok cijena ili da odustanem od kupnje?

 Procesor se ne kvari nikad. Uzimaj.

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imam  ti ja za prodat i5 6500 i msi b150m mortar staro god i po jos uvijek pod garancijom

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nije mi prijatelj nego lik sa njuskala, komp bih slozio za brata ili sebe posto imam ryzena, mogu kupit neku jeftiniju b360, a 8gb mogu privremeno uzet iz druge konfe

samo me zanimalo ak je cijena ok, preko ipona mogu proci posto se procesori tesko kvare, valjda me nece potrefit

 

krivo sam napisao, nije uzeo z270 neg h270, no nema razlike posto 8 serija ne radi na njima

 

Edit: kupljeno 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2018 18:33 (dustY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sancta Domenica se rješava lagera (nema garancije na ništa, nema dostave) LINK

 

Hrpa tehničkih điđa, popusti kakvi bi i na rasprodaji sa normalnom garancijom bili ništa posebno, ovdje bez garancije.

Pa tko je lud dati 500+ kn za bilo što što može riknut bilo koji dan a nemaš se kome žalit?

Ovo da je i za 80% popusta bi bilo nategnuto, a kamoli ovako...

IMHO, ovo je katastrofa. Sancta Domenica je sranje samo takvo.

Gledam te!
 
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i vecina toga je rabljeno... samsung tv vracen jer je puknuta plastika iza, smartwatch takoder korišten pa vracen... itd ird.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ono što je zanimljivo je da, bez obzira što oni tvrde da roba nema garanciju, ako dobijete račun, dužni su Vam dati garanciju bar 6mj.

 

Nedavno u firmi ista situacija, prodali jedan rabljeni dio i rekli da nema jamstva, potpisali ugovor.

Frajer se vratio za mj dana i tražio novi dio ili keš. Gledamo se u čudu, velimo ništa od toga.

Long story short - morali smo mu vratiti lovu. Mi smo ibli dužni kao pravna osoba koja je nešto prodala fizičkoj dati jamstvo u trajanju 6 mj. i to nam je odvjetnica dala napismeno.

 

Pa eto, kome se da kopati...

Fuck me I am famous.
Moj PC  
19 0 hvala 14
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
Neznam kakva je stolica no mislim da je ova sigurno bolja od vecine obicnih kuhinjskih stolica na kojima neki sjede za pc-jem😎 za 350kn vrijedi je pogledati trenutno na akciji u Lesnini.lp 

Ali njega ne mozes vratiti za kuhinjski stol  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Narucio, bio samo jedan komad dostupan. Vjerovatno cu u ponedjeljak dobiti mail da je greska...fali jedinica ispred :D

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kakva su iskustva sa UziShop-om? Nisam nista od njih uzimao jos, vidim da dostava nije bas jeftina...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uzimao frendu komp kod njih, za forumase 3% popusta daju, jako su ljubazni(za razliku od ADMa gdje se prodavači deru na kupca), što god ih se pita objasne, komp uredno slozen, msm na kablove, svaka preporuka za njih. Jedino što daju do 2 godine garancije, ali kod proizvođača ostvariš punu garanciju

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 12:03 (Tony1999).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tony1999 kaže...

Uzimao frendu komp kod njih, za forumase 3% popusta daju, jako su ljubazni(za razliku od ADMa gdje se prodavači deru na kupca), što god ih se pita objasne, komp uredno slozen, msm na kablove, svaka preporuka za njih. Jedino što daju do 2 godine garancije, ali kod proizvođača ostvariš punu garanciju

Tih 3% je ostvarivo samo kad se kupuje/slaže cijeli komp ili i kad se uzima npr. samo jedna komponenta?

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koliko ja znam na sve, al slobodno ih kontaktiraj na FB pa će ti točno reći. Čak kad sam naručio i 2 dana poslije gledao cijene, neke su se bile razlikovale, pitao sam ih, rekli su ne mogu sada promjenit račun jer je naručeno već, ali su rekli da sljedeci put kad budem uzimao snizit ce mi račun za cijenu komponente gdje se najvise razlikovalo

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 12:26 (Tony1999).
Moj PC  
4 0 hvala 2
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

vrlo pozitivna iskustva, čak i kad nemaju nešto na lageru ili čak na stranici, možeš ih kontaktirati i uglavnom to nabave i jave ti se vrlo brzo

također, bez ikakve naknade su mi updejtali bios za h110 matičnu kako bi mogao staviti g4560 - sitnica, ali pokazuje da cijene kupce

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...

vrlo pozitivna iskustva, čak i kad nemaju nešto na lageru ili čak na stranici, možeš ih kontaktirati i uglavnom to nabave i jave ti se vrlo brzo

također, bez ikakve naknade su mi updejtali bios za h110 matičnu kako bi mogao staviti g4560 - sitnica, ali pokazuje da cijene kupce

 a izgleda da nije sitnica kod nas, kad skoro svaki shop naplacuje upgrade biosa

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Prije 7 dana sam uzeo WD my cloud (recertified) od  4tb, jer je jedino ta model imao veći kapacitet, da je bilo jeftinijeg uzeo bi neki drugi, my book... 

Vidim da ga još imaju u ponudi, a fora je što za 105€ (kod nas 1500kn novi, duža garnacija), možete dobiti kućni cloud, a omogućuje povezivanje još jednog diska na njega, tj. može se povećati kapacitet, znam da nisam otkrio ameriku.

Kada sam ga kupovao o tome nisam niti razmišljao, jer za novi myclude ne bi dao 1500kn, nego bi uzeo novi 6tb disk. 

Sada su mi sva računala povezana na njega, a ima još dodatnih funkcija, samo nisam imao volje isprobavati.

 

 

https://www.wdc.com/en-ie/products/wd-recertified/my-cloud.html#RWDBCTL0040HWT-EESN

 

P.S. nije mi cilj ništa reklamirati, ali možda nekom ova verzija proizvoda postane zanimljiva, s obzirom na cijenu.

Moj PC  
9 0 hvala 4
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije mi jasno kako je 6TB jeftiniji od 5TB.

 

Ali zanimljivo, moram malo to proučiti. Čini se da bi bila dobra opcija za home theater i te stvari. Da ti nemora komp biti uključen za stream

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Promster kaže...

Kakva su iskustva sa UziShop-om? Nisam nista od njih uzimao jos, vidim da dostava nije bas jeftina...

 Jako pozitivno iskustvo. Kupio RAM kod njih, nisam gledao po QVL, vratio prvotno kupljene te kupio skuplje koje sam nadoplatio i sada sve štima s kompom. Razmijenili 50+ e-mailova i na sve uljudno odgovorili i izašli u susret.

Promster kaže...

Tih 3% je ostvarivo samo kad se kupuje/slaže cijeli komp ili i kad se uzima npr. samo jedna komponenta?

 Na sve, ali svakako provjeri još jednom sa njima.

picajzla0707 kaže...

vrlo pozitivna iskustva, čak i kad nemaju nešto na lageru ili čak na stranici, možeš ih kontaktirati i uglavnom to nabave i jave ti se vrlo brzo

 Potpisujem.

LOL: Crobrother
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
T-bone's kaže...

Prije 7 dana sam uzeo WD my cloud (recertified) od  4tb, jer je jedino ta model imao veći kapacitet, da je bilo jeftinijeg uzeo bi neki drugi, my book... 

Vidim da ga još imaju u ponudi, a fora je što za 105€ (kod nas 1500kn novi, duža garnacija), možete dobiti kućni cloud, a omogućuje povezivanje još jednog diska na njega, tj. može se povećati kapacitet, znam da nisam otkrio ameriku.

Kada sam ga kupovao o tome nisam niti razmišljao, jer za novi myclude ne bi dao 1500kn, nego bi uzeo novi 6tb disk. 

Sada su mi sva računala povezana na njega, a ima još dodatnih funkcija, samo nisam imao volje isprobavati.

 

 

https://www.wdc.com/en-ie/products/wd-recertified/my-cloud.html#RWDBCTL0040HWT-EESN

 

P.S. nije mi cilj ništa reklamirati, ali možda nekom ova verzija proizvoda postane zanimljiva, s obzirom na cijenu.

 Da, to je dobra ponuda zbilja. Jeli ti prošao koji discount coupon code na ovo ?

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
T-bone's kaže...

Prije 7 dana sam uzeo WD my cloud (recertified) od  4tb, jer je jedino ta model imao veći kapacitet, da je bilo jeftinijeg uzeo bi neki drugi, my book... 

Vidim da ga još imaju u ponudi, a fora je što za 105€ (kod nas 1500kn novi, duža garnacija), možete dobiti kućni cloud, a omogućuje povezivanje još jednog diska na njega, tj. može se povećati kapacitet, znam da nisam otkrio ameriku.

Kada sam ga kupovao o tome nisam niti razmišljao, jer za novi myclude ne bi dao 1500kn, nego bi uzeo novi 6tb disk. 

Sada su mi sva računala povezana na njega, a ima još dodatnih funkcija, samo nisam imao volje isprobavati.

 

 

https://www.wdc.com/en-ie/products/wd-recertified/my-cloud.html#RWDBCTL0040HWT-EESN

 

P.S. nije mi cilj ništa reklamirati, ali možda nekom ova verzija proizvoda postane zanimljiva, s obzirom na cijenu.

 

Jel to radi samo preko rutera ili se moze spojiti i na PC?

Ako ide preko rutera onda se to ukljuci u istu onu "rupu" gdje ide i net?

Koja je brzina prijenosa podataka (na i sa diska)?

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 22:01 (djigibao).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jel zna neko do kad vrijede ovi ekupi popusti? taman ce mi dobro doci za kupnju neke b360, samo da dođe kod nas više modela

EDIT: jel valja ovaj A400 240 gb ssd? 450kn je sa popustom

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 22:38 (dustY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kupon od 10% nije prihvatio, baca invalide code.

 

Disk sam spoji na switch, tj. spaja ga se na ruter, s diskom dođe ethernet kabel, da li ga se može spojiti preko usb-a nisam siguran, jer taj usb služi za proširenje.

Kao što sam napisao nisam prouči sve mogućnosti diska, jer u osnovi mi je bilo što prije povezati s računalima u kući.

Ima na youtubu video u 5 dijelova gdje lik objašnjava postavke i mogućnosti diska, ali traje nekih 1 i po. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Piše u mailu da vrijedi do 10.4.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
...gledao maloprije nekoliko videa, mozes samo reci koja je brzina prebacivanja fajlova otprilike...
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
rocker55555 kaže...

Piše u mailu da vrijedi do 10.4.

 Taman sam skoro uzeo gume za 400kn po komadu u gotovini u drugom shopu,tako da mi je taman sjeo kupon da ispadne 400kn na rate.
Tako da radi 10% popusta

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 22:58 (robimarko).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

evo ja uzeo b360 pro4 za 680kn, drugi ducani su oko 750+dostava, ako nekome treba ima i 360m pro4 za 620kn i b360m hdv za oko 530

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice